Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları Kıdycıty.com mu amannn haaaaaa

grafiking

Guru
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2008
219
5
SEVGILI ARKADASLAR,

BU YAZIYI SADECE UYARI VE BILGI AMAÇLI YAZIYORUM..
DAHA ONCE DUYDUNUZ MU YA DA ALIS VERIS YAPTINIZI MI
BILMIYORUM KANZ GRUBUNA AIT OLAN kidycity.com ONLINE ALIS VERIS SITESINDEN OLUR DA BIR SEY ALIRSANIZ
URUNDE ELLERINDE YOKSA VAY HALINIZE. HIC BIR SURETLE FIRMA PARA IADESI YAPMIYOR. DEFALARCA ARADIM, MAILLER ATTIM
FAKAT FIRMANIN ZERRE KADAR UMURUNDA DEGIL. BU SEBEPLE ALIS VERIS YAPACAK OLURSANIZ BIR KEZ DAHA DUSUNUN DERIM.
SAGLICAKLA KALIN

SEVGILI ARKADASLAR,

BU YAZIYI SADECE UYARI VE BILGI AMAÇLI YAZIYORUM..
DAHA ONCE DUYDUNUZ MU YA DA ALIS VERIS YAPTINIZI MI
BILMIYORUM KANZ GRUBUNA AIT OLAN kidycity.com ONLINE ALIS VERIS SITESINDEN OLUR DA BIR SEY ALIRSANIZ
URUNDE ELLERINDE YOKSA VAY HALINIZE. HIC BIR SURETLE FIRMA PARA IADESI YAPMIYOR. DEFALARCA ARADIM, MAILLER ATTIM
FAKAT FIRMANIN ZERRE KADAR UMURUNDA DEGIL. BU SEBEPLE ALIS VERIS YAPACAK OLURSANIZ BIR KEZ DAHA DUSUNUN DERIM.
SAGLICAKLA KALIN

merhaba.paylaşım için cok tesekkur ederım.ancak o sıteden uygun fıyata urun begendım fakt korktum acıkcası paranızı alabıldınız mı acaba?

merhaba.paylaşım için cok tesekkur ederım.ancak o sıteden uygun fıyata urun begendım fakt korktum acıkcası paranızı alabıldınız mı acaba?

Merhaba,
parami alamadim aramayi da biraktim Allah a havale ettim.
Evet urunleri gercekten guzel ama urunu ya buyuk gonderiyorlar ya da elimizde yok diyip parayi gondermiyorlar. Defalarca ariyorsunuz
dakikalarca telefonda bekletiliyorsnuz ama umurlarinda degil firmanin. Bi de telefon parasi veriyorsunuz.

Ben park yatağımı oradan aldım Allah'tan bir sorun yaşamadık, bir de kanz güvencesiyle yazmışlar üzüldüm durumunuza:KK50:

Ben çok alış veriş yaptım. 2 sıkıntım oldu biri istediğim ürün yoktu bir benzerinde anlaştık gönderdiler, ikincisinde de beden yanlıştı sözleşme şartlarına uyun süre içinde gönderdim kargo fln ödemeden değiştirdiker. Problem halinde telefonle iletişime geçtiler açıkçası memnun kaldım. Belki ben mi şanslıydım acaba???

X