Hoşlanıyorum ama söyleyemiyorum :(

eylultamer

Nirvana
Kayıtlı Üye
31 Mart 2008
916
14
Kızlar kimseye söyleyemiyorum , sizden başka tabii :)
çevremden de kimseye söyleyebilmiş değilim henüz ..

olay şu yaklaşık 4 aydır birinden hoşlanıyorum :asigim:, gittiğim spor salonundan o da ,
haftada 3-4 gün görüyorum onu ,

onu gördüğümde o kadar heyecanlanıyorum arkadaşlar kalbim yerinden fırlayacak gibi oluyo , uzun zamandır böyleşeyler hissetmiyordum kimseye karşı ..
bazen öyle heyecanlanıyorum ki normalde merhabalaşıyoruz , bazende resmen dilim tutuluyo onu bile diyemeden geçiveriyorum yanından :):)
bide ben aşıkolduğumda veya hoşlandığımda birinden ona bakamıyorum hiç yaa :)
gözlerimi kaçırırım hep , böylede bi yere varılmaz ama , napim elimde değil ...

ne olacak bu işin sonu böyle , aklımdan binbir türlü düşünce geçiyo , acaba sevgilisi kız arkadaşı varmı ? veya evlimi :KK43: diye
gerçi alyansı yok parmağında dikkat ettim ama yinede aklımdan geçmiyo değil ...

gittikçede derinleşiyo bende bu durum :KK43::KK43: napsam bilmiyorum arkadaşlar off ...

sizler ne olur bana bi akıl verin arkadaşlar , napsamki :uhm::uhm:

bence eger sana karsı ilgisini hissediyorsan daha fazla yakın davran.bakıs cok önemlidir unutma bunu.sonra baktın ki dahada yakın davranıyor onu bi kahve içmeye davet et.bakalım belki konu konuyu acar.

bence eger sana karsı ilgisini hissediyorsan daha fazla yakın davran.bakıs cok önemlidir unutma bunu.sonra baktın ki dahada yakın davranıyor onu bi kahve içmeye davet et.bakalım belki konu konuyu acar.

sağol arkadaşım , aslına bakarsan bakışlar çok şey ifade ediyor haklısın , biraz daha yakın davranayım bakalım :):) inşh güzel şeyler olur ,

bu akşam spora gidicem saat yaklşatıkça heyecan artıyor bende iyice , inşh görürüm gelmiş olur o da ..

canım arkadaş ol yakınlaş konuş onu tanımaya calış zamanla anlarsın sewgiyle kala.s.

ya dün akşam gördüm o da ordaydı :):) inanılmaz heyecanlandım yine yaa :)
iki kelimeyi bir araya getirip konuşamıyorum adam gibi :):)
nolucak böyle , liseli kızlar gibi oldum yaaa:asigim:

kızlarr yardımınıza ihtiyacım var:uhm:

ya yukarıdaki yazılardada bahsetmiştim ya , bakışıyoduk iyi güzeldi bi bakıma herşey ama
son bi kaç gündür artık bakmamaya da başladı :1no2: eski ilgiside yok gibi :KK43::KK43:
çok üzgünüm yaa , ne olmuş olabilirki , ya zaten bende şans yok tam bişeyler oluyo diyorum ama hiçç gene var elde sıfır ,
o bakmayınca birtek te ben ısrarlı ısrarlı bakamadım , yanlış anlaşılmamak için ::KK43:

napsam bilemiyorum şimdi , bir akıl verin lütfen ...:a015:

bence vakit kaybetmemeden konuşmaya çalış ya çok mu zor mrblaş ne olacakki,yada laf at hani elindeki bişeye felan böyle daha mı iyi sanki adam evli çıkarsa ne yapacaksın hiç kaybedecek vaktin yok canım aynı ortamda mı oluyorsunuz yani ne bileyim işte en azından kör kütük aşık olupta evli çıkmasından iyidir

bence sen konusma bırak o gelsın sewiyorsa ve senin ondan hoşalndını biliyorsa duysuda karsılıklıysa o gelsınnnn

bence vakit kaybetmemeden konuşmaya çalış ya çok mu zor mrblaş ne olacakki,yada laf at hani elindeki bişeye felan böyle daha mı iyi sanki adam evli çıkarsa ne yapacaksın hiç kaybedecek vaktin yok canım aynı ortamda mı oluyorsunuz yani ne bileyim işte en azından kör kütük aşık olupta evli çıkmasından iyidir

yok evli değilmiş onu öğrendim cnm , spor salonunda görüyorum onu ben , orda çalışan bir arkadaş var , bir laf arasında çaktırmadan sormuştum , yok o bekar demişti bana ..
ama bu arkadaşıda çok tanımıyorum öyle çok samimi değilim henüz, aklıma gelmedi değil onu araya sokup bişilerin olmasını sağlamak ama , diyorum ya onunlada daha yeni tanışıyoruz , off bilmiyorum ne olacak böyle :1no2:

bence sen konusma bırak o gelsın sewiyorsa ve senin ondan hoşalndını biliyorsa duysuda karsılıklıysa o gelsınnnn

aslında haklısın evet , bu zamana kadar kendi açımdan ondan hoşlandığımı epeyce belli etmeye çalıştım , o da başlarda hevesliydi ama bi kaç gündür değil gibi görünüyor , böyle oluncada benim hevesim kaçıyo , kaçıyo derken üzülüyorum , yani kendi yaptıklarımla kalıyorum öylece ,

yaa neye sinir oluyorum biliyormusunuz kızlar , başlarda kendileri hoşlandıklarını belli eden haller hareketler yapıyolar , ee benden de görüyo aynı tepkileri , sonra neden artık yüz vermiyolar , ne bu dalga geçer gibi yaa :KK43: çok üzgünüm , ne olacak bilemiyorum , ama baktım bi kaç gün daha benle böyle ilgisiz devam ederse , bende kesicem ilgimi artık :KK43:
gerçekten hoşlanan biri , adım atar değilmi ilerlemesi için ..

1. Sevgilisi, hoşlandıgı veya evlenmeyi dusundugu bir insan olup olmadıgını ogrenmelisin.
2. Bence sen ona değil o sana gelsin.
3. Acele işe şeytan karışır..

:1rolleyes:

1. Sevgilisi, hoşlandıgı veya evlenmeyi dusundugu bir insan olup olmadıgını ogrenmelisin.
2. Bence sen ona değil o sana gelsin.
3. Acele işe şeytan karışır..

:1rolleyes:

tavsiyelerin için çok tşkler arkadaşım , aynen bende bu yazdıkların gibi yapacağım ..
bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak ,

kısmette varsa olur , ama ben ona yeterince belli ettim , artık bundan sonrası ona kaldı , ona bırakacağım , gelmessede yapacak bişey yok :1no2:

Canım iyice tanımaya bak konuş arkadaş gibi yani yerimseniben sonra bakarsın duruma ona göre dawranırsın seni tanımasını sağla
sewgilerrra.s.

Canım iyice tanımaya bak konuş arkadaş gibi yani yerimseniben sonra bakarsın duruma ona göre dawranırsın seni tanımasını sağla
sewgilerrra.s.

zaten öyle davranıyorum , konuşuyoruz merhaba naber nasılsın gibi arkadaşça ..
ama anlamadım işler birden neden değişti :uhm:
hemen umutsuzluğa kapılmıyorum tabiide , belki bir sorunu falan vardır diye ..
bakalım en iyisi galiba biraz zamana bırakmak , hayırlısı ne diyim benneyaptımki

X