Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Yeni üye olarak, fotoğraf yüklemeyi öğrenir öğrenmez ben de saçlarımın fotoğrafını sizlerle paylaşacağım, şimdilik beğenerek izliyorum.. :)

Yeni üye olarak, fotoğraf yüklemeyi öğrenir öğrenmez ben de saçlarımın fotoğrafını sizlerle paylaşacağım, şimdilik beğenerek izliyorum.. :)

Hoşgeldin Kadınlar Kulübüne :KK71: Mesaj yazarken üst tarafta yazıyla ilgili şeyler var ya,orda eklenti diye bi buton olması lazım.Böyle ataç gibi.Ona tıklayarak fotoğraf ekleyebilirsin :KK16:

bu da benden
$2011-08-17 18.05.23.jpg

$17012012951.jpg $17012012952.jpg $17012012957.jpg :nazar:

Ben de size hep pijamalarla poz veriyorum ama :KK9: Arkadan çekemiyorum kendim belime geliyo saçlarım.Bu akşam yıkadığımda tarağa dolayıp kurutıyım dedim bukle oluyomuş sözde çıkmadı taraktan kaldı öyle :KK14: Yoldum biraz :KK43: Serum falan sürdüm ardından çok yıprattım taraktan çıkarırken çünkü lanet tarak :KK4: :95:

saçlarımı yeni kestirdim, arkaları daha kısa ve katlı önleri biraz daha uzun..

Son düzenleyen: Moderatör:
saç kesimine bayıldımmm.. Kısa saç hiç sevmem ama buna bayıldımmmm :KK52: :KK23:

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

saçların çok güzel cnmm..dolgun,uzun

kendi rengi de çok güzelmiş ayrıca

doğal sarışın arkadaşlarımın hepsinin saçı çok ince telli ve seyrek oluyor. seninki ne kadar dolgun! bu resimdeki model harika. saçlarım jilet gibi düz olsun istiyordum önceleri ama böyle hem doğal hem düz daha hoşuma gidiyor artık:KK31: uzasa da yapsam:KK31:

Ben de pek kısa saç zor beğenirim ama bana Duygu Dikmenoğlunu anımsattı çok hoş duruyor.

X