serophene kullananlar

ay_ka

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2011
14
0
Merhabalar,
Serophene kullanımı ile ilgili araştırma yapıyordum.pek bir bilgi bulamadım.bende bir konu açayım dedim. Benim doktorum 6 aydır hamile kalamadığım için serophene ilacı verdi bu ilacı 3 ay kullanacaksın dedi. simdi benim 2. ayım kullanımım.
ilk ay çok midemi bulandırdı karnımda sürekli şişlik vardı. bu ay da kullandım doktora gitmedim geçen ay takibinin aynısını uyguluyorum. ilaca regl in 3. günü başladım 5 gün boyunca sabah akşam ilacı içtim. 5 gün sonra 7 gün boyunca ilişkiye girileceğini söyledi.. gün aşırı..
kimileri ilaçdan sonra igne vurulduğunu söyledi. bana igneyle ilgili bir çey söylemedi. sonra da progesteron verdi..ilacı kullanmamdan dolayı bu ay bir rahatsızlık hissetmedim. bir sıkıntı olmadı.. folic asiti aylardır kullanıyorum zaten.
geçen ay çok umutluydum ama adet oldum.. inşallah bu ay hamile kalırım..
yaşım 32 olacak bir kaç ay sonra..evliliğimizin 3 yılı dolacak.. işlerden dolayı cocuk istememiştik ama hiç ilaçla falan korunmadım. istediğim zaman doktora gittim ve doktor pko oldugunu söyledi. yumurtlamıyormuşum sanırım.
benim durumumda olanlar varsa burada paylaşalım neler yaşadığımızı...
allah herkese gönlündekini nasip etsin.. hayırlısı olsun tabikide...

serophene kullanarak ve igne olmadan hiç hamile kalan birisi olmadı mı arkaşlar...
deneyimlerinizi benimle paylaşırmısınız?

Mrb.İlaç kullanmadan hamile kalan çok arkadaşlarım oldu...Ailemde aynı şekilde ama malesef bende seninle aynı şekilde dr.serophene verdi.3.ayım bu ay...Gecikmeli de olsa adetim malesef geliyor.Bakalım bu 3.ayımda 3.gün 10 taneye çıkardım dr.ilaç dozunu ve bundan sonrasında iğnelerle devam edeceğini söyledi duruma göre....tahlillerimde de bir problem yok...:KK43: gerçekten düşündükçe moralim bozuluyor :KK43: herkes için hayırlısı olsun

bende serophene ilacını kullandım adetimin 3.gnü başladım günde iki hapı birden almıştım sonra ilac bittiktn 5 gun sonra gittim yumurtalarımın boyu bakılmıştı sonra coğul gebelik olma ihtimalı var diye catlatma iğnemi vurmamıştı dktor bey o yumurtalar kiste döndü şu an kist tedavisi görüyorum hayırlısı diyelim yüce rabbim bebek istyenleri geri çevirme ne olur.

kızlar adetımın 3.gunu serophene basladım .12.gun ıgne verdı doktor.sımdı yumurtmın bır tanesı catlamıs ama ıgne uzerıne 10 gun gectı benım 2 gundur 1-2 damla kahve akıntım var.sızdede oldumu acaba.bırde kasıklarımın agrısı 10gundur gecmedı.karnım cok şiş. forumda goguslerde hassaslasıyor demısler ama benım goguslerımde bı degısıklık yok:KK43:

lekelenme sızdede oldumu?

X