Hamileleği çok kötü geçenler hadi burda destek olmaya birbirimize

ayy kızlar bende 7 haftalık hamileyim ve 1 haftadır kendimde değilim bende tıpkı sizler gibiyim yemek yemek şöyle dursun aklıma gelince bile midem bulanıyo artık kusmaktan boğazım falan yara oldu herhalde çünkü artık ağzımdan kan geliyo dr bana hiç ilaç vermedi ama annemin dediğine göre turşu suyu iyi gelirmiş bakalım yarın da onu denemeyi düşünüyorum.öyle mutsuzum ki kızlar artık eşimden tiksinmeye başladım aynı yatakta yatamıyoruz hatta yan yana bile oturamıyoruz inşallah bu günleri en kısa zamanda atlatırız herkese hayırlı ramazanlar dua ile kalın...

ayy kızlar bende 7 haftalık hamileyim ve 1 haftadır kendimde değilim bende tıpkı sizler gibiyim yemek yemek şöyle dursun aklıma gelince bile midem bulanıyo artık kusmaktan boğazım falan yara oldu herhalde çünkü artık ağzımdan kan geliyo dr bana hiç ilaç vermedi ama annemin dediğine göre turşu suyu iyi gelirmiş bakalım yarın da onu denemeyi düşünüyorum.öyle mutsuzum ki kızlar artık eşimden tiksinmeye başladım aynı yatakta yatamıyoruz hatta yan yana bile oturamıyoruz inşallah bu günleri en kısa zamanda atlatırız herkese hayırlı ramazanlar dua ile kalın...

canım bende senin gibiyim 5. haftada başladı şimdi 12. haftadayım hala devam ediyor mide bulantısı midemde yanma ekşime kusma herşey var ölüm gibi bende eşimle yatamıyorum herşeyden tiksiniyorum dr başta drammine adında mide bulantısı için ilaç verdi ama hiç faydasını görmedimama şimdi zofran 8 mg verdi onla daha iyi hissediyorum canım bende senin gibi çok çektim ve hala çekiyorum ....senin ilk hamileliğinmi yaşın kaç? sevgiler

17. Haftama girmek uzereyim 7 kilodan fazla verdim. Tam 3 ay hicbirsey yemeden kustum su bile icemedim.. Agzimdan sular akiyordu yutkunmayi bile unutacak kadar agir gunler gecirdim, kusmaktan bogazimdan kan geldi hastanelere acillere gittim turkiyedeki gibi sérum falan vermiyorlar burda.. En ufak bir destek alamadan gecirdim ilk uc ayimi... Simdilerde hala kusuyorum ama en azindan biseyler yiyebiliyorum cunku zamanla bunyenizi taniyorsunuz ve alisiyorsunuz kizlar.. Cok zor zamanlar gercekten insana agir geliyor herkes gibi gule oynaya gecirememek hamileligini.. Ama dedigim gibi zamanla alisiliyor Rabbim bebeklerimize saglik versin nasil olsa gececek bu zor gunler a.s.

17. Haftama girmek uzereyim 7 kilodan fazla verdim. Tam 3 ay hicbirsey yemeden kustum su bile icemedim.. Agzimdan sular akiyordu yutkunmayi bile unutacak kadar agir gunler gecirdim, kusmaktan bogazimdan kan geldi hastanelere acillere gittim turkiyedeki gibi sérum falan vermiyorlar burda.. En ufak bir destek alamadan gecirdim ilk uc ayimi... Simdilerde hala kusuyorum ama en azindan biseyler yiyebiliyorum cunku zamanla bunyenizi taniyorsunuz ve alisiyorsunuz kizlar.. Cok zor zamanlar gercekten insana agir geliyor herkes gibi gule oynaya gecirememek hamileligini.. Ama dedigim gibi zamanla alisiliyor Rabbim bebeklerimize saglik versin nasil olsa gececek bu zor gunler a.s.

gecmis olsun arkadasim,cok üzüldüm,bende 8 haftalik hamileyim aynen bende berbatim,yinede sükürler olsun! benim midem cok yaniyo,bulaniyo,eksime var anlican hepsini birden cekiyorum,gecen uykudan kalktim kustum inanirmisin kan geldi,hemen ertesi gün doktoruma gittim,korkma dedi,kilcal damarlar mi ne patliyomus o yüzden dedi! Bide nerde yasiyosunki? cok kötüymüs ya,cok sükür ben doktoruma gidiyorum orda serum takiyolar!! ALLAH hepinize yardim etsin arkadaslar!

arkadaslar bide zorlada olsa yiyorum,özellikle yemede zorluk cekmedigim seyleri yiyorum! caniniz ne isterse onu yiyin! ben sabah uyandigimda hemen cubuk kraker yiyorum,tatli seyler yiyemiyorum fazla zaten! mesala eksi ve tuzlu seyleri cok seviyorum,aci ve tatli sevmiyorum fazla! hamile kalmadan önce en sevdigim seylerdi tatli ve aci! simdi azima bile alamiyorum!
yani hosuma giden seyleri yemeye calsiyorum! tavsiyem midenizin istedigi seyleri yemeye calisin! mesela az önce balik canim cok cekti kalktim buzluktan baligi cikarip bi güzel kizarttim! bol limonlu! midemin bulantisi azda olsa gecti! bulantilar acliktan kaynaklaniyo zaten! zorlada olsa yiceksiniz! bide temiz hava cok iyi geliyo! yürüyüs yapmaya calisin!

arkadaslar doktorum tavsiye etti,zencefili alip bi bardaga dogrucakmisim,üstüne sicak su döküp hafif soguyunca icecekmisim! mide bulantisina iyi geliyomus,ben daha denemedim! bulamadim zencefil ,ama denicem! bide dogal bisey yani, doktorum ilac falan vermiyo,serum haric!

Canlarim Ben fransadayim kac kez acile gittim ozel klinige gittim ama yok sadece bebege bakiyorlar o iyiyse sorun yok bunlarin olmasi normal deyip gonderiyorlar.. Benim ne doktorlara ne de hastanelerine guvenim kalmadi artik Rabbim dusurmesin ellerine.. Her zaman ulkemdeki doktorlari takdir ederdim simdi daha bi cok anladim kiymetlerini.. Mustafa kemal bosa dememis "béni Turk hekimlerine emanet edin" diye..

Bu yonden cok dertliyim ama bu hafta béni en cok sevindiren bebegimin hareketleri oldu kizlar :) neredeyse her saat basi pit pit dokunuslarini hissetmek insana butun sorunlarini unutturuyor.. Ne bulanti ne kusma hepsini unutcaksiniz insaallah :)

arkadasim kesinlikle tursu suyunu tavsiye etmiyorum.cocuk icin tehlikeli .allah korusun oldurursun cocugu karninda.benim kayinvaldemin 6 aylik cocugu olmus karninda tursu suyu yuzunden.sakin ha.bilmiyorum ictin mi ama sakin deneme derim.tursu suyunun icindeki yogun tuz ve sirke cok tehlikeli bebek icin.

Gecer hayatım. Ben sabahları işe gidecm diye aceleden fırlıyodum. Hhop yolda cıkar.artık öğürmekten millet bana tiksinerek bakıyordu. Neler içtim işe yaramadı. Sık dişini.fazla kusarsan dr git yalnız

Merhaba kızlar bende resmen ölü vaziyetteyim yiyorum kuruyorum Yemiyorum gaz ve titreme mide ağrısı ve daha neler neler ve henüz 6. Haftafayım ne olacak böyle siz neler yaptınız hafiflesin diye :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Merhaba kızlar bende resmen ölü vaziyetteyim yiyorum kuruyorum Yemiyorum gaz ve titreme mide ağrısı ve daha neler neler ve henüz 6. Haftafayım ne olacak böyle siz neler yaptınız hafiflesin diye :KK43:

Canim benim de aynilari oldu ölüyorum sandım artık az ve sık ye bi anda çok yiyince mahvoluyo insan gerçi ben öyle de yapsam hergün deli gibi kustum ama 9. Hafta sonunda kusmalar hafifledi en azından biraz biseler yiyorum artık dinc kalıyorum birazcık sabır 9 yada 10. Haftada azaliyo

Canim benim de aynilari oldu ölüyorum sandım artık az ve sık ye bi anda çok yiyince mahvoluyo insan gerçi ben öyle de yapsam hergün deli gibi kustum ama 9. Hafta sonunda kusmalar hafifledi en azından biraz biseler yiyorum artık dinc kalıyorum birazcık sabır 9 yada 10. Haftada azaliyo

Zorla yediriyorlar kussanda ye diye çok ağır geliyor ne yesem düne kadar hiçbirşeyim yoktu boğazlarım falan tahriş oldu artık kusmaktan yataktan kalkamıyorum :KK43:

benim niye midem bulanmıyor :44::44::44::44:

Canım benimde hiç bulantım olmadı çok şükür herkes farklı yaşıyo hamileliği. Anneye benzer dediler bende gerçekten annem gibi geçiriyorum Allahıma şükürler olsun. 9-10. haftada bi iki gün hafif bi mide bulantım oldu ama sonra midedeki yanma ve sanki taş varmış hissi dışında pek bir şikayetim yok. Bulanmaması da doğal kafana takma.
Allah bulantısı olanlara yardım etsin zor gerçekten.

Bulantısı ve gaz şikayeti olmayanlar yatıp kalkıp şükretsinler o kadar zor ki hastanede serum üstüne serum yedim çıldırıyordum duvarlar üstüme üstüme geliyordu Allah kimseye yaşatmasın

Canım benimde hiç bulantım olmadı çok şükür herkes farklı yaşıyo hamileliği. Anneye benzer dediler bende gerçekten annem gibi geçiriyorum Allahıma şükürler olsun. 9-10. haftada bi iki gün hafif bi mide bulantım oldu ama sonra midedeki yanma ve sanki taş varmış hissi dışında pek bir şikayetim yok. Bulanmaması da doğal kafana takma.
Allah bulantısı olanlara yardım etsin zor gerçekten.

herkesin bulantısı olunca kendimi tuhaf hissediyordm rahatladm şimdi :)

X