Lazer Epilasyon Ankara' daki Lazerli Epilasyon Merkezleri Hakkında Bilgi

öncelikle tüm İSLAM Alemi'nin bayramını kutluyorum.
dr beauty özelden msj hakkım yok yeni üye olduğum için ilgin için çok teşekkür ederim ND Yag fotona olan güvenilir klinik biliyorsan bize önerebilir misin? özelden de yazabilirsin burdan yazmak reklam sayılıyorsa çok teşekkürler.

Merhaba, ben lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim.Ankarada yaşıyorum. Küçük bir araştırma yapıp görüşmek istediğim yerlere tek tek gittim. 4 yere gittim. En ugyunu alexandrate cihazı olan internette sitesi olan lzr life diye bir yer. paket programı var 8 seans ve çok çok ucuz. Bu kadar ucuz olunca tereddütler başladı tabi, Birde artkadaşlarım böyle paket uygulama yapan yerlerle ilgili birsürü olumsuz şey söyledi. Burası çok güzel ve temiz bir yer. Güvenmemek elde değil. Aranızda hiç burası hakkında bilgisi olan var mı acaba. Bana yardımcı olusanız çok sevineceğim.çünkü o kadar parayı bir anda verip sonuç alamamak çok kötü olur diye düşünüyorum.İnternette bura ile ilgili bir şikayet okudum ama oda randevuyu iptal etmek zorunda olduktan sonra geri zor randevu verildiğiyle ilgiliydi. Oda yoğunluktan kaynaklı diye düşündüm. Birde eğer gitmeye karar verirsem uyuşturucu kremler varmış bunlardan anestol diye bir kremi kullanmak doğru olur mu acaba? İyi günler .

arkadaşlar bende lazere başlıcam ama sir ağda makinası mı alsam kendim alırım hem off blmyrm tavsiyeleriniz neler:KK43:

Merhaba, ben lazer epilasyon yaptırmaya karar verdim.Ankarada yaşıyorum. Küçük bir araştırma yapıp görüşmek istediğim yerlere tek tek gittim. 4 yere gittim. En ugyunu alexandrate cihazı olan internette sitesi olan lzr life diye bir yer. paket programı var 8 seans ve çok çok ucuz. Bu kadar ucuz olunca tereddütler başladı tabi, Birde artkadaşlarım böyle paket uygulama yapan yerlerle ilgili birsürü olumsuz şey söyledi. Burası çok güzel ve temiz bir yer. Güvenmemek elde değil. Aranızda hiç burası hakkında bilgisi olan var mı acaba. Bana yardımcı olusanız çok sevineceğim.çünkü o kadar parayı bir anda verip sonuç alamamak çok kötü olur diye düşünüyorum.İnternette bura ile ilgili bir şikayet okudum ama oda randevuyu iptal etmek zorunda olduktan sonra geri zor randevu verildiğiyle ilgiliydi. Oda yoğunluktan kaynaklı diye düşündüm. Birde eğer gitmeye karar verirsem uyuşturucu kremler varmış bunlardan anestol diye bir kremi kullanmak doğru olur mu acaba? İyi günler .

Ankarada lzr life diye biryer mi var? Varsa internet sitesi yok ki?

arkadaşlar ilk lazer epilasyon seansına gittim.çok temiz ve güzel bir yer. ama tabiki devam ettikçe ne olur onu bilemem.ayrıca emla krem bende tam olarak işe yaramadı. birde burdaki cihaz ince tüylerde önerilmiyormuş öyle dediler. ben alt kol,bacak ve kol altı gittim.lazer sonrası olusuz birşey olmadı. dermatolojik krem sürdüm.kabuklanma olabilir dediler ama oda olmadı. süper yani.umutluyum anlayacağınız.

merhaba dr beauty,
ankarada alex ve ndyag lazer kullanan bir tıp merkezine başlamayı düşünüyorum, fiyatı ve uygulamalarıyla ilgili size birkaç sorum olucak bana kişisel mail adresinizden yardımcı olursanız çok sevinirim,
mailim; denize1*mynet.com
karar verince aşamaları buraya da aktarırım..
mailinizi bekliyorum, teşekkürler.a.s

ALLAH yolunu açık etsin dr beauty çok teşekkür ederim sana hepimizle tek tek ilgilenip bizi bu konuda aydınlatıyosun.

mrb dr beauty 1 haftadır araştırmadığım lazer merkezi kalmadı cihazlar konusunda da bi türlü emin olamıyorum epicare alex de karar kılmıştım ama bu cihazı kullanan 2 yer bulabildim onun dışında araştırdıklarım da candela kullanıyor candela alex hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir miyim

merabalar... kol altıma ve bacaklarıma ( özellikle bacak altı çünkü sürekli batıklardan dolayı yara oluyor ve izleri geçmiyor doktorum da lazerin tek çözüm olduğunu söyledi ) lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. öğrenci olmam dolayısıyla da en uygun fiyatla iyi bir sonuç alma çabasındayım. önerebileceğiniz bir yer oursa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

mrb dr beauty 1 haftadır araştırmadığım lazer merkezi kalmadı cihazlar konusunda da bi türlü emin olamıyorum epicare alex de karar kılmıştım ama bu cihazı kullanan 2 yer bulabildim onun dışında araştırdıklarım da candela kullanıyor candela alex hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir miyim
candela, epicare ve apogee 5500 markaları alexandrıte teknolojilerinin en önde gelen modelleri,bunların içinden epicare diğerlerine göre daha yüksek çıkış enerji seviyesi ve daha düşük milisaniyelere inebilme özelliği ile tedavinin devamında kıllar inceldiğinde diğer markalara göre bir adım öne geçiyor ancak her üç modelde başarılı bunun dışında benim favorim yinede Fotona XP max nd/yag lazer çünkü yanık riski daha az,daha açık renk kıllardada alexe göre daha etkili ve esmerleşmiş ciltlerdede etkili çözümler sunabiliyor, bütün bunların dışında dikkat etmeniz gereken en önemli faktör gittiğiniz yerin poliklinik muayenehane yada hastane olması ve mutlaka ön değerlendirme yapan bir hekim muahttabınızın bulunması!!! sonuçta kağıt üzerinde hekim bulunduran yerlere güvenmeyin ve mutlaka hekimlede tedavi sürecinizle ilgili görüşme talep edin...

merabalar... kol altıma ve bacaklarıma ( özellikle bacak altı çünkü sürekli batıklardan dolayı yara oluyor ve izleri geçmiyor doktorum da lazerin tek çözüm olduğunu söyledi ) lazer epilasyon yaptırmak istiyorum. öğrenci olmam dolayısıyla da en uygun fiyatla iyi bir sonuç alma çabasındayım. önerebileceğiniz bir yer oursa çok memnun olurum. şimdiden teşekkürler...

fotona xp max nd/yag yada epicare alexandrıte öneririm ancak mutlaka sağlık kuruluşu ve doktor gözetiminde olmalı

teşekkür ederim dr beauty tavsiyeleriniz için özelden yazdığınız msj ı geç gördüm bugün bi yerle görüşüp anlaştım daha önce bikaç arkadaşım önermişti sizinde önerdiğiniz yerlerden biri epicare alex kullanıcaklar 1hafta sonra başlayacağım gelişmeleri buradan paylaşmaktan mutluluk duyarım.

estia beauty den aldığım mail:
Polikliniğimizde lazer epilasyon DİODE lazer ile yapılmaktadır.
Seans aralıkları 6-8 hafta ve tedavi süreci ortalama 5-8 seans arasındadır.
Seans ücretleri koltukaltı bölgesi için 50 tl,tüm bacak 400 tl sıdır.
Ayrıca tm bacak koltukaltı ve genital bölgesinin birlikte çalışılması durumunda seans ücretinin 500 tl olduğu bir paket programımız bulunmaktadır.

bacak için daha uygun bir yer bulabilir miyim acaba var mıdır ?

benim gittiğim eski yerde alexdra kullanıyorlardı..tüm bacakta 300 ytl idi...makineler arasında nasıl bir fark var yada sen hangisini tercih ediyorsun bilmem ama ortalama 300 350 arasında değişiyor tüm bacak için fiyatlar...

drbeauty e bir sorum olucak..özelden yazamıyorum malesef:KK43:( ben alexdra kullanıp sonuç alamayanlardanım...sizin önerdiğiniz nd yağ kullanıcam..tunalıda bir yer önermiştiniz ama makina hızının 1.4hertz olmasını söylemişsiniz..neyi değiştiriyor bu hız..çünkü genelde bir an önce bitirmek istiyorlar ve hızlı yapıyorlar..

dr beauty ablacım bana agustosta dozu fln yazmıstın ankara tunalıda dedıgın yerle gorustum 17 ekıme randevu aldım ıns bu sefer lazerden fayda görurum tsk ederım tekrar sana :) arkadaslarada burdan sonucları yazarım:)

X