Maydonoz kürü

P

paprikaa

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi paprikaa
Maydonoz kürü uygulayan var mı aramızda? Etkileri neler? Bilgilendirirlerse sevineceğim

• Konu Sahibi paprikaa
cok faydalı benım karşı komsum içiyor ve 1 ayda 1 beden dusu halen devam edıyor ama yuruyus ve sporda yapıyor bende yenı basladım

• Konu Sahibi paprikaa
peki bu kür nasil yapiliyor? tarifi paylasabilirmisiniz?

simdiden tesekkürler

a.s.

• Konu Sahibi paprikaa
benim uyguladığım maydonoz kürü toksinleri atıcı.
ben maydonozun suyunu deil kendisiyle yapıyorum kürü
ibrahim saraçoğlunun sitesinden bulmuştum
15 gün uygulayıp 7 gün ara verdim ve şuan ikinci 15 günlük tura başladım
ben faydasını görüyorum kızlar
özellikle cildimde
benim sorunlu bir cildim vardı şuan gerçekten yüzde 70 düzeldi ve sanki daha bir ışıl ışıl oldu diyebilirim
zaten bu kür karaciğer için çok önemliymiş
biliyorsunuzki karaciğerde cildin aynası gibidir.
yaptığım kür şu şekilde
15-16 dal maydonozu yıkayıp mutfak robotuna atıyorsunuz üzerine yarım limon suyu sıkıp robotu çalıştırıyorsunuz daha sonra içine 1 bardak su(ben su koymuyorum suyu üzerine içiyorum bu şekilde de olabiliyormuş) tekrar çalıştırıp kapatıyorsunuz ve sabah kahvaltısından yarım saat önce yiyorsunuz.ben dediğim gibi suyu içine eklemiyorum sadece limon ve maydanozu robottan geçirip ıslak çay kıvamında oluyor onu yiyorum üzerine 1 bardak su içiyorum.
mutlaka deneyin kızlar
ben okadar memnun kaldımki 6 nisanda 2.turum bitecek .ama
4-5 ay sonra tekrarlayacağım.:lepi:

• Konu Sahibi paprikaa
15 gün devam edip 7 gün ara veriyorsunuz sonra tekrar 15 gün uygulayıp 7 gün ara.... öyle devam mı ediyo bu uygulama

• Konu Sahibi paprikaa
acaba maydonozları toplu halde ince kıyıp buzluğa atsak ondan sonra her sabah birer kaşık yesek nasıl olur sizce.?daHA pratik olur kanısındayım

• Konu Sahibi paprikaa
benim uyguladığım maydonoz kürü toksinleri atıcı.
ben maydonozun suyunu deil kendisiyle yapıyorum kürü
ibrahim saraçoğlunun sitesinden bulmuştum
15 gün uygulayıp 7 gün ara verdim ve şuan ikinci 15 günlük tura başladım
ben faydasını görüyorum kızlar
özellikle cildimde
benim sorunlu bir cildim vardı şuan gerçekten yüzde 70 düzeldi ve sanki daha bir ışıl ışıl oldu diyebilirim
zaten bu kür karaciğer için çok önemliymiş
biliyorsunuzki karaciğerde cildin aynası gibidir.
yaptığım kür şu şekilde
15-16 dal maydonozu yıkayıp mutfak robotuna atıyorsunuz üzerine yarım limon suyu sıkıp robotu çalıştırıyorsunuz daha sonra içine 1 bardak su(ben su koymuyorum suyu üzerine içiyorum bu şekilde de olabiliyormuş) tekrar çalıştırıp kapatıyorsunuz ve sabah kahvaltısından yarım saat önce yiyorsunuz.ben dediğim gibi suyu içine eklemiyorum sadece limon ve maydanozu robottan geçirip ıslak çay kıvamında oluyor onu yiyorum üzerine 1 bardak su içiyorum.
mutlaka deneyin kızlar
ben okadar memnun kaldımki 6 nisanda 2.turum bitecek .ama
4-5 ay sonra tekrarlayacağım.:lepi:

Selam canım maydonoz kürünü bende merak ediyorum denemek istiyorum senin cilt sorunlarını geçirdi mi? Tavsiye eder misin?

• Konu Sahibi paprikaa
Adet gecikmesi ve idrar yolu iltilahaplarınada iyi geliyor

X