Vajinada sivilce ya da beze?

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
:uhm:eek:f kızlar benden sıkıldınız bılıyorum ama tek arkadasım tek dostum burası ne zaman bır sorunum olsa burdayım

sımdı bılen bılıo adetım gectı 7 gun yarın doktora gıtcem kan testı yapcam

stresten mı ne vajınamın ıcınde kucuk mercımek buyuklugunde bırsey cıktı sıvılce gıbı degıl bezemı desem anlamadım wc gıttıkce selpakla sılıyorum ya acıo tahrıs oldu galıba bu aralara sureklı gıttıgımden

sızce ne bu
ne yapmam lazım

bıldıgınız bır sey varsa soyleyın cnm

Benim de şu aralar ufak bir sililce gibi birşey var ama acımıyor...
Sizinki acıyorsa sivilcedir herhalde bilmiyorum...

canım dr git.dr sana söyler ne olduğunu biz anlayamayız.herkeste çıkıyor ama farklı farklı en iyisi dr bilir

of ya neefret edıyorum doktorlardan of genemı bugun doktor gore gore halım kalmadı

tabı baska sepeble gıttım

oram azıcık agrıo kızlar zonklama gıbı galıba ıltıhaplı ondan ne etcem ben yaaaaaaaaa

bak hamile de kalmaya calisiyormussun,sakin ihmal etme.Tedavi edilmesi gereken bi sey olabilir,sonra gebeligin sirasinda daha zor durumda kalmayasin.Gecmis olsun

bak hamile de kalmaya calisiyormussun,sakin ihmal etme.Tedavi edilmesi gereken bi sey olabilir,sonra gebeligin sirasinda daha zor durumda kalmayasin.Gecmis olsun

evet cnm ya wc gıttıkce ıdrardan dolayı acımaya basladı galıba sıvılcekı acıyo beze olsaydı acımazdı bır doktora sordum ıkı gun daha bekle gecmezse doktora dedı

Bu söylediğin şey muhtemelen bartholin apsesi canım.Çok acı veren bişey .ben 3 yılda 4 kez yaşadım.Ve ne yazık ki tedavisi yokmuş.Cerrahi müdahale ile içerisini boşaltıyorlar. ılki doktor müdahalesiyle boşaldı,diğer üçüde kendi kendine patladı . Ama tabi patlayana kadar feci acı çekiyosun ,yürüyemiyosun bile.En son iki hafta önce oluştu bende de doktora gittim, antibiyotik verdi ,5 gün rapor verdi ,doktora gittiğimin ertesi günü patladı zaten nasıl bir rahatlama anlatamam . O iltihap akmadıkça o acı geçmiyo maalesef.Bartholin bezi kanallarının tıkanmasından oluşuyormuş.:sinifsinif:

Bu söylediğin şey muhtemelen bartholin apsesi canım.Çok acı veren bişey .ben 3 yılda 4 kez yaşadım.Ve ne yazık ki tedavisi yokmuş.Cerrahi müdahale ile içerisini boşaltıyorlar. İlki doktor müdahalesiyle boşaldı,diğer üçüde kendi kendine patladı . Ama tabi patlayana kadar feci acı çekiyosun ,yürüyemiyosun bile.En son iki hafta önce oluştu bende de doktora gittim, antibiyotik verdi ,5 gün rapor verdi ,doktora gittiğimin ertesi günü patladı zaten nasıl bir rahatlama anlatamam . O iltihap akmadıkça o acı geçmiyo maalesef.Bartholin bezi kanallarının tıkanmasından oluşuyormuş.:sinifsinif:

ay cnm aynen ole oldu bugun patladı ve ben rahatladım sankı hıc yokmus gıbı ohhhhhhhhh be

ya boyle bırsey olabılırmı anlamadım hem o patladı hemde adet oldum boshayallersmile

Sevındım canım hadı gÖzÜn aydın ,bır daha olmaz ınŞallah

benım de vajınamın ıç tarafında sıvılceye benzer bı beze çıktı. içi iltihaplı kese gibi. ilişkşye girerken çok ağrı yapıyor. acaba bu nee bileniniz var mıı:KK59:

benım de vajınamın ıç tarafında sıvılceye benzer bı beze çıktı. içi iltihaplı kese gibi. ilişkşye girerken çok ağrı yapıyor. acaba bu nee bileniniz var mıı:KK59:

boşalınca rahatlarsın canım, bide ne kadardır var o da önemli uzun zamandır varsa bir uzamanın görmesi gerekir bence

:uhm:eek:f kızlar benden sıkıldınız bılıyorum ama tek arkadasım tek dostum burası ne zaman bır sorunum olsa burdayım

stresten mı ne vajınamın ıcınde kucuk mercımek buyuklugunde bırsey cıktı sıvılce gıbı degıl bezemı desem anlamadım wc gıttıkce selpakla sılıyorum ya acıo tahrıs oldu galıba bu aralara sureklı gıttıgımden

sızce ne bu
ne yapmam lazım

Mrb tatlım , bende de oluştu bu sıkıntı, senin yaşadıklarını yaşıyorum, seninki geçtimi tatlım bu konuda yardımcı olurmusun, şimdiden yardımların için teşekkür ederim,

sızce ne bu
ne yapmam lazım

cnm merhaba aynı şeyleri bi kaç gün önce ben yaşıyordum. doktora gittim ve muayene sonrasında söylediği şey şu oldu : aşırı doluluktan dolayı çıkan bezeler. ne yapmam gerektiğini sorduğumda haftada 2 veya 3 kez boşalmak olduğunu söyledi. ve ben bunu uyguladım şuan çok rahatım. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneyin farkı göreceksiniz. bekar arkadaşların eğer kendi kendine yapamayanları varsa erkek arkadaşlarından yardım alabilirler :) faydasını göreceksiniz arkadaşlar. :) geçmiş olsun..

cnm merhaba aynı şeyleri bi kaç gün önce ben yaşıyordum. doktora gittim ve muayene sonrasında söylediği şey şu oldu : aşırı doluluktan dolayı çıkan bezeler. ne yapmam gerektiğini sorduğumda haftada 2 veya 3 kez boşalmak olduğunu söyledi. ve ben bunu uyguladım şuan çok rahatım. aynı sorunu yaşayan arkadaşlar deneyin farkı göreceksiniz. bekar arkadaşların eğer kendi kendine yapamayanları varsa erkek arkadaşlarından yardım alabilirler :) faydasını göreceksiniz arkadaşlar. :) geçmiş olsun..

Neyin doluluğundan? :44:

bende anlamadım neyin doluluğundan ?
bu sabah karşılaştım idrarımı yaparken çok acıdı eyvah dedim bişey oldu sonra ayna yardımıyla baktım iç tarafında beze gibi bişey oluşmuş hafta içi doktora gitmeyi düşünüyorum. bende bekarım panikledim bişey oldu felan sandım yada sıcaklardan mantar felan mı artık valla en hassas yer sıkıntılı yani
neyse doktora gittiğimde sonucu yazarım kızlar umarım çabuk geçer

Bu söylediğin şey muhtemelen bartholin apsesi canım.Çok acı veren bişey .ben 3 yılda 4 kez yaşadım.Ve ne yazık ki tedavisi yokmuş.Cerrahi müdahale ile içerisini boşaltıyorlar. ılki doktor müdahalesiyle boşaldı,diğer üçüde kendi kendine patladı . Ama tabi patlayana kadar feci acı çekiyosun ,yürüyemiyosun bile.En son iki hafta önce oluştu bende de doktora gittim, antibiyotik verdi ,5 gün rapor verdi ,doktora gittiğimin ertesi günü patladı zaten nasıl bir rahatlama anlatamam . O iltihap akmadıkça o acı geçmiyo maalesef.Bartholin bezi kanallarının tıkanmasından oluşuyormuş.:sinifsinif:
Bb

Bende sır ağadaysan sonra oldu . Sivilce bir adet ama biraz acıyor küçük ama Bend e çok muzdaribim seninki ne oldu

X