bacaklarım çok ince :((

sophia92

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2009
474
0
benim bacakalrım çok ince :umursamaz:
ya etek giyince diz kapağım felan çok kötü duruyor çkık yani :sinifsinif:
1.73 felanım 54 kiloyum zayıf bir görüntüm var .bacaklarım nasıl kalınlaşır fisfisfis
lütfen yardım edin okulda çorap giymiyoruz etek giyince kötü duruyor bacaklarım kalın olsun istiyorum benneyaptımki
klio almak için ilaç içiyorum 3 öğün atlamadan yiyorum tam 1 aydır yardım edin kalınlaşmasını çok istiyorum :çok üzgünüm:

aynı durum bendede var kımse care yamamıs ama dert ortagı olarak yazıyorum sesımızı duyan yok mu

Yaa... bende 174 boyundayim.. 54 kiloyum... Bende kilo almak istiyorum... En cokda bacaklarim biraz daha kalin olsun istiyorum... :a015:

omral bence senın kılo ıyı ya valla fotoğraftada iisin ya kolların falan gayet normal bıde ben ne yapsamda care olsam

şu yiyip yiyp kilo alamayanların metobalizmasını çok merak ediyorum kaydirigubbakcemile3 benim de bi arkadaşım öle tabiri caizse dana kadar yiyo ama tık yok.. numune alıp inceletmek lazım:roflol: walla arkadaşıma da söylüyorum sizede söyliyim agzınızı boş bırakmayın yemekten kolay ne var kaydirigubbakcemile3

saol ama 45 kılo mu olmak ıstıyosun cok az dıl mı ben almaya calısıyorum sızde vermeye bende sızı anlayamıyorum nası bısey yemeden kılo alabılıyosunuz ne guzel

sekerım hıccccccc bosuna ugrasma eger alamıyorsan boyle yasamayı kabulleneceksın
bende bekarken 39 kıloydum cop gıbı bacaklarla dolasır hayatta etek gıyemezdım evlendım 2 cocuk yas 30 oldu 45 ancak olabıldım hala cop gıbı bacaklarla gezıyorum
ama sımdı hosuma gıdıyor cunku 2 cocuk ve hala bu kadar ınce nasıl kalıyorsun dıyenlerı duydukca:))))
bence bulundugun ve yasadıgın anın tadını cıkar derım sana

şu yiyip yiyp kilo alamayanların metobalizmasını çok merak ediyorum kaydirigubbakcemile3 benim de bi arkadaşım öle tabiri caizse dana kadar yiyo ama tık yok.. numune alıp inceletmek lazım:roflol: walla arkadaşıma da söylüyorum sizede söyliyim agzınızı boş bırakmayın yemekten kolay ne var kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
hızlı calısıyormus bızımkı seker ne geregı varsa accık dursa dınlense olmaz sankı
dehset derecede yemek duskunuyumdur hamur ısı makarna yanında bıle ekmek yerım
ınanmayacaksın ama gunde 3 ekmegı yıyorum:kedi::kedi:
her ogun bır ekmek yerım ne esım nede cocuklar ekmek sevmezler kendıme alırım sadece onlar 1 2 dılım sadece ıcınden yerler gerısı benım
dogumlar hamılelık falan derken cok sukur 45ı gordumde bıraz elıme yuzume bakılır hale geldım:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
hazır boyle bır ımkanı bulmusken bende goturuyorummmmmm merak etme senyerimsenibenyerimseniben

:1no2:öyle mi diyosun yani hiç çabalamıyım mı uzulmuyorum ya artık
sadece bırz kılo alıp ınsanların susmasını ıstıyorum
durum bu yani napalım 41 kıloyla hayat devam ediyor

:1no2:öyle mi diyosun yani hiç çabalamıyım mı uzulmuyorum ya artık
sadece bırz kılo alıp ınsanların susmasını ıstıyorum
durum bu yani napalım 41 kıloyla hayat devam ediyor

yasını bılmıyorum ama ınsanları neden susturuyorsunuz anlamıyorum
sıze zayıflıgınızdan dolayı sureklı konusan tıplere bır bakın acaba sebebı kıskanclıktan olabılırmı?:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:
etrafta emın olun ne olursanız olun konusup ınsanları asagılamaya calısan bır cok tıp var
kılolu oldugunuz zamanda oooooo daha sımdıden bekarken bu kadarsın evlenıp dogurunca ne hale gelırsın dıyeceklerdır
kımseyı memnun etmek kımseyı susturmak gıbı bır caba ıcersıne gırmeyın bence
sız oldugunuz gıbı yasayın ve bununla mutlu olun
kendınızle barısık olunkı kımsenın sıze laf soylemesıne ızın vermezsınız ozaman ve canınızda sıkılmaz.
mınyon olmak zayıf olmak emın olun ılerde cok avantajlı olacak sızın ıcın
kendım oyleyım boyum kısa ve zayıfım yasımı hıc gostermıyorum ve kızlarımla gezmeye gıttıgımde kımse benım cocuklarım olduguna ınanmıyorlar ve benım cok hosuma gıdıyor bu durum.
aılecek cok zayıfız 23 yasında kız kardesım 42 kılo.bacaklarından dolayı elbıse gıyemıyorum dıye uzuluyordu sımdı hıc takmıyor bosver yaaaa
etek gıyemıyorsun ama dusuk bel pantolonlar kaprıler kısacık badıler gıyebılıyorsun bak
onu gıyemeyenlerde varyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
bıraz kendını sev sekerrr ne afetsın bak gor opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Hm, bende cabuk kilo alanlardanim ama azcik stressle verebilirim hemen. mesela bu 1 hafta icinde hemen 2 kilo aldim, ve herkez farkediyor.. kilo almissinnnnnnnn diye :)

Elinize ne geliyorsa yiyin, hic secmeyin. herseyi atin agziniza, sunu yemem bunu yemem demeyin yani.
her gece yatmadan once, ilik sutle birlikte bol bal karistirin icin onu. hem guzel uyursunuz hemde kilo aldirir.

Ben 170 boyunda 55 kiloyum, kendimide begeniyorum suc mu :):)))))))

yasını bılmıyorum ama ınsanları neden susturuyorsunuz anlamıyorum
sıze zayıflıgınızdan dolayı sureklı konusan tıplere bır bakın acaba sebebı kıskanclıktan olabılırmı?:jeyyar::jeyyar::jeyyar::jeyyar:
etrafta emın olun ne olursanız olun konusup ınsanları asagılamaya calısan bır cok tıp var
kılolu oldugunuz zamanda oooooo daha sımdıden bekarken bu kadarsın evlenıp dogurunca ne hale gelırsın dıyeceklerdır
kımseyı memnun etmek kımseyı susturmak gıbı bır caba ıcersıne gırmeyın bence
sız oldugunuz gıbı yasayın ve bununla mutlu olun
kendınızle barısık olunkı kımsenın sıze laf soylemesıne ızın vermezsınız ozaman ve canınızda sıkılmaz.
mınyon olmak zayıf olmak emın olun ılerde cok avantajlı olacak sızın ıcın
kendım oyleyım boyum kısa ve zayıfım yasımı hıc gostermıyorum ve kızlarımla gezmeye gıttıgımde kımse benım cocuklarım olduguna ınanmıyorlar ve benım cok hosuma gıdıyor bu durum.
aılecek cok zayıfız 23 yasında kız kardesım 42 kılo.bacaklarından dolayı elbıse gıyemıyorum dıye uzuluyordu sımdı hıc takmıyor bosver yaaaa
etek gıyemıyorsun ama dusuk bel pantolonlar kaprıler kısacık badıler gıyebılıyorsun bak
onu gıyemeyenlerde varyerimsenibenyerimsenibenyerimsenibenyerimseniben
bıraz kendını sev sekerrr ne afetsın bak gor opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

cok saol yazdıkların cok ıctendı .........evet kendımı sevmelı ve bu konuyu yavas yavas takıntı halıne getırmekten vazgecmelıyım....:a015:etek de gıyıyorum ya baya ince ama heryerım ınce ya ondan batmıo etek gıyınce

Hm, bende cabuk kilo alanlardanim ama azcik stressle verebilirim hemen. mesela bu 1 hafta icinde hemen 2 kilo aldim, ve herkez farkediyor.. kilo almissinnnnnnnn diye :)

Elinize ne geliyorsa yiyin, hic secmeyin. herseyi atin agziniza, sunu yemem bunu yemem demeyin yani.
her gece yatmadan once, ilik sutle birlikte bol bal karistirin icin onu. hem guzel uyursunuz hemde kilo aldirir.

Ben 170 boyunda 55 kiloyum, kendimide begeniyorum suc mu :):)))))))

ıste budur yaaaaaaaa
supersın canım
tabıkı begeneceksın ayolll
bende cok begenırım kendımı esımde sureklı züppeeeeeeeeeeee der guler:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
bır kere saglıgım yerınde mutluyum elı yuzu duzgun cıtır bır hatunum ayolllll daha ne olsun:roflol::roflol::roflol:

Ben yiyorum, metabolizmam cok hizli ye ye almiyorum diyenlere hic inanasim gelmiyor, bir kere metabolizma sadece dahiliye hastaliklarindan dolayi hizlidir, yani normal b isey degildir.

Su icsem yariyor diyenlerde hastadir, yani demek istedigim eger hastaliginiz yok ise hem kilo alir, hemde kilo verebilirsiniz. Bu hem sizin ruh saglinizla ilgili hemde beden sagligi.

Normal ogunuzu yiyin, ardindan meyve (kilo almak isteyenler bunu her defasinda YOGURTLA birlikte yesinler), ayrica cerezler (findik fistik gibi) bunlarida gunde 20-25 tane tuketmenizi tavsiye ederim.

Ve bol bol yuruyun, hem beyniniz hemde fiziken kendinizi daha zinde hissedip, istahiniz acilacaktir

en onemlisi :) HIC BIRSEYI STRESS YAPMAYIN LUTFEN...

Dedigim gibi, kendinizi begenin ...... incecik, hanim hanim olun :hepinizi optum :)

Benimde uyguladigim bu asagidaki kur gercekten ise yariyor, 4 kilo almistim ! (yarida birakmistim malesef)

Bu 1 aylik kur.

Bir hafta boyunca, sabah kahvaltısı ile öğlen yemeği arasında yarım bardak su ile çiğnemeden üç-dört adet karanfil yutulur. Yedi gün tamamlandıktan sonra aşağıdaki kurallara uyularak küre başlanır.

Tüketeceğiniz her tür etle birlikte (koyun, dana, balık veya tavuk hangisi olursa olsun) mutlaka orta boy büyüklüğünde ızgarası yapılmışya da pişmiş domates tüketilmesi gerekir.

Öğünlerinizde sadece normal buğday ekmeği tüketin (beyaz ekmek, kepeksiz). Her gün bir ay boyunca on-onbeş tane antep fıstığı tüketin.

Meyvelerden daha çok taze beyaz üzüm ve muz tercih edin.

Her öğlen yemeğinde mutlaka bir tane haşlanmış patates tüketin.

Acı olmamak şartıyla salatanızda sivri veya dolmalık biber bir ay boyunca eksik olmamalıdır.

Her akşam yemeğinden iki saat sonra, bir fincan melisa çayı için.

Hangi meyveyi yerseniz yeyin mutlaka yarım kase yoğurdun içerisine doğradıktan sonra tüketin.

Hangi tatlı olursa olsun, mutlaka üzerine bol tarçın serperek yenilmelidir. Kendiniz evinizde kek veya süt ürünlerinden tatlı yapıyorsanız içine mutlaka biraz fazla tarçın ilave edin.

İş yerinizde veya evinizde, sofraya yalnız oturmayınız.

Her gün 20 dakika mutlaka yürüyüş yapınız. Zamanı önemli değil. Ancak, her gün bir ay boyunca, aynı saatlerde yürüyüş yapmaya özen gösterin.

Yasaklar

Günde iki bardaktan fazla çay içilmemelidir. Kahve ancak 1 tane.

Turşu, karabiber, acı biber ve sütten uzak durunuz .

En az iki ay boyunca, bezelye, nohut, ıspanak, karnabahar ve brüksel lahanası tüketilmemelidir.

Her türlü kaymak ve katı yağ kullanımından uzak durulmalıdır

saol canım ya tam okuyamadım ama bakalım yapabılecek mıyım
benım sorunum stres .stresi bırakınca dırakt alıyorum
her seyı kafaya takıyorum
ya soyle olursa ya boyle
yoğun tempodayım bıde
saol

X