Cilt Bakımı Ürünleri yüz yıkama jeli kullananlar veya kullanmak isteyanler

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

simorgh

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Nisan 2009
809
16
kızlar bugün bi kozmatikcide satıs elemanının etkisinde kalarak garnier ın yüz yıkama jelini aldım iyimi ettim kötümü bilmiyorum...halbuki kayısılı sabunumdan cok memnundum ama cok kararsızım kullananlar (garnier olması sart degil) yorumlarını yazarsa cok sevinirim...

belirtmek istedim yaglı ciltler için olan seri bu tonigini kullanıyorum memnunum...zemuszemus

ben nivea yağlı ciltler için temizleme gelini kullanıyorum.

garnierin saç boyasını almıştı kardeşim.

ne biliyim garnierin malları itici geliyo.

ama garnier bronzlaştırıcı aldım tereddütte kalarak gayet iyiydi.

umarım sende memnun kalırsın ama benim cilt ürünlerinde favorim nivea...

merhaba sorunu cevaplamak icin cok mu gec bilmiorum ama ben yillardir yuz yikama jeli kullanirim, hatta yillardir yuzume sabun degdirmedim. problemli ve yagli bir cildim oldugundan sabun iyi gelmiyor. kukurtlu sabun bile olsa( asiri kurutuyor da) ben hem cilt dr.um onerdigi ve bakteri onleyici oldugu icin hem de etkisinden cok memnun kaldigim icin sebmed ya da neutrogena kullanirim. biri bitince otekinden alirim ki cildim alisip etkisi rutinlesmesin...
ikisinden de cok memnunum, yikadigimda inanilmaz bi ferahlik veriyorlar, hem de derinlemesine temizlik.
siddetle tavsiye ederim.

ben temizleme jelini aldım yüzde bekletince maske bekletmeden ykayınca peeling etkili temizleme jeli olanı..memnunum salsilik asit var heralde mentollü diye gözlerimi yaşartıyo bazen..tchibo'dan aldığım yüz masaj aletiyle uyguluyorum köpürtüyorum..siyah noktalarıma iyi geliyor..ama haftada 1 veya 2 haftada 1 kullanıyorum..her gün için tavsiye etmem cildi cok kurutur hatta kılcal damarlar çıkar burun kenarında ve göz altında..benim karma hassas bir cildim var..onun dısında günlük olarak clinique nin temizleme jelini kullanıyorum..

X