Sivilceli Ciltler kızlar popoda sivilce ?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
E

EU2

Ziyaretçi
ya kızlar herkez yuzdeki sivilcelerden sorunlu bende popomdaki :kedi:
ya yıllardır popomda sivilceler var ve eczaneden aldıgım bir iki krem denemiştim hiç faydasını gormedim CADIARZU
varmı poposunda sivilce olup bu durumdan kurtulmak isteyen ...
ve neden olur hiç bir fikrim yok :kedi:
varsa cozum ve oneriler bekliyorum opuyorumnanaktan

yokmu kızlar bide bana el atıverinde kurtulam yhaf CADIARZU

ilginç bi olay :KK70: bende de tek tük çıkar arada ama.. kese yap devamlı faydası olabilir..

ilginç bi olay :KK70: bende de tek tük çıkar arada ama.. kese yap devamlı faydası olabilir..

kese ile gecermi acep canım ya deniyim bakalım ...
evet ya zavallı popişim benim neler cekio bu sivilcelerden :çok üzgünüm:

Anaaamm bende bÖle bı baŞlık aÇacaktım gralıÇamm ewet yaaa nedır bu popomun ÇektıĞı bıde ızlerı kalıo yaaa doktora gıtÇem ben bu ara bende denedım bakalım keseyı ınŞallah etkılı olur ama berbat bı gÖrÜntÜ yaaaa valaa bakasım gelmıo popomaa mılletınkı kaymak gıbı benımkı hem Çatlak hemde sıvılcelı ÜhÜÜÜÜhÜÜÜÜ
:KK43::KK43::KK43::KK43:

Anaaamm bende bÖle bİ baŞlık aÇacaktım gralıÇamm ewet yaaa nedİr bu popomun ÇektİĞİ bİde İzlerİ kalıo yaaa doktora gİtÇem ben bu ara bende denedİm bakalım keseyİ İnŞallah etkİlİ olur ama berbat bİ gÖrÜntÜ yaaaa valaa bakasım gelmİo popomaa mİlletİnkİ kaymak gİbİ benİmkİ hem Çatlak hemde sİvİlcelİ ÜhÜÜÜÜhÜÜÜÜ
:KK43::KK43::KK43::KK43:

aynen tatlım ya zavallı popişlerimiz :çok üzgünüm:

bu arada gaymak olmak issdiok bisde yardım edin kıslar delikafadulden

peeling yapabilirsiniz. banyoda keseleyebilirsiniz

kızlar artık bende sizinle bilgilerimi paylaşabilirim şimdi bende bu durumdan çok şikayetçiydim aktara gittim 4-5 tane cide iyi gelen ağlar aldım bunlar papatya yağı susam yağı portakal yağı biberiye yağı he birde yosun yağı aldım şimdi her banyodan sonra düzenli uygulamak gerekiyor kabak lifi aktarlarda oluyo zaten birde yosun sabunuyla poponuza masaj yaparak uygulayın sonrada aldığınız yağları karıştırıp sürün şimdi ben bunu denedm ama 2-3 kere falan kendimi streçleyp uzun süre duramadığım için aşka çözümler aradım ama yne arkadaşlardan edindiğim bilgiyi uyguladım kabah lifi ve yosun sabununu zaten hep uyguluyorum her banyoda uyguluyosunuz çıktığınız zamanda sirkeyi pamuğa sürüp sivilceli kısımlarınıza sürüyosunuz ben bunuda 2 kere uyguladım gerçekten işe yarıyo ama kabak lifi mutlaka bulunsun evinizde bence sizde faydasını görüceksiniz :))

kızlar artık bende sizinle bilgilerimi paylaşabilirim şimdi bende bu durumdan çok şikayetçiydim aktara gittim 4-5 tane cide iyi gelen ağlar aldım bunlar papatya yağı susam yağı portakal yağı biberiye yağı he birde yosun yağı aldım şimdi her banyodan sonra düzenli uygulamak gerekiyor kabak lifi aktarlarda oluyo zaten birde yosun sabunuyla poponuza masaj yaparak uygulayın sonrada aldığınız yağları karıştırıp sürün şimdi ben bunu denedm ama 2-3 kere falan kendimi streçleyp uzun süre duramadığım için aşka çözümler aradım ama yne arkadaşlardan edindiğim bilgiyi uyguladım kabah lifi ve yosun sabununu zaten hep uyguluyorum her banyoda uyguluyosunuz çıktığınız zamanda sirkeyi pamuğa sürüp sivilceli kısımlarınıza sürüyosunuz ben bunuda 2 kere uyguladım gerçekten işe yarıyo ama kabak lifi mutlaka bulunsun evinizde bence sizde faydasını görüceksiniz :)):lepi::lepi:

kesenin üstüne tuz koyup popişinizi keseleyin bebek popişi gibi oluyo inanın bana bendede vardı şimdi pürüzsüz :icecream: ardındanda krem sürün :smiley-cool:

kızlar bende 39 haftalık hamileyim 3 gün önce popoşumda sivilceler çıktı dün doktoruma sordum olağan bişey dedi ama üzerine oturamıyorum çok acıyo bebek yağı sür geçer dedi ama acısına dayanamıyorum başıba böyle bişey gelen varmı varsa ne yaptınız cvp verin ne olurrr...eyvahedigeldismile

........................

Son düzenleyen: Moderatör:
bndede var bu kucuk sıvılceler ve ızlerınden kızlar bugun anneme kayısı yagı aldrdım onu kullanıcam bakalım yuzdekı sıvılcelere ıyı geldıgıını bılıyordum bır de popiş ustunde deneyelim : ))

bır dusuncem daha var sarımsagın her derde deva oldugu solenıyor ya bunlara da ıyı gelır mı kı acaba ??

Popodaki ve omuzumdaki sivilcelerimi duş jeli yerine Sebamed Face And Body Wash ınu kullandım, 2 günde bir duş aldım bununla yıkadım, şimdi çıkmıyor ama yüz için pek etkili değil =) Fiyatı eczaneden eczaneye değişiyor şöyle diyim 200ml nin geliş fiyatı 15 civarında ona göre ne kadar fazlaya satıyorlar siz fark edin =)

:kedi:benım de pompomda sorun var yaa bi türlü gecmiyo tuz işe yarıyo mu keseyle beraber

kesenin üstüne tuz koyup popişinizi keseleyin bebek popişi gibi oluyo inanın bana bendede vardı şimdi pürüzsüz :icecream: ardındanda krem sürün :smiley-cool:
offf aynı sorun bende de var napca yaaa nasıl bir kerem acaba bilgılendirirseniz sevibnirimzemuszemus

orana ağda yaptırıyosan olablr , bendede çok var çünkü , pütür pütürler :kedi:sırnaşık şey

ben kaıyısı yağı surdum 3 5 kez etkı etmeedı sankı şimdi aynısefa kremı kullanıyorum ama iyi gelır mı bılmıyorum ya nedir bu popişimin çektiği : ) purussuz olsun artık : (((

ayyy kesin denicimm kızlar bende böle başlık açacaktım yaaaa...çok çirkin bir görüntü buu sivilce olayı özellikle popo da
hiç sex değil

kızlar ben bikini bölgesindeki sivilcelerden şikayetçiydim burdab bi arkadaş bana bebek pudrası öenrdi önce kesele dedi kabak lifiyle..ben normal lifle keseledim sonra her ağdadan sonra pudaraladım süper oldu bebek gibi oldum sivilcelerde gitti ama şimdide popodan şikayetçiyim popoya pudra fayda etmedi ufffff

X