Maske Tarifleri Yourt ve Karbonat maskesi

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
karbonat miktarını yoğurda göre daha az miktarda kullanmak sonucu çıkıyorsanırm bundan!

Bu tarifi alalı 1 aydan geçiyor.İlk denediğimde 3 gün arayla 2 hafta kullanımdan sonra gördüm faydasını.Ama ben korbonatı çok koymadım .Zaten çay kaşığının ucuyla koyun yoğurdun içine,yoğurt bi şaha kalkıyo delikafadulden bi kabarıyo ki oluyo size iki tatlı kaşıklık bir maske şakkıdı.Çok sık uygulamamanızı tavsiye ederim.Sonuç almaya başladıktan sonra haftada bir uygulamaya başladım.Bi not daha: bu maskeyi gece yapın sonrasında ılık bi duş alın yoksa o koku arınmıyo:eek: tabi eğer insanlar benden uzak dursun demiyosanız (malum tüm gerdan ve boyuna sürüyoruzyerimseniben
merak edeceğinizi düşündüğüm birkaç cvp:1rolleyes:
_bu maske hem peeling etkisi de yapıyor ve cildin yenilenmesini sağlıyor,
_beyaz tenliyim ve hassas bir cilde sahibim ki etkisi bu halde bile harika,
_maskeyi gece yaptığım için sonrasında yüzümü kreme bulayıp da yattım,
_tabi ilk kullanımlarda kızarıklık yapıyo,bu bir alışma süresi nemle dengeleyin..
Bu saatte bu konuyo cvp verme hırsımı neye borçluyum bilmiyorumhihoyyyt teşekkürler :nazar:

bu maskeyi yaptım şahane bir sonuç aldım aradan iki gün geçince cildim soyulmaya başladı.hafif çillerim var sanırım haftada bir kez yaparsan temizlenir...birazda kuruttu ama lekeler gitsin nem dengesini buluruz:)))

kızlar benım cıldımde ck kuru bende bu yogurt karbonatı denedım yanma kızarma falan hıc bısey olmadı aksıne yuzum parlak ve kaygan yumusak oldu ben yogurdun sonunda nemlendırıcıde surdum sonuc guzel oldu yapmaya devam edecegım ınsallah lekelerı cıkarır

bende haftada bir yapıyorum
ama tüm yüzüme değil sadece çil ve güneş lekelerine ...
sonra yıkıyorum...
sonuç alırsam yazarım..sanki azda olsa rrenkleri açıldı:)))

bende uyguluyorum haftada 2 kez bende yanma falan olmadı çok memnunum ama çiller için bi etkisini görmedim limonda katıyorum içine ama :KK43:

bu maskeyi yaparken karışımın içine çiğ patates suyu katarsanız daha iyi sonuç alırsınız arkadaşlar.1 çay kaşığı kadar.

ya bende şimdi denedim yüzümde hafiiiiff bi yanma var inşallah iyi olur..cildimde bi sorun yok ama siyah noktalar var hafif hafif burnumda inşallah iyi olurkaydirigubbakcemile3

bu maskeyi göz çevresine uygulamayın demişsiniz ama ben uyguladım birşey olurmu ilk k.ez yaptım birde

bu maskeyi göz çevresine uygulamayın demişsiniz ama ben uyguladım birşey olurmu ilk k.ez yaptım birde

Bende uyguladim goz cevreme hic birsey olmadi kormana gerek yok bence:) Ama yuzumde bir yanma oldu 2-3 dakika zor durdum sonra yikadim, ama iyi geliyor sanki:)

arkadaşlar bende bir kere denemiştim güzel yaptı cildimi siyah noktalarımı da geçiirdi fakat kısa bir süre sonra yine çıktı siyah noktalar.kalıcı bir çözüm olmadı bana yani.acaba düzenli kullanınca siyah noktaları tamamen geçirir mi??

yaa kızlar bende kullandım bunu ama bi süre sora çok sivilce yaptı galiba yoğurt yağlı yaa ondan oldu size olmadı mı bişi bence cildi yağlı olanlar kullanmasın bunu

ben bugun ikinci defa yaptim ilkinde pek bi fark yok gibiydi ikincisinde durum daha iyi cildimde daha beyaz gorundu bence asla goz çevresine yapilmamali içinde karbonat var yaaa ilk basta bisi olmasada zamanla ordaki deriyi kurutur kiris kiris olur goz çevreniz :S

yaa kızlar bende kullandım bunu ama bi süre sora çok sivilce yaptı galiba yoğurt yağlı yaa ondan oldu size olmadı mı bişi bence cildi yağlı olanlar kullanmasın bunu

canim benim cildimde yagliya yakin bende 2. uygulamami yaptim bisi olmadi henuz baya duzelmis gibi gorunuyo cildim belkide sende gozeneklerini temizlemek için once kusturmus sonra tamamiyle temizlicek olabilir. ben bi urun alcaktim kadin dedi bu once cildinizdeki herseyi kusturur silviceleriniz çikar sonrada hepsini temizler dedi ama yeterince moralim bozuktu birde temizlelene kadar sivilceli sivilceli kendimi çekemem yani =) ondan almadim :)))))))))

X