Saç Rengi ve Saç Boyama öyle bir geçer zaman ki'deki inci hocanın saç rengi nedir???:)

yolcu87

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2010
198
139
özellikle son bölümde daha da bi dikkatimi çekti cidden çok hoşşşşş ben de istiyorum bu rengin sırrı nedirrrr:)

teşekküürrleer olsun akısn bi deneyecemmmmm :)

merhaba arkadaşlar ben saçımı açık bal sarısı ile bakırı karıştırarak boyattım , herkez beni meyraya ve öyle bir geçer zaman daki müzik öğretmeniner benzetti arkadaslarım nonolita diyolar bana inci öğretmenin söylediği sarkıyı taktılar bana 1 ayı geçti bakırlığı anca gitmeye başladı :KK70: yardım etmek istedim o renk istersen açık bal sarısı ile bakırı karıştırıp boyat sonuç : inci hoca gibisin

merhaba arkadaşlar ben saçımı açık bal sarısı ile bakırı karıştırarak boyattım , herkez beni meyraya ve öyle bir geçer zaman daki müzik öğretmeniner benzetti arkadaslarım nonolita diyolar bana inci öğretmenin söylediği sarkıyı taktılar bana 1 ayı geçti bakırlığı anca gitmeye başladı :KK70: yardım etmek istedim o renk istersen açık bal sarısı ile bakırı karıştırıp boyat sonuç : inci hoca gibisin

çok heyecanlandım nasıl yani :KK70:..neyin altın sarısı ve neyin bakrıını kullandın.sen mi evde boyadın..yada kuafördemi oldu ben yaklaşık 4 aydır bu rengi istiyorum;saçık açıldı bilmemne ve en son dün akşam boyandı ve ortaya çıkan sonuç şarap kızılı ıykkkkk!..gerçekten önemli bir olay benim için lütfen yardım et

çok heyecanlandım nasıl yani :KK70:..neyin altın sarısı ve neyin bakrıını kullandın.sen mi evde boyadın..yada kuafördemi oldu ben yaklaşık 4 aydır bu rengi istiyorum;saçık açıldı bilmemne ve en son dün akşam boyandı ve ortaya çıkan sonuç şarap kızılı ıykkkkk!..gerçekten önemli bir olay benim için lütfen yardım et

tamam tamam edicem :KK70: kuaförde boyattım açık bal sarısı diye geçiyodu katalogda ve ben hafif barlık ve turunculuk istiyodum bakırda katın dedim :KK70: 2 ay oldu boyatalı suan bakırlığı gitti çok hafif vr ama benm saçım kıvırcık düzleştirdiler kızenim hemen müzik üğretmeni vrya metenin dedi aynı onun gibi oldun dedi .D bu saç rengini bakırla elde edersn zaten evde elde edeemzsin imkansız

inci.jpg

çok güzel bir renk gerçekten,ama ben cesaret edemiyorum buna boyamaya. :KK31:

tamam tamam edicem :KK70: kuaförde boyattım açık bal sarısı diye geçiyodu katalogda ve ben hafif barlık ve turunculuk istiyodum bakırda katın dedim :KK70: 2 ay oldu boyatalı suan bakırlığı gitti çok hafif vr ama benm saçım kıvırcık düzleştirdiler kızenim hemen müzik üğretmeni vrya metenin dedi aynı onun gibi oldun dedi .D bu saç rengini bakırla elde edersn zaten evde elde edeemzsin imkansız

teşekkür ederim :KK70:..ama sanırım rengimi buldum loreal recital prefence 7.64 yoğun bakır kızıl...10 gün beklemek zoundayım yeni boyattığım için ama rengimi buldum ihihihihih...bu arada sence recital prefence nasıl bir boyadır(diğer derdimi hallettim ya sanki şimdiki derdim bu :KK70:)

:80:
teşekkür ederim :KK70:..ama sanırım rengimi buldum loreal recital prefence 7.64 yoğun bakır kızıl...10 gün beklemek zoundayım yeni boyattığım için ama rengimi buldum ihihihihih...bu arada sence recital prefence nasıl bir boyadır(diğer derdimi hallettim ya sanki şimdiki derdim bu :KK70:)

recital prefence hiç denemedim yorum yapamıycam sekerim :KK70: sen bakır kızıl aldın ama o öğretmenin saçı tam bakır deyil bnce tam bakır rengi çok turuncu oluyo:KK70: tabi evde boyucan için daha koyu tutucak , boyadıktan sonra fikrini yazarsın

Bu renkler, kolay kolay evde tutmaz canım :) Açık ton saç rengin varsa, açık kumral,sarı platin vs gibi, tarçın bakır ya da bakır kumral bu rengi elde etmeni sağlar. Ama koyu ise bu rengi elde etmek zor , boya üstüne.

çok teşekkürlerrr :))

koleston perfect
$koleston p. 8.34 açık altın bakır.jpg
igora royal
$igora 8-77 açık kumral yoğun bakır.jpg
keramine h 7.44
$keramine H 7-44 altın bakır.jpg
nevacolor 8.44 tarçın bakır
$nevacolor natural 8.44 tarçın bakır.png

Eklentiler

• $nevacolor natural colors 8.7 açık karamel.jpg
    $nevacolor natural colors 8.7 açık karamel.jpg
    56,7 KB · Görüntüleme: 176
benim saç rengim karamel tonlarında ve ben inci hocanın saç renginden olmasını istiyorum.oksijenli su sürsem başarı elde edebilir miyim?bu arada oksijenli su saça sürüldüğünde hep saç boyatılmadığı sürece o renkte mi kalıyor süresi nedir?acil cevap lütfen.

oksijenli su ile bu rengi elde edebilirmiyim lütfen ?oksijenli su saçı hangi renge bürüyor ayrıca oksijenli suyun süresi ne kadar?acil lütfen

X