Cilt Bakımı Ürünleri Garnier'ın nemlendiricisi? kullananlar yorumlarını yazarsa çok sevinirim

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

jared

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
311
0
kızlar Garnier'ın nemlendiricisini kullanan var mı? bende küçük kutudaki esas bakm nemlendiricisni satın aldım bugün.kullananların yorumlarını mrak ettim de :) yardımcı olursanız sevinirim bu arada 9.75 e aldım:1hug:

canim bende kulaniyorum onu bir ara cildime surdum disariya ciktim ve ertesi gun cildim pamuk gibiydi suanlik iyi ama tam iyi oldugunu soyleyemem sen nerde kaliyorsunc anim bende cok gel krem var yada bir arakadas satiyor oneriririm bana garnierin nemlendiricisi hediye gelmisti o yuzden kulaniyporum ama pek iyi sayilmaz benim onerecegim cilt iicn bire bir ve dogal bitkisel goz alti kremi bile var moruklara akrsi eger yurt disidnaysan bana ulasabilirsin ama tr deysen ben arakdasimi oneriririm ben ock krem kulandim ama bu krem baska garnier arada suruyorum yada hic cunku sonuc alamiyorum pek cildim geri sertlesiyor belli saaten sorna pamuklugu gidiyor bana ualsabilirsin

ben kullanmaya başladım arkadaşım çok hoşuma gitti :) yumuşacık oldu cildim inşallah böyle devam eder.

bende bugün aldım saf&temiz serisinden çok tereddütte kaldım ama deneyeceğim bakalım inşallah iyi bir sonuç alırım

ben kullanmaya başladım arkadaşım çok hoşuma gitti :) yumuşacık oldu cildim inşallah böyle devam eder.

canım senin bu nemlendirici böle güllü olanlar war ondan mı üstünde karma ciltler için yazıyo bnde almak istiyorumda ondan nasıl memnunmusun? :teselli:

canım evet gül gibi küçük küçük çiçekler var mor gibi .onu kullanıyorum şu an memnunum sende mi kullanıyorsun?

Kizlar resim koyarmisiniz???
Ben yesil renkte olanini kullandim iki kutu bitirdim cok memnundum..ama su reklamlarda cikani denemek istiyorum sanirim dediginiz gibi mor renkli ama yinede resm koyarsaniz sevinirim :))

benimkinde bardane özü içerir yazıyor normal ve karma ciltler için ve çok memnun kaldım..yumuşacık yapıyor hemde yağsızmış çokda hoş kokuyor. ben 6,95 tl ye aldım arkadaşlar

ben de aldım memnun kalan çoktu ama şu an cildim de çok sivilce var, hiç memnun kalmadım.

arkadaşlar ben ne zaman sürsem yüzüme ertesi gün böyle minnacık sivilceler çıkıo ki benm yüzümde sivilce hiç çıkmaz bence kullanmayın

Ben garnier'in ürünlerine çok güveniyorum nedense. 3ü 1 arada temizleyiciyi kullanıyorum hemen ardından da garnier'in esas bakım nemlendiricisini (benimkinin üzerinde kuru ve hassas ciltler için yazıyor) kullanıyorum, yumuşacık yapıyor cildi çok hoşuma gitti. Yüzümde normalde sivilce olduğu için, nemlendiricinin sivilceye neden olup olmadığını pek anlayamadım açıkçası, ama genel olarak güzel bir ürün tavsiye ederim.
Bu arada garnier'in saç boyası da çok iyi, ilk defa saçımı boyadıktan sonra yumuşacık oldu, normalde boya saçımı çok kurutur.

çook memnunum gül özlü olanı kullanıyorum şiddetle tavsiye ederim hatta yüz yıkama jeli ,makyaj temizleyicisi,peeling den de memnunum:)

bende bardane özlü nemendiriciden aldım. Şimdilik memnunum 1 haftadır kullanıyorum cildim yumuşacık oldu aksamları suruyorum sabah uyanınca dubduru bir görüntü oluyor. Çok hoş...:emir_bebek::KK49:

X