Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

yaprakk bende seninle aynı durumdayım 10 gün var adetime şüphelerimde 20 gündür devam ediyor..kan testi yaptırsam çıkarmı kesin sonuç.. veya idrar testi ne zaman yapayım sizce..

siz online deilsiniz ama ben yazayım
adektimin 21. gnu kanda gebelik testi yaptırdım ve çıktı çok dusuktu ama çıktı 23. gun tekrar ettik yukseldi guzel bir sekilde ve 23. gunden ittibirane evde var olan idrar testlerini yapıyorum orda da çıkıyor.

saglık ocaklarının çogu idrarda hamilelik testi yapıyor ama kanda bakıyorlarmıbilmiyorum

ben adetime 7 gun kala baktırdıgımda 10,81 cıktı

6 ve üstü ama, bu değer 1500 lere çıktığında ultrasonda ancak görülür. 10 ve üstüyse yüksek olasılıkla hamilesin :)

kızlar ben gıttım cuma gunu fakat oglen gıtmıstım o yuzden bayramdan sonra dedıler bende oylece kaldım cok merak edıyom yaa

slm kızlar benımde adetım 7 gun gecıktııı aslında 34 gunde bır adet oluyorum ama yınedee gecıktı ıdrar testı yaptırdım negatıf cıktı moralım bozulduuu acaba kan testı yaptırsam cıkarmııı ufff yaaa cıkmazsa cok uzuleceeem ama hıc bır belırtıde yok sadece akıntım yok ama tuvalete gıdınce hanı yumurtlama donemındee garıp bır akıntı olur yaa boleee sunen seffaf bır akıntı ondan gelıyor sankı yumurlama donemı gıbı baskada bısey yok kızlar bu akıntı bır belırtı olurmuu noolur cevap yazııın

kımse yokmuuuuuu soruma cevaaap

selam canım,adetın 7 gun gecıkmıs eger hamıleysen buyuk ıhtımalle kanda cıkar cunku bazı arkadaslar adetıne daha 5 6 gun varken bıle kanda ogrenmısler canım benımde adetıme 3 gun var bende cok merak edıyorum gıttım kan tahlılı ıcın cuma gunu bayram onu dıye bakmadılar ınsallah hamıssındır canım :dance:

canım git kan testi yaptır yada evde yap kesin çıar.ben adetimden 8 gün önce evde yaptım silik çizgi çıktı.

bakalım yaaa kızlar bayram sonu yaptırcam sımdı bayramda canımı sıkmak ıstemıyorumm ınsallah hamıleyımdır ama dogruyu soylemek gerekırse nedense hııc ıcımde umut yok sanırım kendımı ınandırmak ıstemıyuoruum

meraba arkadaşlar bende adetime 6 gün kala pembe leke geldi bende büyük bir heyecenlea adetime 4 gün kala kan teesti yaptırdım sonç 0 çıktı şimdide 6 gündür geçiyom adetimi sizce kan testini erkenmi yaptırdım ben geç yumurtluyom acaba geç döllenme olmuş olabilirmi

meraba arkadaşlar bende adetime 6 gün kala pembe leke geldi bende büyük bir heyecenlea adetime 4 gün kala kan teesti yaptırdım sonç 0 çıktı şimdide 6 gündür geçiyom adetimi sizce kan testini erkenmi yaptırdım ben geç yumurtluyom acaba geç döllenme olmuş olabilirmi
EVET CANM GEC DOLLENMEDE SONUC HEMN BELLI OLMUYOR SONUCTA HORMONLARINLA ILGILI KISIDENB KISIYE DEISIOR ISDERSEN BIDA KAN TAHLILI YAPTIR DERIM BEN INS HAMISSINDIR:lepi:

X