kan hapı

FERAYKANAL

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2007
982
4
44
kızlar gebelikte kullandığınız kan hapını ne kadar süre kullandınız yada kullanacaksınız benim drum emzirme dönemi boyunca kullanacaksın dedi

canım doğumdan sonra 3 ay kadar daha kullanman gerekiyor..daha doğrusu benim doktorum bu kadar süre dedi..

kızlar ben ne gebelikte ne de daha sonra kan hapı kullanmadım..sadece elevit kullandım hala da onu kullanıyorum..bir de balık yağı tableti içiyorum..

canım ben gebelıkte kulandım ama emzırme donemındeyım hıcc hap kullanmıyorumm doktor bısey demedı hap konusundaaa sadece eczane gyno ferro sanl kullan bıde elevıt kullan dedı bende dr yazmadı dıye kulkanmadımm

ben gebelikte ferro sanol kullandım doktorum dogumdan sonra 3 ay daha kullanmam gerektıgını söyledi

ben hamileliğimde gynoferon denen kan hapını kullanıyordum ona devam et dedi hemde emzirme dönemi boyunca

selamun aleykum arkadaşlar .
benimde bir sorum olacak ben şuanda 17,5 haftalık hamileyim ama ne kan hapı nede ek vitamin kullanmıyorum ama son zamanlarda görenler gözlerimin altnın ve üstünün mor olduğunu söylüyorlar acaba bunun sebebi eksik vitamin yada kan hapı olabilirmi?
kullanmam gerek mi?
dr. hiç bir şey demedi :çok üzgünüm:

aişe canım kan hapına sanırım 5.ayda başlanıyordu ama vitamin ilaçları hamileliğin ilk haftasından başlanıyo bidr una sor bence

X