temizlik yapabilecek bayan arıyorum

Merhaba arkadaşlar ankarada ev temizligine yardımcı arayanlar cvp yazarsa sevinirim güvenilir temiz tesettürlü bir bayanım gittim işler de var referansda verebilirim...

ev temizliği için bi bayan arıyorum.eryamanda oturuyorum.15 günde bir almak istiyorum.ücret olarak ne kadar düşünüyorsunuz

ev temizliği için bi bayan arıyorum.eryamanda oturuyorum.15 günde bir almak istiyorum.ücret olarak ne kadar düşünüyorsunuz

merhaba ben ankarada ev işine gidiyorum benim günlerim odolu isterseniz bir arkadaşı önerebilirim . Üceret 100 artı yoldur.

merhaba ben ankarada ev işine gidiyorum benim günlerim doldu isterseniz bir arkadaşı önerebilirim. Üceret 100 artı yoldur. Güvenilir temiz titiz biridir.

merhaba ben ankara gündelik işlerine gitmekteyim, haftada 1 kaç işim var haftada 1 2 gün boşluğum var boş günlerimi doldurmak istiyorum , yardımcı5373646232arayanlar bana burdan ulaşabilirler , teşekkürler

Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım.İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Merhaba İstanbul'da günlük temizlik işi aramaktayım.Temiz,titiz,özenli çalışırım. Güvenilir biriyimdir, yaptığım işte memnun etmeye çalışırım.İhtiyacınız olduğunda benimle iletişime geçebilirsiniz. Teşekkür ederim.

Merhaba,

Evim 2 oda 1 salon ama 1 odam boş kullanmıyorum. Ne kadar istiyorsunuz temizlik için?

merhaba saat üzerinden hesaplama yapabliriz saati 10 tl olarak hesaplayabiliriz daha uygun olur hoşçakalın

Arkadaşlar merhaba,
Adana'da temizlik şirketi sahibiyiz. Deneyimli bay/bayan temizlik personeli arıyoruz ama henüz kotamızı dolduramadık. Adana'da olan ve ben ev temizliği,ofis temizliği,apartman temizliği ve çöp alım işlemleri, inşaat sonrası temizlik yapabilirim diyebilen tanıdıklarınız,eş,dost,akraba,konu,komşu..vb. kısacası işe ihtiyacı olan herkese kapımız açık!! MAAŞ+SSK+YOL/YEMEK İlgilenen arkadaşlarım özelden mesaj atabilirler. Ev temizliği yaptırmak isteyen arkadaşlar da mesaj atabilirler. Sevgiler..

merhaba saat üzerinden hesaplama yapabliriz saati 10 tl olarak hesaplayabiliriz daha uygun olur hoşçakalın
s.a saat üzerinden derken mesela küçük bir evde 5 saatte ortalama neler yapabilirsiniz?ben her hafta düzenli birini almak istiyorum.ümraniyede oturuyorum.

ben de evlere temizliğe gitmek için iş arıyorum ilgilenen olursa sevinirim beril_m@outlook.com

Merhaba.. Özelden mesaj yazamadığım için buradan yazmak durumunda kaldım. Kusura bakmayın..Kiralar semtine göre değişiyor tabi ki. 300-400e ev bulabileceğiniz gibi 2000-3000e de ev bulabilirsiniz. Ama yaşanılabilir bir semtte ev kiraları ortalama 500-800 arası değişiyor. Bir de Adana'da genellikle kiralar yıllık ödenir. Aylık kabul eden ev sahibi azdır.

cevabınız için teşekkür ederim yalnız bilgi almak istedim pek çok konu var mail adresini verirseniz veya benimkine mail atarsanız ayrıntılı görüşmek isterim. teşekkürler.

balıkesirde temizliğe yardımcı bayan arıyorum.yardımcı olabilecek varmı?

arkadaşlar,
avrupa yakasında temizliğe yardımcı bayan arıyoruz,ilgilenler acele iletişime geçsin...

merhaba alibeyköyde ikamet etmekteyim ev temizliğine gidiyorum beni tercih ederseniz sevinirim saygılar

Merhaba..

Ben de eve ayda 1 kez yardımcı bayan çağırmak istiyorum.. Cam, kapı, halı ve koltuk silmek için. Evim İstanbul- Sultangazi' de..

merhaba alibeyköyde ikamet etmekteyim ev temizliğine gidiyorum beni tercih ederseniz sevinirim saygılar

Ankarada oturuyorum eşime destek cıkabılmek için benimde işe ihtiyacım var Lütfen iletişime geçin:nazar:

Mrb alibeyköyde ikamet etmekteyim ev temizliğine gidiyorum memnun kalacağınızı umuyorum tel 05456791891

3+1 evime her cumrtesi yarım gün gelecek yardımcı arıyorum, makinayla detaylı olmayan ev süpürme, çamaşır katlama, haftada 5-6 tane cıkan gomlek utuleme gibi ihtiyaçlarım war, elinin hızına bağlı olarak 4-5 saat için.. yer ANKARA-EMEK mahallesi

X