THYROMAZOL kullanirken hamile kalmak????

duuysal

Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2013
3
0
merhaba; Tiroid tedavim icin Thyromazol 5mg (gunde 1/2 tablet) kullanirken hamile kaldim. baska bu sekilde hamilelik yasayan var mi?
Varsa deneyimlerini paylasabilirmi?
Yada cevresinden duyan?

İlac hakkkında bilgisi duyumu olan yok mu :KK43:
Her kafadan bir ses cikiyor ne yapacagimi bilmiyorum
Duyumu bilgisi olanlar paylasirsa cok memnun oluruum

Tesekkurler

İlac hakkkında bilgisi duyumu olan yok mu :KK43:
Her kafadan bir ses cikiyor ne yapacagimi bilmiyorum
Duyumu bilgisi olanlar paylasirsa cok memnun oluruum

Tesekkurler

Merhaba, ben de yaklaşık 10 aydan beri günde yarım tablet tyramazole kullanıyorum, ve şuanda hamileyim. Henüz doktorumla konuşmadım ama sizin mesajınızı görünce sormak istedim. Ne yaptınız, doktorunuz ne dedi? Hamileliğinizle ilgili bir sorun yoktur umarım. Paylaşırsanız çok memnun olurum.

Merhaba,

Sizden gelecek cevabi sabirsizlikla bekliyorum. Ben de cok caresiz kaldim. Eger bebege zarari varsa dusunmeden kurtaj olacagim, bilemiyorum, cok zor bir durum. Allah yardimcimiz olsun.

bende thyromazol kullanıyorum suan hamile kalmak istiyorum.biraz anlatırmısınız riski varmı veya yan etkisi falan..sizden cevap almak beni çok mutlu edecek bunları öğrenmeye çok ihtiyacım var.ilaç kullandıgım içim gebe kalmayı erteliyoruz

merhaba; Tiroid tedavim icin Thyromazol 5mg (gunde 1/2 tablet) kullanirken hamile kaldim. baska bu sekilde hamilelik yasayan var mi?
Yada cevresinden duyan?

thyromazol kullanırken hamile kaldım bende 4 hafta sonunda doktorum hemen kestirdi.bebeğime zaraer gelmiş olabilirmi.sen ne yaptın gebeliğin sürüyormu.yardımcı olurmusun

Merhabalar arkadaslar Ilaç allah korusun bebeğinize bı zarar verdimi acaba bole birsey malesef başımıza geldi suan cok cagresiz ve psikolojik hayli bozuk durumda yım tecrübelerini ze ıhtiyacim var.

Merhaba Arkadaşlar, bende günde 1/2 thyromazol ilaç kullanıyorum hipertiroidi sebebiyle. Ancak hamilelik şüphesi var. Bu şekilde hamile kalıpta,sağ salim çocuğuna kavuşan varmı? Bu süreci yaşayan birileri var ise lütfen bilgilendirebilir mi?

Yada cevresinden duyan?
merhabalar, son durumunuz nedir? bende aynı durumdayım çocuğunuzda bir problem yoktur inşallah, cevabınızı bekliyorum

thyromazol kullanırken hamile kaldım bende 4 hafta sonunda doktorum hemen kestirdi.bebeğime zaraer gelmiş olabilirmi.sen ne yaptın gebeliğin sürüyormu.yardımcı olurmusun
1ay icindemi kaldin ictikten sonra bende yeni basladim 4gun olduu sabah yarim aksam yarim iciyorum bende kalirmiyim gebe acaba cnmm lutven cvp verirmisinbana

Yada cevresinden duyan?
Gercekten kakiniyomu bu ilacla bende basladim 12gun oldu kimse cvp vermiyio nelour birinz yardimci olsun

Merhaba,

Sizden gelecek cevabi sabirsizlikla bekliyorum. Ben de cok caresiz kaldim. Eger bebege zarari varsa dusunmeden kurtaj olacagim, bilemiyorum, cok zor bir durum. Allah yardimcimiz olsun.
CANIM MERHABA BENDE O İLACI KULLANIYORUM GÜNDE 1 TANE ATIYORDUM 3 E ÇIKTI İLACIM 1 AY BOYUNCA 3 TANE ATTIM GÜNDE AMA 3 GÜNDÜR KARNIM ŞİŞ KASIKLARIMDA ŞİŞ ACEBA HAMİLE OLMA DURUMUM VAR MI ŞİMDİ TEST DE YAPMAK İSTEMİYORUM ÇĞNKÜ KAÇ KERE YAPTIM SONRA HEP ÜZÜLDÜM ACEBA BU SEFER OLABİLİR Mİ SİZCE ?

CANIM MERHABA BENDE O İLACI KULLANIYORUM GÜNDE 1 TANE ATIYORDUM 3 E ÇIKTI İLACIM 1 AY BOYUNCA 3 TANE ATTIM GÜNDE AMA 3 GÜNDÜR KARNIM ŞİŞ KASIKLARIMDA ŞİŞ ACEBA HAMİLE OLMA DURUMUM VAR MI ŞİMDİ TEST DE YAPMAK İSTEMİYORUM ÇĞNKÜ KAÇ KERE YAPTIM SONRA HEP ÜZÜLDÜM ACEBA BU SEFER OLABİLİR Mİ SİZCE ?
AYRICA SERTLİK VAR AMA AGRIM YOK

Merhaba Arkadaşlar, bende günde 1/2 thyromazol ilaç kullanıyorum hipertiroidi sebebiyle. Ancak hamilelik şüphesi var. Bu şekilde hamile kalıpta,sağ salim çocuğuna kavuşan varmı? Bu süreci yaşayan birileri var ise lütfen bilgilendirebilir mi?
Sizde aynı durumu yasamissiniz. Bebeğinizi sağlikla kucağınıza almissinizdir inşallah.

X