Sarımsak Metabolizmayı Hızlandırıyor!

kızlar yutmadan önce kürdanla delin sarmısağı bi kaç yerinden hazmı kolay olur ozaman....

kilo vermek istemez olur muyum nigrefff allahım hem yediklerime dikkat edecem bundan sonra kerebiç yok tatlı yok eminim o zaman daha çok işe yarayacak hem içecem bundan sonra ben bir sarımsağı dörde bölüp yiyorum ama rresmen boğazıma takılıyo sonuncu kusacak gibi oluyorum sarımsak ve soğanla pek aram yoktur daaa

merhaba bitterciğim niğdenin içindenim yani merkez aşkınında niğdeli olmasına sevindim gençleri yakışıklıdır eminim seninkide öyledir niğde küçük bir şehir küçük olmasından dolayı çok sakin kötü olayların olmadığı bir şehir insanları modern giyinen giyime kuşama düşkün zevklerinden hiç taviz vermeyen asgari ücret alan birinin bile tatilden vazgeçmeyen keyiflerine düşkün insanlardır çok güzel havası var gelip yayla havasını hissetmeni isterim sarmısağın yararınıda ilerki günlerde daha çok farkına varacaksın sarmısağı yutmaya devam et bırakma

ebrulim sarmısağın küçük dişli olanından aıp içersen boğazına takılmaz böldüğün için oluyor bir dahaki sefer küçük dişleri olandan alki boğazına zarar vermesin

kokusunu gidermek için karanfil çiğneye bilirsiniz taze nane yiyebilirsiniz elma yersenizde kokusunu giderir

arkadaşlar kokusundanmı korkacağız zayıflamak için bir çok arkadaşımız neler yeyip yutmadılarki lidasından tut kromuna muş macununa varıncaya kadar her şeyi deneyen arkadaşlar var bunlarında hiç biri sarmısak kadar doğal değil doğal antibiyotik varken ne gerek var içinde ne gibi katkı maddesi olduğunu bilmediğimiz şeyleri uygulamaya sizlerde tvden duymuşunuzdur lidanın bir insanın hayatına maal olduğunu sarmısağın ise şimdiye kadar hiç bir bilim adamı zararını konuşmamıştır sarmısağa devam kızlar gür saçlar ve yağsız güzel fizik artı hastalıkdan korunmak için daha sayamıyacağım kadar faydalı olan sarmısağı yutmaya devam diyorum

umarım ramazan dolayısıyla kilonu koruyorsundur

maalesef ramazan başladı başlayalı 1 kilo aldım , pidelere dayanamadım bir de kabak çekirdeğini fazla kaçırdım çünü o kadar lezetli o kadar güzel kokuyordu ki hiçböylesini yememiştim şimdi onu rafa kaldırdım vepideyi de yalnızca sahurda yiyorum biraz. ama asıl önemlisi 2 -2.5 aydır spor yapmıyorum dün ve bugün sabah 10 ar dak yaptım başlamış olmak için inşallah yine günde 1 saat egzersiz yapmaya başlayacağım

tulipscim bence ramazanın bitmesini bekleme nekadar erken başlarsan okadar iyi ben sahurdan sonra ve iftardan sonra yutuyorum okadar kaçırdığım günler oldu hatta pasta kaçamağı bile yaptım geçen gün de vienetta yemiştim :icecream: :icecream: :icecream: tok halimde bile yine 49 çıkıyom
bundan sonra kaçamak yapmıcam ama sös verdim kendime...(sonra çok pişman olup ağlıyomm senağlama :KK43:(

zambakcığım ne yaptın 2 kilo aldım diyordun verdinmi o 2 kiloyu

evet niğref o 2 kilo gitti çok şükür.adet dönemim çok ykın tatlı istiyo canım acayip şimdi çayn yanında kaçamak yapıyorum.cuma yarışmasına katıldım cumaya kadar 1 kilo gitse yeter şimdilik

biraz önce yuttum sarımsağı,ve şimdi bağırsaklarıma baskı yapıyorrrrrr:))

tulipscim bence ramazanın bitmesini bekleme nekadar erken başlarsan okadar iyi ben sahurdan sonra ve iftardan sonra yutuyorum okadar kaçırdığım günler oldu hatta pasta kaçamağı bile yaptım geçen gün de vienetta yemiştim :icecream: :icecream: :icecream: tok halimde bile yine 49 çıkıyom
bundan sonra kaçamak yapmıcam ama sös verdim kendime...(sonra çok pişman olup ağlıyomm senağlama :KK43:(

sarımsağın etkilerini biliyorum bitterciğim burada sarımsak olayını ve yutmayı ben başlattım . ramazandan sonra 3. kez başlayacağım çünkü kanı sulandırdığı için regl dönemim çabuk geliyor ve yoğun geçiyor ben de fazla oruç borcum olsun istemiyorum, bu nedenle erteledim

tulipscim çok teşekkür ederim canım.benimde adet yeni baladı ve erken 3-4 gün sarmısağı hevesle yutuyorum bir de bende varis olduğu için ecopirin var bi çeşit aspirin onu içiyorum .biraz ara mı versem aceba?
bu araca acı da yiyuorum dün yediğim biber çok acıymış 10 dk mübalağasız kendime gelemedim yandım resmen.ama devam diorum sonucunu merak ediyorum.
sarmısak benim içimi boşalttı bu sabah .
bizi dişler biraz büyük sahurda ve iftarda yutuyorum niğrefcim senin sarmısakların büyüklüğü nasıldı.bizimkiler çok mu büyük ki
(bir de kıslar eşim bu gece yutma dedi dün sahurda namazdan sonra yatınca kabus gördüm ,vücudum uyuştu hissedemedim kendimi .ölüyorum sandım.eşim bunu sarmısak tansiyonunu düşürdü ondan oldu diyo siz ne dersiniz?)

canlarım merhabalar, dün bir dergide okudum sarmısak, soğan, biber ve baharatı yemeklerimize bolca kattığımızda metabolizmamız %25 oranında daha hızlı çalışıyormuş...

başla celebim yapablirsen acı biberde ye.. eksin kalmayalım demi.. bizsiz zayıflarlar filan naparız sonra...:Roflol:.. ben etkisini göreceğimizi tahmin ediyorum ...

KALLİSTECİM Bİ ÇOK YERDE SARIMSAĞIN METOBOLİZMA HIZLANDIRICI ETKİSİNİ OLDUĞUNU OKUYORUM.BU KADAR ÇOK YERDE SARIMSAKLA İLGİLİ AYNI ŞEYLER YAZILIYORSA DEMEK VAR BUNDA BİŞİ??

BEN ÇOK MEMNUNUM ŞAHSEN SARIMSAKTAN.AĞZIMDA KOKUDA OLMUYOR ÜSTELİK..YANLIZ KIZLAR BANA Bİ KONUDA YARDIMCI OLUN LÜTFEN..ŞU ZENCEFİL DENEN BAHARATI DAHA ÖNCE HİÇ KULLANAMDIM YEMEKLERDE O DA MET. HIZLANDIRIYOR YA HANİ....ACABA SİZ NE TÜR YEMEKLERDE KULLANIYORSUNUZ BU BAHARATI?

ben yemeklerimde kullanmadım hiç ama deneme zamanı gelmiş diye düşünüyorum.. fakat her yerde taze zencefilden bahsediyor bende kurusu var aktardan almıştım böyle yer elmesı gibi rendeleyip kızım saç maskesi yapıyordu. bir kez çayını demledim acılıktan içemedim... zehir olsa içicem artık tadı güzelleri yedikte ne hallere geldik bu zamana dek..

ayyy kıslar az önce öylesine internette gezinirken taylan kümelinin bi röportajını okudum dediğine göre soğan ve sarımsak vücutta su tutar diyet boyunca yenilmemesi gerekiyomuşşşşşşşşşşş her kafadan bi ses çıkyo yawww kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı kafamçokkarıştı

yok ben inanmıyoum ayrıca sarımsakın canı saolsun o tutarsa bende pirinç yerim metabolizmamı hızlandırsın yeter ayrıca kesin zayıflatıyo test edildi onaylandııı

arkadaşlar ben fena cıvıttım, şöyleki; aklım yemekten çok sarmısağa takılmaya başladı, çok severdim zaten şimdi birde böyle medet umunca daha bir asıldım.. yiyorum yetmiyor gibi geliyor yoğurdun içinde ara öğün olarak tüketmeyede başladım...

ben dün 3 diş sarımsağı 2 bardak suda biraz kaynattım.sonra bir tatlı kaşığı bal ve bir limon suyunu sıktım .soğuduktan sonra da içtim.kaynatırken mutfak hep sarımsak koktu.içilebileceğini sanmıyordum.ama bu çayda baktım hiç de kötü değil di.bir nevi tylol hot gibi bir karışım oldu..rahat içtim yani..
kilo verme konusunu bilemiyorum.ama sağlıklı için bile olsa arada bir içmeye değer diye düşünüyorum
zayıflayan arkadaşalr ne şekilde kullandılar acaba?

X