karın toparlayıcı korse

gingerr

Guru
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2008
444
7
arkadaşlar bir internet sitesinde bebek için birşeyler bakarken anneler için karın toparlayıcı korse gördüm. annem doğumdan sonra karnını bir şeyle sararsan karnının şişi iner demişti. bu korse onun için mi acaba? hiç kullananınız var mı? varsa dar olduğu için sıkıntı veriyor mu?

arkadaşlar bir internet sitesinde bebek için birşeyler bakarken anneler için karın toparlayıcı korse gördüm. annem doğumdan sonra karnını bir şeyle sararsan karnının şişi iner demişti. bu korse onun için mi acaba? hiç kullananınız var mı? varsa dar olduğu için sıkıntı veriyor mu?

ben normal doğum yaptım.sonrasında ilk günden itibaren karnımı sarmaya başladım.bir hafta sonra da korse kullandım.başta görünce ben bunun içine giremem dedim ama,çok rahattı.şimdi karnımda hiç şişlik yok,40ımda çıkardım korseyi..şimdi 3 buçuk ay oldu doğum yapalı,karnım incecik.. eski halimden daha iyiyim...:)
bence eskileri biraz dinlemek lazım...:21:

hmm bu arada kullandığım korse öyle özel bişey değildi..annem 12 liraya mı ne almıştı..bence işlevine bakmak lazım,çok pahalı olmasına bakma..:KK34:

yok bu da pahalı değil . adını öyle koymuşlardır. normal korsedir. peki kaç beden aldın. doğumdan sonraki bedenine uygun mu, yoksa daha küçük mü?

ben doğuma 69 kilo ile girdim,boyum 173 ona göre hesap edersin
cıktığımda 63 kilo falandım.annem large almıştı ama o ilk günler iyi geldi sonrasında ben zayıfladıkça bollaştı..şu an 55 kiloyum..bence görünüşüne aldanma,esniyo..

Doğum sonrasında külotlu korseleri kullanmak çok zor kızlar, bende iki tane vardı normal doğum yaptığım halde kullanamadım. Sizlere tavsiyem abdominal korse almanızdır, kasık üstünden başlayıp göğüs altında sonlanıyor, bel korsesi. Cırtcırtlı olduğu için beden sıkıntısı çekmezsiniz, tarayıcınıza yazıp çıkan sitelerden araştırabilirsiniz. Ben gg dan almıştım. Keşke bu korseden 40 ım çıkmadan önce haberdar olsaydım..

bende doğum yapalı 30gün oldu korseyi doğumdan sonra ilk kez bugün çıkarttım..ilk günlere göre farketti şuan hafif bi göbeğim var..40mıza kadar tekrar takmayı düşünüyorum...

X