yarın "evim şahane" programı deneme çekimlerine gidiyorum! :)))

konu sahibi arkadaş ne yaptı acaba katıldımı acaba programa.başladı çünki ..
iki gündür izliyorum fena değil güzel şeyler yapıyolar.[/QUOa

selam! beni deneme çekimlerinden sonra arayan soran olmadı walla:KK5: sanırım tv ye çıkmaya layık bulmadılar:KK33: :KK36: ben de 2 gündür izliyorum, 2. günkü bayanın evini görünce saldırsım telefona:) aklıma geleni söyledim!! ohh içimde kalmadı bari:)) kaşınıyorlar bu insanlar dedim.. zaten trimplexte yaşıyordu hatun, bir de onu seçip evine gitmişler falan..
neyse oh çıkıştım rahatladım:)):21: ben daha farklı olacağını sanıyordum program politikalarının fakat yanlış izlenim yarattılar..
ben fazla geldiğimi düşünmüştüm, meğer az bile kalmışım..

eşim de, üzülme yaza biz kendimiz kırar döker yaparız her halükarda kendileri bilir:KK33: falan dedi:KK16:

üzülme canım boşver herşeyde bir hayır vardır..
eşin demiş zaten kendimiz kırar yaparız diye.böylesi daha iyi bnce..
belki çıksaydın tv ye yapılanlar içine sinmeyecekti .herşeyin hayırlısı üzme kendini.

ben de başladığından beri izliyorum. gttikleri evler zaten konforlu yaa.x site içide villa dublex falan.. özelliklemi seçiyorlar acaba.halbuki gerçekten ihtiyaç olan evlere ya da masraf yapamayacak ekonomik şartlara sahip insanların evlerine gitseler bence daha iyi olurdu.

ben de başladığından beri izliyorum. gttikleri evler zaten konforlu yaa.x site içide villa dublex falan.. özelliklemi seçiyorlar acaba.halbuki gerçekten ihtiyaç olan evlere ya da masraf yapamayacak ekonomik şartlara sahip insanların evlerine gitseler bence daha iyi olurdu.

sana aynen katılıyorum bodrum gibi evde yaşayan insanlar var oturacak koltuğu çaydanlığı bile komşuları veren insanlar var onlara bunu yapsalar sevap kazanırlar en azından...

arkadaşlar telefonda bende aynen bunları söyledim, bana verdiklerri cevap, bu bir dekorasyon programı sonuçta, biz öyle durumu olmayan falan demedik, sonuçta bilmem biyer söyledi, orada bir gecekonduya da gittik falan dedi. ama bakıyorum da, dediğiniz gibi zaten konforlu evler ve maddi durumu da iyi olan insanlar.. ben de kriterlerinizi çok merak ettim doğrusu o zaman dedim.. :))) ve bıraktığınız izlenim yanlış oldu o zaman dedim..
tv de reyting yapacak tipler mi arıyorlardır nedir:KK9: :KK9:
sonra baktı benle başa çıkamayacak, biz de maaşlı çalışan işçiyiz burda sonuçta hanfendi, ne derlerse onu yapıyoruz dedi:KK33::KK4::KK9:

sana aynen katılıyorum bodrum gibi evde yaşayan insanlar var oturacak koltuğu çaydanlığı bile komşuları veren insanlar var onlara bunu yapsalar sevap kazanırlar en azından...

bende katılıyorum onların degısıme ıhtıyacı yokkı ısteseler kendılerıde yaparlar ama olurmu herkez cok guzel evlerde yasıyor herkezın hayatı esıt ya ne gerek var:KK4::KK4::KK4: Ben o yarısmayı acıkcası hanı durumu ıyı olmayan ınsanların evını duzeltıcekler sanıyodum buyuk heyecanla beklıyodum ılk gun azcık bı baktım has..tir dedım cevırdım kanalı

bugun bırının evıne geldıler kadının evı fazla guzel deıll yınede secmısler torpıllı galıba:KK52::KK52::KK52::KK52:

bende katılalım diyodum anneme.. ama istnbul dışı olmuyormuş dediklerinize göre ne varsa şu istanbulda :KK51: programa denk geldkçe bkayrm ve nedense dikkatimi çeken tek şey zenginlerin evlerini dekore ediyorlar.. çok saçma bi program bundan sonra izlemiycem... stardaki leri ebrik ediyorum onlar durumu iyi olmayana yardım ediyor :KK9:

Ben de katılanların özellikle seçildiklerini düşünüyorum,fragmanlarındaki insanlar bile kalbur üstü insanlar belli yani.Eğer aksesuarlar ev sahibine aitse oda masraflı belki de ondan durumu iyi olanları seçiyorlardır.Dünkü kadının salonunda 2700 lük halı,mum,biblo,duvar kağıdı,koltuklara kumaş alındı.

aman boşver zaten tek bildikleri niş led taş duvar başka bir halt yaptıkları yok ayrıca sölim ben,hiç de zevkli olmuyor karman çorman yapıyorlar nedir bu evim şahane zevksizliği !! dedim bugün...

saçma sapan şeylere sölediğiniz gibi 1000 lira 2000 lira verip geciyorlr allah allah...

gereksiz gercekten hiç üzülmeyin

ayrıca bence oyle zenginler filan değil bugün şaka yaptılar 4 bn lıralık senet imzalama şakası adam karısını aradı benim bunu ödiycek durumum yok dedi 4 bn lirayı ödeyecek durumu olmayan zengin olmaz bence saçma sapan bir politika izliyorlar...:KK51:

alın benden de o kadar kızlar:)))) yorumlarınızı okudum.. zaten "deneme çekimi" adı altında bişeye çağırmaları saçma sapan.. ne o, ekrana yakışacakmıyım, yakışmayacak mıyım herhalde. yakışmadık.. o kadar çıkan insanlar çok matah sanki :KK53: o karda kışta oğluşumla gitmiştim bi de.. :KK14: yani resmen adam seçiyorlar, zaten nedense oradayken içime bu televizyonculara hiç güven olmaz sözü ile bağlantılı garip bir his gelmişti, hepsini çakal gibi, böyle av yakalamaya çalışan uyanık şeyler gibi görmüştüm:KK9: hislerimde yanılmam..
hayırlısı herşeyin, ben izleyemiyorum zaten fırsatım olmuyor, ama sanırım gece tekrarı var, bir keresinde o triplexteki hatuna gece yine denk gelmiştim:) gece gece yine dellendirmişlerdi beni.. :)))

bence izlemeyelim hepten, olsun bitsin..:21::KK33::KK36::KK9:

ben böyle saçma bı program görmedım hemen hemen hergün ızlıyorum evde oldugum ıcın. bı kerede eskı esyalı durumu iyi olmayan eve gıtmedıler. nerde lüks villa güzel ev varsa orayı dekor edıyolar .dolayısıyla bıraz hevesı kaçıyo ınsanın.gercekten ıhtıyacı olanın evıne gıdıp eskı esyaları yenıleseler bu durum böle olmycak.yaptıklarıda bıse olsa niş asma tavan şömine. sıkıldık artık. ınsan kandırıyolar resmen.belkıde anlasmalı. zengın ınsanlar evıme gelın çekım yapın paramla dösiycem dıyodur bellı olmaz reytıng ıcın yaparlar.star tvdekı evim mis evimi ızleyın derım en azından orda ıhtıyacı olana yardım var..bızde bölece evım sahneyı ızleyerek onlara para kazandırmayalım...

herkese katılıyorum , bu kanalları anlamak güç , ya sonuçta onlarda keyiflerinden değil para için yapıyolar bu programları , tamam gecekonduda oturan çok fakir çok yoksul insanlara gitmek mesela hoş gelmeyebilir onlara göre ama , bizim evimizde annemin yatak odası takımı evlendiği takımlar , oturma odası koltukları evlendiği koltuklar sadece 2 kere yüzleri değişmiş , ama şöyle bi genel olarak baksan güzeldir evimiz şükür , genede tabi ki villalı insanların yanında hiç bişidir , demek istediğim en azından bizler gibi insanlara gelmeliler , villalı zengin insanlara değil

ayrıca star ve kanal d deki hergün başka eve gidilen yemek programlarındada villalı kadınlardalar hep , e pes diyorum yani , millet ev göstermek için çıkıyor bu programlara sadece

benim en cok güldügüm olay; su nisanlisiyla yasayan pazarlik etmeye bayilan ablanin oldugu bölüme güldüm. Kadin söminenin oldugu duvar icin tas almaya gitti bitane begendi böyle siyahli kirmizili gibi bi renk. Daha acik tonlari olursa süper olur dedi, adamda cikardi gri- kiremit rengi olanindan verdi. Evde taslari duvara yapistirdilar veeeee o renkli taslari beyaza boyadilar :KK9::KK9::KK9: kendi kendime dedim yahu bunlarin birbirlerinden haberleri yok madem beyaz tas lazimdi kadina neden renk sectirdinizki ??!!

Birde su ikizlerin katildigi programda canim güzelim bembeyaz salonu mimar bildigimiz siradanlastirdi cok kötü oldu.

benim en cok güldügüm olay; su nisanlisiyla yasayan pazarlik etmeye bayilan ablanin oldugu bölüme güldüm. Kadin söminenin oldugu duvar icin tas almaya gitti bitane begendi böyle siyahli kirmizili gibi bi renk. Daha acik tonlari olursa süper olur dedi, adamda cikardi gri- kiremit rengi olanindan verdi. Evde taslari duvara yapistirdilar veeeee o renkli taslari beyaza boyadilar :KK9::KK9::KK9: kendi kendime dedim yahu bunlarin birbirlerinden haberleri yok madem beyaz tas lazimdi kadina neden renk sectirdinizki ??!!

Birde su ikizlerin katildigi programda canim güzelim bembeyaz salonu mimar bildigimiz siradanlastirdi cok kötü oldu.

ayyyyyyynen , güpgüzel sapsadece dupduru (bildiğim tüm pekiştirmeleri kullancam :KK70: ) salonu çok karman çorman hale getirdiler , tek hoşuma giden kapının girişinde duvar yaptılar böyle yıkılmış gibi eğri büğrü bişi :KK70: genel olarak çok sırada ve çok karışık oldu , hayır hangi akla hizmet o kadın da başvurmul acaba

bi sponsor bulsam ben ne salonlar ne yatak odalari yaparimmm bee :KK76::KK76::KK76: tvlerdeki program sunucularina gicigim hele avrupa yayinlarinda bakiyorum bakiyorum benim bu sunucudan ne eksigim var diye hep fazlam cikiyor, hep fazlam...

o hangi bolum ki merak ettim,
birde eveto bembeyaz ferah canimmm salon karman corman her yerde birsey var esyalar insanin ustune ustune gelir o yeni salonda kendi salonu guzeldi :26:

ben böyle saçma bı program görmedım hemen hemen hergün ızlıyorum evde oldugum ıcın. bı kerede eskı esyalı durumu iyi olmayan eve gıtmedıler. nerde lüks villa güzel ev varsa orayı dekor edıyolar .dolayısıyla bıraz hevesı kaçıyo ınsanın.gercekten ıhtıyacı olanın evıne gıdıp eskı esyaları yenıleseler bu durum böle olmycak.yaptıklarıda bıse olsa niş asma tavan şömine. sıkıldık artık. ınsan kandırıyolar resmen.belkıde anlasmalı. zengın ınsanlar evıme gelın çekım yapın paramla dösiycem dıyodur bellı olmaz reytıng ıcın yaparlar.star tvdekı evim mis evimi ızleyın derım en azından orda ıhtıyacı olana yardım var..bızde bölece evım sahneyı ızleyerek onlara para kazandırmayalım...

Size kelimesi kelimesine katılıyorum..... :KK42:

ilk bahsettiğin bölümü izlemedim.Ama ikizlerin katıldığı programda ki salon bencede mahfoldu.:KK50:
İzlerken gözlerime inanamadım.Sanırım ben çok zevksisim diye düşünmeye başlamıştım ki benimle aynı fikirde olan birilerini görmek iyi oldu.tv ünitesinin kenarlarınada duvara ıvır zıvır doldurdular.Yerdeki minderler, şömine olmayan şöminemsi görüntü daha bir sürüı vır zıvır doldurdular her yeri:KK50:

güzelim bembeyaz modern salonu ne hale getirdiler.
O kadın da Yeliz di sanırım ismi.
Hangi akla hizmet başvurmuş ki!
Altında BMW si kadının bi mimarla anlaşıp döşetemiyormuymuş evini.
Bide ustalara sahlep yapması çok komiğime gitti.
Adamlar sürekli hareket ettikleri için hararet basmıştır zaten sıcaktan.
Yaktı adamları :KK1:

X