Victoria's Secret parfümlerini kullananlar buraya

Kalıcı ise güzeldir değilse hiiiç kullanmayın gitsin yığınla parfüm çeşidi var dışarda
eğer bana body shopun sönük vücut spreyleri kokuları etkisini yaratıyorsa işim olmaz

love spell i almıştım internetten denemeden.vs nin en popüler vücut spreylerinden biri.içindeki kiraz çiçeğine güvenerek almıştım.ama bildiğin şeftali suyu gibi kokuyor.hatta biraz abartıp fazla kullanırsam biraz mintak kokusunu andırıyor sanki.kötü diyemem ama benim için fazla tatlı bi koku oldu.

Ben iki gün önce victoria secret parfüm aldım orda kalıcı gibi geldi evde o kadar sıkıyorum hiç bir kalıcılığı yok üstelik 129 lira para verdim ve fişin üzerinde geri iade yapılamaz yazıyor çalışanlar sürekli peşine takılıyorlar şunu deneyin bunu deneyin kafanı allak bullak ediyorlar gitti benim o kadar para sizin gitmesin sakın almayın hayrını görmesinler inşallah

bende 3 tane victoria's secret parfümü var. hepsine bayılıyorum kalıcılıkları benim için yeterli. zaten genelde vs parfümleri yaz için ideal yazın kullanıldığında kalıcılık konusunda bir sorun yaşanmıyor. bunlar parfüm olanlar için geçerli body mistlerden zaten kalıcılık beklenemez ki, onlar anlık zekler:KK52:

Ben iki gün önce victoria secret parfüm aldım orda kalıcı gibi geldi evde o kadar sıkıyorum hiç bir kalıcılığı yok üstelik 129 lira para verdim ve fişin üzerinde geri iade yapılamaz yazıyor çalışanlar sürekli peşine takılıyorlar şunu deneyin bunu deneyin kafanı allak bullak ediyorlar gitti benim o kadar para sizin gitmesin sakın almayın hayrını görmesinler inşallah

ne alakası var ordaki çalışanların amacı yardımcı olmak sadece. zorla aldırmıyolar sonuçta istemiyosan almasaydın bu onların derdimi

izmirde satan bir yerolmadığından kokuları denemeden alacağım.Hatta ilk siparişimi verdim arkadaşıma : pure seduction,umarım severim :)
sonrasında bombshell parfümünü çok ama çok istiyorum :)

Kızlar selam,

Bende victoria secret amber romance kullanıyorum.. Hatta artık vücut spreyi değil parfümüm oldu diyebilirim :) missperadan alıyorum indirim kuponlarıyla oldukça uyguna geliyor ve kargo ücretide ödemiyorum :):KK23:

bugün mail gelmiş kargoya verilmiş .....kısa bi araştırma yaptım en fazla 10 günde gelmiş herkesin inşallah benimde öyle olur....gümrük olayı fena takıldı kafama benimde kargo dahil 159 dolar tutuyo benim...valla bende bu şans varken kesin takılır gümrüğe offfffff bide onla uğraş ben sınır olduğunu bilmiyodum iyiki abartmamışım alışverişi ....teşekkürler canım verdiğin bilgi içinde :)

merhaba bende victoria secret internet sitesinden sipariş vermek istiyorum istanbuldan parfümü 50ml 165 tlye aldım kendi internet sitesinde 100ml 145 tl gümrük olayı falan nasıl oluyor bilgilendirirmisiniz

merhaba bende victoria secret internet sitesinden sipariş vermek istiyorum istanbuldan parfümü 50ml 165 tlye aldım kendi internet sitesinde 100ml 145 tl gümrük olayı falan nasıl oluyor bilgilendirirmisiniz

Ben deri ceket almıştım en son gümrüğe takılmadı hiç sorun yaşamadım...banada takılıyor gümüğe diye korkutmuşlardı ama sorun çıkmadı....yanılmıyosam 10 günde elimde oldu ürün....
bir hafta önce eşim yurt dışından gelirken parfümlerinden almış çeşit çeşit hepsi harika ve kalıcı düşünenlere tavsiye ederim sadece koyu mor kutuluyu beğenmedim mango meyvesini üstünüze dökmüşsünüz gibi ....

Victoria Secretta favori kokum Angel Dream EDP.
Bir şişe bitirdim Ankaraya dönünce yeniden almayı düşünüyorum.
Bunun dışında body mistlerinden Love spell kullanıyorum ama çok beğenerek kullandığım söylenemez.
Döndüğümde tekrardan parfümlerini kurcalayacağım gerçekten güzel kokuları oluyorr:)
Keşke iç çanaşırıda satılsa mağazalarında sütyenleri falan

Victorias secret angel kullandım. Gayet başarılı hafif bir koku ama bu vs parfümlerinin tek kötü yanı kalıcı olmamaları maalesef... o an harika kokuyolar ama sonrası uçup gidiyo resmen. :KK43:

KIZLAR BENDE VANİLALI KOKUSU VE VE AMBERI DUSUNUYORUM AMBER YAZ ICIN COK MU AGIR GELIR VUCUT SPREYLERİ YOKSA VANILYAMI ALAYIM BUGDAY TENLIYIM KENDIME UYGUN BIRSEYLER ARIYORUM HENUZ BULAMADIM BIRDE EL KREMLERINI ÖNERIRMISINIZ

KIZLAR BENDE VANİLALI KOKUSU VE VE AMBERI DUSUNUYORUM AMBER YAZ ICIN COK MU AGIR GELIR VUCUT SPREYLERİ YOKSA VANILYAMI ALAYIM BUGDAY TENLIYIM KENDIME UYGUN BIRSEYLER ARIYORUM HENUZ BULAMADIM BIRDE EL KREMLERINI ÖNERIRMISINIZ
ben yaz için daha meyveli tarzda olanlarını öneririm.. pure daydream,love spell,pure seduction gibi..

X