Biz anne olmak isteyenlerin paylaşım alanı

veririz yavru olmadı rüyalarda buluşuruz. ben genelde sizleri rüyamda görüyorum :KK1: perihan abla ne yapıyordu ki kız?????

tmm cnm buluşalım rüyalarda :KK9::KK9::KK9: sihirli annemde konuşuyolardı yaaa perihan teyze fln vardı :KK1::KK1::KK1: neyse çıkın çıkın gelin rüyalarıma beklerimm her zaman :KK1::KK1::KK1:

hadi gözün aydın cnm çok sevindim...
Tsk ederim canjm bende cok sevindim walla
canım gözün aydın çok güzel bi haber ay canım ya çok sevindim darısı benim kocama inş.:KK49::KK49:
Aminnn canim ins seninkide temiz çıkar alalhkm inanılmaz mutlu oluyo insan
Cok sevindim canimmmm
Artik kimse tutamaz sizi bu ay kacari yokkkk
Bu ay turnayi gözünden vvurcam kacari yok :))
hadi bakalım. hayırlı sonuçlarla gelirsin buraya inşallah canımmmm

gözün aydın canımmmmmm. darısı başıma darısı başıma :KK1::KK1: benimkini de hemen verselerdi ya uf!! :KK19:

sana da iyi bayramlar canım. 21 ekimde Allahın izniyle görüşmek üzere :79:

internet kafe neyim yok mu oralarda????
Ins yarin sendende güzel haberler alcaz canım yüreğini ferah tut:))
ne tahlili gamze20 eşin mi yaptırdı offffffff eşimde yaptıracak bu hafta inşallahhhhhhhhh
Evet eşim yaptirdi benimkiler temiz çıktı esimjnde temiz darisi size artik
İçim rahatladı ama :)) bayramdan sonra görmez yani sizinkiler benim bebikimin abisi ablası :)))
Ayyyy yerim ben senjn o minik sipani yaa bayramdqn spnra tanış bebisinle sağlıklı olsunda :))
Nasıl sevindim canım benim tam gaz mikmike devam bizim cicilere kardeşler gelicek :))
:) mikmik evet yumyumu kocama söylemeden yapcam bu ay gecen ay koyu cizginin ertesi günü oldu kocamin nazi yüzünden bu ay olacak pozitif enerji gönderiyorum

gamze ne testi yaptırdın bacım yaaa ayrıca da sen kaç aydır deniyodun??
Sperm testi canim 7.ayim olacak bu ay
Gamzenin eşi gitmiş cnm hastaneye, tahlilleri yaptıran Gamzenin eşiymiş...Çok şükür her şey temiz çıkmış. Gamze bu ayı çok fena değerlendirir şimdi :)
Ohhhh yandan yandan sabahlar olmasin bu ay
hahaha doğru valla :92:bu benden Gamzeye gelsin :KK1:

Hayır bu yetmez bide donlusunu yap bebegim anca keser beni:KK16:

k.bakma canım henüz öğrenemdim şurda yazışmayı :) gamze eee sonuçlarına çooooook sevindim çalışmalara ve beklemelere devam :)
Tsk ederim canımmm bende çok sevindim bu ay bebeği yapcam artik :) hersey tamam cok şükür kırmızılar bi gitsin mikmikin dibine vurcam
AH BİR DE ÇOK BEKLETMESELER... 8 ay olacak yakında benim
Hg canim olacak ümitsizliğe kapilma
illa ben mi yapayım istiyorsun :KK1::KK1: iyi madem
:KK74::KK74::KK74::KK74::92::92::92:

:KK74::92: yaşa bebegim

X