Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Ben aranıza yeni katıldım dün gece 00:00 kadar inceledikten sonra bende bu diyeti yapmaya karar verdim inş bende başarılı olabilirim.Şimdiden tşk ederim

Arkadaşlar ben bir şey daha keşfettim :) Yani yapanlar olmuştur belki ama..Ben yeşil çayımın içine 1 adet ''sallama'' m a t e çayı koydum bugün.Akşam yemeğinde yediklerime inanamadım! İnanın bir avuç ya yedim ya yemedim. Onuda korkumdan yedim.O derece iştahımı kesti.İyi yoldayım.Diliyorumki hepinizde başaracaksınız..Haydi.Gayret.

arkadaşlar merhaba bugün kan verdim sabah tartıda1 kg yakın kilo vermişim sanırım yavaş yavaş gidecek kilolarım çok mutlu oldum sizlerle paylaşmak istedim.şimdi 1 saat bisiklet çevireceğim.

Çok sevindim cannisan..Sabret lütfen.Bak ne güzel vermeye başladın :) Tebrikler canım

yaw nasıl verıyosunuz ay bn kaldım 6 kılomla anamm :s yaw yok olmicak biliyorum başaramıcam su tatlı bıtırdı benı:KK43::KK43::KK43:

Nurcandan kan sonuçlarımda bir anormallik çıkmadı.sandaloz sakızı ve sirkeli suya devam ediyorum.sadece sirkenin miktarını azaltım bi de suyu ılık içince ateş basması ve terleme olayım olmuyor.kilo vermemin devamı gelir inşallah bayramda geliyooooo nasıl dikkat edeceğiz kızlar ben bilemiyorum bilen varsa banada anlatsınnn. 2-3 haftadır yememe çok dikkat ediyorum bi bıraksam kesin 1 haftada baskül 70 gösterir yemin ederim.şu an 65 civarındayım şöyle 10-12 kg versem daha ne isterim inşallah oda olur.hepinizi öpüyorum.

Arkadaşlar hiçbirinizi üzmek istemem ama zayıflamak '' beyinde '' başlıyor ve bitiyor..Yani Bayram geliyor,Yılbaşı yaklaştı,Pazartesi başlıyorum...Kimse bizden farklı ve/veya üstün değil..Anlıyormusunuz?Sizleri bilmiyorum.Ama ben bık(mış)tım giysilerime girememekten.En bol şeylerin içine saklanmaktan..Artık kendi vücudumdan utanmıyorum..Hepinize sevgiler.

nurcandan haklısın canım ya artık bunu 3-5 gün hafta yada ay değilde bir ömür boyu yaşam felsefesi haline getirmek gerek.bende kilolarımla hiç mutlu değilim bedenim her sene değişiyor inan.şu an 44 civarındayım.artı birde ve en önemlisi benim ortopedik sorunum var(dkç) fazla kilo almamam lazım sanki bu defa biraz daha farklıyım bu defa kurtulacağım ama bunda sizlerin büyük etkisi var pes etmek yok yağlarla savaşmaya devam hepinizi öpüyorummmm

Arkadaşlar selamlar hepinize ..bende bugün zayıfalamaya karar verdim sandaloz sakızı ve beşi bir yerde ile başladık oda arkadaşımla yalnız funda yerine zencefil verdiler aynı görevi görür mü? ne dersiniz.
birde kilo gösteren şekil nasıl yapılıyor bilen var mı?

Sevgili Cannisan ve diğer kızlar,sakın ümidinizi kaybetmeyin.İnanın benimde bu uzunnnnn yolda sizlere çok ihtiyacım var.Sizlerde benden desteğinizi lütfen esirgemeyin.Sabır ve azimle hazır kış günlerindeyken de biz bu işi hepbirlikte başaracağız ve önümüzdeki yaz aylarına kadar aptal hırkalarla dolaşmaktan kurtulacağız..Millet yazlıkları giyerken eminim çoğumuz hırka ve kazaklarla dolaşmıyormuyuz o sıcaklarda? Bunu düşünün.

selam kızlar bu yöntemi tüm tanıdıklarıma tavsiye ediyorum. hepinize başarılar. pelincan tüm repleri hakediyor

nurcandan ben beşibiryerde çayı içmiyorum sadece bitkisel çaylardan günde 1-2 tane içiyorum.acaba bundan dolayı kilo vermem yavaş olabilirmi ki bana bi yazarsan canımın içi çok sevinirim.

5 i 1 yerde çayını ne zaman kaç defa içiyorsun ben genelde yemek sonralarında içiyorum.acaba hatalımı kullanıyorum

bende başlıyorum arkadaşlar sandolaza hadi hayırlısı baklaım.. ama ben bayramı atlatınca başlıcam

arkadaşlar kurban bayramınızı bugünden kutluyorum 2 gün yokum ankara dışına çıkıyorum hepinizi öpüyorum

arkadaşlar ben dün başladım fakat cam yiyormuş gibi oldum bu sakızı dövüp yutsam olurmu?HERKEZİN KURBAN BAYRAMI KUTLU OLSUN. Şimdien başarılar.

X