Saç Şekillendiriciler Saç için tost makinesi

tourmaline

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mart 2009
5.526
194
arkadaşlar saç için tost makinesi arıyorum hangi marka önerirsiniz ? hani saçlarınızı ince ine örüp 1 gün sonra açardık küçükken öyle istiyorum umarım anlatabilmişimdir modeli..benim bildiğim bir sinbonun var ama saçı kırmayacak kaliteli birşey istiyorum..

cnm sinbo düşünmüyorum ben de ama remington ya da babylissin de yok heralde dimi ? tostta bildiğim hiç marka yok başka ?

ewt ya bnde bilmiorm öle çok marka bnde bi tost var ama öle markalı bişe deil yinede yapıo işte

bendede var markası premier marka farklı markalarında var saçlarımıza temas eden kısmın porsalen olması iyiymiş diyorlar fakat benimki değil aldıktan sonra öğrendim öyle olması gerektiğini :KK43:...
yaptığımda çok güzel oluyor saçlarım belime kadar olunca süper duruyor sırf bu yüzden kestirmiyorum diyebilirim...
ayrıca kuaförede sordum uzun süre makinada tutmakta iyi değilmiş saçı yıpratıyor doğal olarak... kullanım klavuzunda 5 sn tutun diyor sadece herhangi bir saç şekillendirici sprey-jöle vs kullanmamak gerekiyor..
fakat elektriklenme oluyor saçlarımda bir süre sonra...acaba kullanan diğer arkadaşlardada oluyor mu bu ?

arkadaşlar saç için tost makinesi arıyorum hangi marka önerirsiniz ? hani saçlarınızı ince ine örüp 1 gün sonra açardık küçükken öyle istiyorum umarım anlatabilmişimdir modeli..benim bildiğim bir sinbonun var ama saçı kırmayacak kaliteli birşey istiyorum..

Ben size Babyliss'in seramik kaplı tost makinasını önerebilirim, ben kullanmadım (şahsen sevmiyorum tost makinasının verdiği dailgalar bana yakışmıyor) ama gördüğüm kadarıyla piyasada her markada yok bu tost makinaları. En azından babyliss'inkiler seramik kaplı...
Tabii kullanan birinin referansı ile almak daha doğru olacaktır ben sadece fikir varmek istedim....a.s.

Son düzenleme:
bende sinbonun var yakşalım 6-7 yıl önce almıştım bi kaç defa yaptım bence sürekjli yapılmıcaksa çok pahalı bişi almaya gerek yok nasıl olursa olsun ısı ile saçı mahvedio zaten boşuna para bayılma derim :)

babyliss in olduğunu bilmiyordum ama gerçekten de o çok pahalıymış 171 tl ...
keşke remingtonun da olsaydı ...bildiğim kadarıyla yok değil mi?

fikri olan yokmu bende bu aralar tost makinası arıyorum ama set olanlardan varmış bilen varmı acaba..:KK53:

rowenta nın maşa düzzleştirici ve tost setinden almıştım. birtek maşa ve tostunu beğeniyorum

Eki Görüntüle 364477

kizlar ben dun bunu aldim ..

ama bu daha cok SIk yani su goruntuyu veren $mmm.png bi tost makinesi aslinda daha cok sac diplerine uygulanmasi gerekiyor yani volume vermesi icin ama ben resimdeki kizin saclari gibi cok kabarik sewdigim icin tum sacima uyguladim memnunda kaldim..

ben philipsin setini almıştım seramik tabanlıydı onun içinde tost başlığı var ve başarılı tabi düzleştirici o kadr başarılı değildi

Markasi babyliss canim e bay de sterlin uzerinden £19.99 aldim yaklasikm 40 tl

fiyatı çok iyimiş canım tam olarak modelinin nosunu yazabilir misin ?
özelliklerine bir bakayım..bazıları teflon falan oluyor saça zarar vermiyor, bunun öyle özellikleri var mı ?

1)
ok bak bu videosu BaByliss Root Boost how to video - YouTube

modeli : babyliss root boost 2123u
ozellikleri ise
*seramik 15 mm
*3 tane isi secenegi var sacin yapisina gore 140, 170 ve 200 dereceye kadar sen istegidini ayarliyorsun.
*cok cabuk isiniyor 30 saniyede.

ama dedigim gibi bu sadece volume vermek icindi saclara ben butun sacima kullandim cunku ince sewiyorum dedigim gibi.
babyliss bir tane daha var
2)
BaByliss 2165BU Professional Ceramic 210 Hair Crimpers
$2165BU-Crimper.jpg bu ise su goruntuyu veriyor $untitled1.png ben daha once 2. yi kullaniyordum baska marka ama gun icinde kayboluyordu etkisi o yuzden 1. yi aldim. simdilik memnunum ama isi koruyucu bi sprey kullanmak iyi olur. cunku gercekten cok guclu bir isisi var...baska sorun varsa cevaplayabilirim. bu arada 2. de ayni fiyat ...

Son düzenleme:
1)

ozellikleri ise
*seramik 15 mm
*3 tane isi secenegi var sacin yapisina gore 140, 170 ve 200 dereceye kadar sen istegidini ayarliyorsun.

ama dedigim gibi bu sadece volume vermek icindi saclara ben butun sacima kullandim cunku ince sewiyorum dedigim gibi.
2)
Eki Görüntüle 365112 bu ise su goruntuyu veriyorEki Görüntüle 365111 ben daha once 2. yi kullaniyordum baska marka ama gun icinde kayboluyordu etkisi o yuzden 1. yi aldim. simdilik memnunum ama isi koruyucu bi sprey kullanmak iyi olur. cunku gercekten cok guclu bir isisi var...baska sorun varsa cevaplayabilirim. bu arada 2. de ayni fiyat ...

Canım bilgiler için tesekkürler, bende kafayı tost makinesiyle bozdum bu aralar. Arkadasıma gidip sacimi balıksırtı ördürüyorum acınca cok güzel oluyor, bıktı artık kız benden :KK1:
Bu dediklerini araştırdım ama hic Türkçe sonuc vermedi. Acaba Türkiye de yokmu ki? Nereden temin edeceğiz acaba? Fiyati da cok uygunmuş hem, simdiden sagol canım.

1)

ozellikleri ise
*seramik 15 mm

2)
Eki Görüntüle 365112 bu ise su goruntuyu veriyorEki Görüntüle 365111 ben daha once 2. yi kullaniyordum baska marka ama gun icinde kayboluyordu etkisi o yuzden 1. yi aldim. simdilik memnunum ama isi koruyucu bi sprey kullanmak iyi olur. cunku gercekten cok guclu bir isisi var...baska sorun varsa cevaplayabilirim. bu arada 2. de ayni fiyat ...
merhaba 1. ürünü nereden aldınız acaba

X