sevgiliye özel masa takvimi (yardım)

On41

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2009
4.154
12
38
ÖRNEK TAKVıMLER..
20070213092736takvim01o.jpg

20070213092943ezgicopym.jpg

sevgiliyearkadasaozelhex.jpg

Merhaba canlarrr opuyorumnanaktan
Yılbaşı için bi taneme masa takvimi hediye etmeyi düşündüm.. Şeniz takvim 12 yaprak olacak. her yaprağında farklı resmlerimizden koymayı düşünüyorum..bizim için özel olan günleri işaretlicem.

takvim kapağına ve her sayfaya güzel bir söz istiyorum..zamanla alakalı ya da sevgi üzerine klasik olmayan sözler .. bu konuda işim size düşüyor :kedi: sade ve anlamlı sözlerinizi bekliyorum..kaydirigubbakcemile5 haftaya hazır bitmiş olması gerek :Saruboceq: help me!​

Son düzenleme:
ay inanamiyorum ne hos bunlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :asigim:
masa icin 2 cisi cook süper, ay nasil begendigimi anlatamam suandaaaaaaa :asigim:

tatlım ben hepsine bayıldım ya fiyatı ne kadar
güzel söz istiosan mehmet çoşkundeniz in seni seviyorum çünkü varya çok hoş olur bence

tatlım ben hepsine bayıldım ya fiyatı ne kadar
güzel söz istiosan mehmet çoşkundeniz in seni seviyorum çünkü varya çok hoş olur bence
canım..o kitabı var bende..son çare olarak ordan alıntı yapıcam zaten o aklımda =) ama mehmet coşkundeniz den önce size güveniyorum ben opuyorumnanaktan

ay inanamiyorum ne hos bunlar yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :asigim:
masa icin 2 cisi cook süper, ay nasil begendigimi anlatamam suandaaaaaaa :asigim:
sultan cım sana da yapayım hemen.. =) yolla fotoları hehe

Ay anam bunları nirden buldun pek hoşafıma gitti :emir_bebek:
canım bayadır aklımda var.. kendim tasarlıcam,fotocuya bastırıcam ..bi eksiğim 13 söz

deruş um.. normalde 40 tl ama senin isteklerine göre artabiliyo..

zemuszemus ... kapağına okkalı bi söz güzel olur.. mart yaprağına buldum gibi bişi :asigim: 15 mart bizim günümüzdü..özel olsun o yaprak

evet canım..raftan alınan hediyeleri sevmiyorum... benimki de böyle ilginç ve bize özel şeyleri sever alır.. bende altta kalmiyim dedim kaydirigubbakcemile2.. yok mu aşkın? sana da yapalım bi tane zemuszemus

var olmazmı
ben artık ne hediye alacağımı şaşırdım 5 sene oldu bizim yastığa resim bastırdım büyük boy resim yaptırdım fotorafçılara oooooo neler neler vallahi çok sevinirim yıldönümümüzde veriririm

ben şimdi sevgililer gününe bi ilginç hediye düşünüyorum.. :asigim: gayette hoş olacak inş. kız artık nevresmlere bile basıyolar fotoyu.. teknolojinin ellerinden öpmeli

sözler sözler sözler :uhm:

Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, ordayım!

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle... Bir tutam sevinç, bir tutam umut ve bir tutam mutluluk gönderiyorum sana.

Uykudan uyanınca insanı uyandığına pişman eden, geri dönmek isteyip de dönemeyince çaresizlikten delirten, hayatta bir defa görülebilen harika bir rüyasın!..

Dünde, bugünde, yarında? Yüreğin kadar yanındayım. Kendini yalnız hissettiğinde elini kalbine koy; ben hep ordayım!

Bir insanı sevmek onunla yaşlanmayı kabul etmek demektir benim için. Ben seni seviyorum ve bir ömür boyu seninle olmak istiyorum.

Kuyruklu yıldızlar vardır, dünyaya yetmiş yılda bir gelirler. İnsanlar onu hayatı boyunca belki bir kez görürler. Ben o yıldızı gördüm, o da sensin birtanem?

Sen bazen zifiri karanlık gecemin güneşi, sen bazen hayatın cesaret veren mutluluk yanı ve sen her zaman sevgimin tek nedenisin

Doğan her günün sabahında, içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak..

Biliyorsun her gökkuşağının bittiği yerde bir hazine saklanırmış. Gökuşağını takip ettim geçenlerde sende bitti... En değerli hazinemsin benim, canımsın.

Gecemin gündüzümden farkı yok alaca karanlık karanlığa ferman yazsam yüzbin satırlık beni bu karanlıktan kurtaracak aydınlık senin o gözlerinde ki sönmez ışık.

Dünyada ki bütün çöller bir avuç kalırcasına birer tanecik insan olsalar ve bütün denizlerde ki sular bir yudum kalırcasına birer damla insan olsalar unutma ki tek seveceğim kişi sensin..

Ölüm gelir başım üstüne, çekerim dert bir dert üstüne, dayanırım inan herşeye ama SENSİZ OLAMAM!

Ne varsa aradığım bilki sende bulmuşum..Senden öncesi yoktu,seninle var olmuşum..Sende bütün umutlar,sende bütün duygular..Beni sende arama,ben artık senin olmuşum.

Bu Dünyada Sevipte Sahip Olamadığım Bütün Güzelliklerin Yerine Senin Sevgini Koyduğumda Bu Dünyada Herşeye Sahip Olduğumu Anladım

Taklım ben bunları buldum oku bakalım belki beğenirsin

bak napalım bilio musun belki beğenmeye bilirsin ama fikrimi söyleyeyim
aşk şarkılarında 13 tane güzel ve özel bulalım en can alıcı sözlerini yazalım ne dersin:kedi:

eftelya mm sağol cnm benm..opuyorumnanaktanbeğendiklerimi ayırdım ama 2. söz favorim,zamanla ilgili falan daha güzel uyum sağlar.kaydirigubbakcemile5

deruş um aferin kız :kedi:

Çok güzel bir hediye olur benimde aklımda bulunsun

Küçük aşk kelimeleri olabilir serpiştirirsin takwimine

KALBİM,, GÖZÜMÜN NURU,,,HERŞEYİM,,,KALP ATIŞIM,,,ÖMRÜM AŞKİTOM CİCİM

Aklıma bunlar geldi sen daha çok bulursun kolay gelsin canım
opuyorumnanaktan

sağol nur ummm opuyorumnanaktan not alıyorum yazdıklarınızı

"daha nen olayım isterdin
onursuzunum senin" cemal süreya dan yerimseniben

X