Müge Anlı'yla Tatlı Sert - Atv

ya ben seyi anlamiyorum yusuf un belki sebepleri olabilir ama yusufun patronu neden öldürüyo..ben hep yusuf ve daysindan süphelenmistim,
ya ferhat iyi bir insan degilmis yusuf gercekten kendi hayatini mahvetti eger o yaptiysa..

işin içinde define işi varya belki ondandır ortaklaşa iş kururlar ona vermemek için öldürmüşlerdir belkibilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

son islenen konulara bakiyorumda kadinlarimizin bihterden pek farki yok adam baglaniyor muhtarin kiziyla kiz zaten evli digeri kacmis tir soforuyle dilber zaten belli ozlem mesajlastigi adamla dizilere kiziyoruzda toplum olarak ahlak cokuntusu yasiyoruz kim cikiyorsa kayip ariyorsa altindan yasak iliskiler aldatmalar igrenc kokular geliyor ne demek lazim bilmiyorum

Muhtar başı kesilmiş olarak bulundu
Bolu'nun Gerede ilçesine bağlı Samat köyü eski muhtarı Mahmut Doğangün, başı kesilmiş olarak Karabük'ün Eskipazar İlçesinde ormanlık alanda bulundu.
Güncelleme:22 Nisan 2010 15:33
Yorum Yaz Yazdır Eksenim'e Ekle Arkadaşına gönder RSS SMS Servisi Karabük'ün Eskipazar ilçesine bağlı Belenköy ormanlık alanda köylüler tarafından kafası ve sağ kolu olmayan bir erkek cesedi bulundu. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen Cumhuriyet Savcılığı ve jandarma ekipleri sağ kolu ve kafası olmayan bir erkek cesediyle karşılaştı. Yaklaşık iki aydır kayıp olan büyük kısmı çürümüş olan başı kesik ceset üzerinde araştırma yapan ekipler Mahmut Doğangün (44) adına kayıtlı nüfus cüzdanı ve kredi kartı buldu.

Bolu'nun Gerede ilçesine bağlı Samat köyü eski muhtarı olan Mahmut Doğangün'ün yeğeni Yaşar Dinç, dayısının 24 Şubat 2010 tarihinden itibaren kayıp olduğunu söyleyerek, "Olay günü saat 12:30 sıralarında dayım bir arkadaşı tarafından arabaya alınarak Karabük yol ayrımına bırakılmış. 25 Şubat'a kadar telefonu açıktı.

Aramamıza rağmen hiç cevap vermedi. İki aydır arıyorduk" dedi Bugün sabah Gerede jandarmasının aradığını anlatan Dinç, şöyle konuştu: "Eskipazar ilçesinde bir erkek cesedi bulunduğu belirtilerek teşhis etmemiz istendi. Olay yerine geldiğimizde üzerindeki elbiseler ve kimliğinden dayım olduğunu teşhis ettik. Dayımın hiçbir husumeti filan yoktu. Jandarma gerekli çalışmalarını yapıyor."

Diğer yandan Mahmut Doğangün'ün cesedi Eskipazar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Doğangün'ün askerden izine gelen oğlu Kerim Doğangün de gözyaşlarını tutamadı. Olayla ilgili iki kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

İHAakannehir

Muhtar başı kesilmiş olarak bulundu
Bolu'nun Gerede ilçesine bağlı Samat köyü eski muhtarı Mahmut Doğangün, başı kesilmiş olarak Karabük'ün Eskipazar İlçesinde ormanlık alanda bulundu.
Güncelleme:22 Nisan 2010 15:33
Yorum Yaz Yazdır Eksenim'e Ekle Arkadaşına gönder RSS SMS Servisi Karabük'ün Eskipazar ilçesine bağlı Belenköy ormanlık alanda köylüler tarafından kafası ve sağ kolu olmayan bir erkek cesedi bulundu. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen Cumhuriyet Savcılığı ve jandarma ekipleri sağ kolu ve kafası olmayan bir erkek cesediyle karşılaştı. Yaklaşık iki aydır kayıp olan büyük kısmı çürümüş olan başı kesik ceset üzerinde araştırma yapan ekipler Mahmut Doğangün (44) adına kayıtlı nüfus cüzdanı ve kredi kartı buldu.

Bolu'nun Gerede ilçesine bağlı Samat köyü eski muhtarı olan Mahmut Doğangün'ün yeğeni Yaşar Dinç, dayısının 24 Şubat 2010 tarihinden itibaren kayıp olduğunu söyleyerek, "Olay günü saat 12:30 sıralarında dayım bir arkadaşı tarafından arabaya alınarak Karabük yol ayrımına bırakılmış. 25 Şubat'a kadar telefonu açıktı.

Aramamıza rağmen hiç cevap vermedi. İki aydır arıyorduk" dedi Bugün sabah Gerede jandarmasının aradığını anlatan Dinç, şöyle konuştu: "Eskipazar ilçesinde bir erkek cesedi bulunduğu belirtilerek teşhis etmemiz istendi. Olay yerine geldiğimizde üzerindeki elbiseler ve kimliğinden dayım olduğunu teşhis ettik. Dayımın hiçbir husumeti filan yoktu. Jandarma gerekli çalışmalarını yapıyor."

Diğer yandan Mahmut Doğangün'ün cesedi Eskipazar Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Doğangün'ün askerden izine gelen oğlu Kerim Doğangün de gözyaşlarını tutamadı. Olayla ilgili iki kişinin gözaltına alındığı belirtildi.

İHAakannehir

husumeti yoktu denmis ama dun muhtarin evli kiziyla iliskisini dogrulayan yiginla telefon geldi cokta durrust degilmis kucucuk yerde onun bunun karisiyla ne demisler su testisi su yolunda yok define aramalar uckur davalari hic sasirmiyorum artik boyle cinayetlere herzaman derim hep olduren mi sucludur olenin hic sucu yokmudur daha birkez boyle cinayetlerde masum bir eriskinin olduruldugunu gormedim yasli kadin azar azar tastani bulur yuvasini bozar o gider yegenini taciz eder bak gorursunuz Ankara cinayetindende beklenmedik sonuclar cikacak en umulmadik seyler oluyor herzaman sonucta toplum olarak iyice sapittik kadini erkegi olarak

benım psıkolojım cok bozulmustu bu kadını ızlerken. ustelık bır kac ay ancak ızledım. o bıle yettı butun ınsanlardan korkmama. evlendıkten sonra ıstanbul a geldım ben. 1 yıl aynı evde oturdum ve kımseye kapıyı acmadım. kayınvalıdemlerden bırı ya da esım gelecekse onceden haber verdıler bana. kapıya geldıklerınde seslendıler daıma. hatta komsum bır kere kapıya gelmıs, durbunden baktım tanımayınca acmadım, fark etmıs bunu. dana sonra soyledı, bende korktugum ıcın acmadıgımı soyledım. aylarca markete dahı bır basıma gıtmedım. aksam 17:00 den sonra dısarı cıkmaya korktum kı, bu programı ızlemeden kısa bır sure once ıngıltere den donmsutum. orada okuyordum ve gece nın 02:00 sınde eve dondugumu bılırım. hemde ıngıltere gıbı bır yerde, sokaklarda esrar ıcenler, neler neler vardı ama onlar bıle benım psıkolojımı bu kadının programı kadar bozmadı. evet toplumun gerceklerı ama bazı bunyelere bu gercekler agır gelıyor.

bence fazla abartıyorsunuz...
mügenin bizlere anlatmak istediği sadece biraz daha bilinçli ve uyanık olmammız...

örneğin ben kapıma gelen kargocuya kimliğimi göstermek için.çelik kapıyı açık bırakıp öyle gidiyordum içeriye...
şimdi düşünüyorumda herşey olabilirdi.Allaha emanetiz...
şimdilerde daha dikkatli olmaya başladım adam kapıdaysa bile kapımı kapatıp içeri gidiyorum kimliğimi alıp tekrar kapıyı açıp gösteriyorum....
bu minicik bir örnek sadece....

korkarak yaşayamazsınız tevekkül edin...siz tedbirinizi alın gerisini Allaha bırakın...

ben taktir ediyorum bir çok faili mechul cinayeti ortaya çıkardığı için...

bu programi kacirmiyorum ama. simdi cok acik konusuyorlar ya, kahvalti yaptiyodum midem bulandi geri cikardim kafamçokkarıştı cesedin kafasi yoktu, bilegi yoktu, sirt ustu yatiyodu. onceden muge boyle seyleri soylemezdi son zamanlarda herseyi acik acik konusmaya basladi.

bu programi kacirmiyorum ama. simdi cok acik konusuyorlar ya, kahvalti yaptiyodum midem bulandi geri cikardim kafamçokkarıştı cesedin kafasi yoktu, bilegi yoktu, sirt ustu yatiyodu. onceden muge boyle seyleri soylemezdi son zamanlarda herseyi acik acik konusmaya basladi.

ben izleyemiyorum nolmuş:1shok::1shok::1shok::1shok::1shok:

mahmut bey olu bulunmus ya onun aciklamsini yapiyorlar acik acik. yok kafasi, yok eli ,yok bilegi ,yok kemikleri, insanin mide kaldirmiyo yaaaa boooggggggg

mahmut bey olu bulunmus ya onun aciklamsini yapiyorlar acik acik. yok kafasi, yok eli ,yok bilegi ,yok kemikleri, insanin mide kaldirmiyo yaaaa boooggggggg

aaaaaaaaaaa müge mi anlatıyo bunları hayret herhalde herkes bildiği için böyle anlatıyo haberlerde hep gösterdibilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

cesedı bulan kişinin röportajı vardı o sahıs söyledı bunları ve mugede bunların dogurulugundan konusurken bahsettı.. ferhat guney cınayetınde de kafatası yoktu ve ıkısıde defıne aramakla ılgılı oldugu ıcın ortak yonlerı asayıyordu...Yoksa zannetmıyorum ki muge de ayıla bayıla anlatsın onları :)

cesedı bulan kişinin röportajı vardı o sahıs söyledı bunları ve mugede bunların dogurulugundan konusurken bahsettı.. ferhat guney cınayetınde de kafatası yoktu ve ıkısıde defıne aramakla ılgılı oldugu ıcın ortak yonlerı asayıyordu...Yoksa zannetmıyorum ki muge de ayıla bayıla anlatsın onları :)

çok doğrukaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktan

kızlar cesedi okulun bahcesnde bulunan yurtta kalan cocuk umutmuydu onun katili bu ferhat guneyin bide barıs mı ne vardı nişanlısyla antalyada yasıyan adam onun katilleri belli oldumu ferhat guneyi muge sölicekti yarın dedi bende izleyememiştim o zaman

gelişmeler varmış,kesinleşince açıklayacak

sanırım mahmut denen adamı en son arabasına bindiği kişi öldürdü çok açık zaten adamın karısıyla ilişkisi varmış dendi,kızıda bugün anlattı kadın kocasına gömmüşsünüzdür siz onu yok ne gömmesi demiş ve ceset gömülü değilmişakannehir

bu yeğen teyzesinn telefonunu karıştırmışta mı ismi ve numarayı görmüş

bu yeğen de ferhat güneyin yeğeni gibi senaryolar yazmaya başladı

X