Muhammed Dilber Hasta Yorumları (Burun Estetiği)

berry amaelyt oncesi tahlillerde ne yaptılar peki ? ve anestezi uzmanıyla o gün mü konusuosn ya ben 8 sene sıgara kullandım 4 ay once bıraktm bunu aılem bılmıo tabi amelyt gunu anestezi uzmanı soruo mu acaba sıgara ıcıp ıcmedıgmı yoksa tetkik içn önceden gıttıgnde mı soruo ??

hahaha ondan bır şey olmaz bebek:) ben sıgara kullanmıyorum ama kız sıgara dıo yok alkol dio yok!!! sende de hıç bişi yok dioo hııı ebet dedım:) annem benım ıckı ıctımı bılmez ama zaten asırı ve sureklı kullanımdn bahsedıo benm gıbı yılda bı ıkı ıcen ıçmıyor sayılır. senınde 4 ayın ıcmeyen sayılır:KK66:

ben ozel hiç bişi tarıf etmedım. sadece yıllardr gordgm kotu estetık burunlar gıbı kavıs sevmıyrm ve delıklerıde karşıdn gorunen burnlrdn nefret edıyorm dedım kı sızın hıç bır hastanız oyle degıl dedım muhammet beye dogal olsun yeter dedım. hatta ben erkek burunlarını sevıyorum, duz yere paralel burunlar hoşuma gıdıyo dedım okaa...aslında bı tarıfım olmadıgı ıcın beklentımde yoktu ama muhammet bey en guzelını yapmış. burnumun ucu gayet kadınsı aslında yuvarlak herkes burun ucumu çok sevıyo, ıyı ki de muhammet bey karar vermış:) kuzenın goruşmesıne gıttıgımızde bizim ki kagıt kalemle ıstedıgı burnu cızmeye falan başladı bende yanda kopuyorum:) muhammet bey burun ucunda soyle ucu sevıyorum dedı vee bı baktım kı benım burun ucumu tarıf edıoo aaa bana en bı sevdıgınızı yapmışsnz yanı dedım:KK66:

saol canım.çok burun baktım sitede.senin burnunu özellikle gösterecem.gerçekten çok doğal.ama sanki eski haliyle bir fark yok gibi.gerçi eski resimlerinde ön profilden koymamışsın. peki ameliyattan sonra çevrendekiler ameliyat olduğunu anladı mı??

saol canım.çok burun baktım sitede.senin burnunu özellikle gösterecem.gerçekten çok doğal.ama sanki eski haliyle bir fark yok gibi.gerçi eski resimlerinde ön profilden koymamışsın. peki ameliyattan sonra çevrendekiler ameliyat olduğunu anladı mı??

baya degışım var aslında canım gayet kemerlı ve ucu duşuktu. yenı gırdıgım çevreler kesınlıkle estetık mı burnun demıyo, ben soyluyorum ınanmıylr eskı foto cıkartp gosterıyrm:) yakın cevremde de bı degışıklık olarak kılo aldın cok guzel oldu fln dıyolr:) aslında burun gıttı yanaklar ön plana çıktı onu kılo sanıylr

arkadaşlar aranızda 6. ayı gecen kimse yok mu ya? sormam gerekenler var herkes mi yeni ameliyat olucak:KK53:

kızlaaarrr tampon ve dikiş sorularıma cevap gelmemişş :)
olaylar nasıl gerçekleşiyor acep

canım ameliyatdan sonra en kolay yeridir tamponların çıkması.zaten nefes almaya basladıgın için acaip rahat ediosun hiç acımıo.dikişlerde sinek ısırıgı tarzında ama dayanılmayacak bi acı diel çok acımıo :)

Canım tampon alınırken azcık acı hissediyosun ama anlık bişey 2-3 dk ya geçiyor. Dikişlerde hiç sıkıntı yok :)) Zaten dikişlerden sonra hayran hayran burnunu aynada seyredeceğin için tüm bunlara değer diye düşünüyorum :))

arell beni eklesene burnuna bakiim..çok merak ettim..kime oldun ameliyatını bu arada??

hangi çılgın sana zincir vuracakmış şaşarım :)
kükremiş sel gibisin bendini çiğner aşarsın :p

ivet cınım aynen sana gelio bu sözler deli çılgın asortik :)

hangi çılgın sana zincir vuracakmış şaşarım :)
kükremiş sel gibisin bendini çiğner aşarsın :p

ivet cınım aynen sana gelio bu sözler deli çılgın asortik :)

bu dunya başka türlü dönmez bana ölsem de gitsem derim ama deli olunca o döndükçe bende dönüyorum:)

heyttt be yürüüü be :)
efkarlandım bak şincik
bende yaptıriim şu burnuda,açarız bi 70 lik tokuştururuz burunları :p

X