Saç Rengi ve Saç Boyama Naz Elmas'ın Nefes Dizisindeki Saç Rengi

güzeller alttaki de benm saç rengim tabi naz elmasınki ışıklardan flan daha parlak duruyo yapmak isteyene yrdmcı olablirim.opuyorumnanaktan

Son düzenleyen: Moderatör:
ben de bu renk istiyorum kahve ağırlıklı bakır.şu anda saçım bakır kızılı.tarçın bakır aldım ama bu halde boyarsam turuncu olacak galiba ben kahve ağırlıklı bakır istiyorum içine ne karıştırmam lazım acaba tarçın bakırın.yardımcı olursanız sevinirim.

canım normal kahve çok koyu düşürebilir ama açık kahve olabilir belkiCADIARZU

canım akos marka koyu karamele boyuyorum ben bir iki boyamada iyice otuyor renk
bu markayı hiç duymamıştım nerede bulabilirz ? bir de benim bildiğim koyu karamele göre baya açık olmuş saçında güzel olmuş , senin zemin rengin ne renkti ? çok koyu olmaz dimi ben çok koyu istemiyorum da..

arkadaşlar saçlarım açık kumraldı(boyalı) bir kaç ton koyulaşması için loreal casting sıcak çikolataya boyadım..ilk zamanlar güzel bir renk oldu ama açıkçası tam istediğim renk değildi ve loreal casting uzun süre kalıcı bi boya değil.saç rengim hemen açıldı boyatmamışım gibi eski rengine döndü..ben bu boyayı kalıcı renk değişikliği yapmak isteyenlere önermiyorum...
Arkadaşlar sizden bir ricam lütfen renk konusunda yardım edin:KK43: istediğim rengi bir türlü bulamadım..yumuşak açık kahve tonları istiyorum..dore bakır nasıl bir renk olur acaba? şuanki saçlarım açık kumral.

bu markayı hiç duymamıştım nerede bulabilirz ? bir de benim bildiğim koyu karamele göre baya açık olmuş saçında güzel olmuş , senin zemin rengin ne renkti ? çok koyu olmaz dimi ben çok koyu istemiyorum da..

canım bu renk ilk biyodagında koyu olsa bile birinci yıkamandan itibaren açılmaya başlıyo sonucunda ise açık karemel oluyo

efuli saçımın rengini ekledim çok sıkıldım bu renkten neyle boyarsam senin rengini elde etmiş olurumm ?????*

Eklentiler

• $IMG_4252.jpg
    $IMG_4252.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 89
saç rengin güzelmi,ş benim saç rengimde senin tonlarda bişey biraz daha koyusu.bende boyamak istiyorum naz elmasın saç renginin tutması için zaten zemin renginin bu tonlarda olması lazım,üstünede voilanın çikolata kahvesi çok güzel durur

çok memnunum ama eğer boyamayı düşünüyosan şunu söyliyim bu boya yıkadıkça açık karamele dönüşüyo bu koyulukta kalmıyo

X