Şampuan ve Saç Kremleri Yal salar iin ampuan nerileriniz?

malesefki bi çogumuz aynı sorunla karşı karşıyayız,yapılacak tek şey şanpunaı eczadelerde satılan özel saç ürünlerinden almak,yani saç bakım ürünlerinin şampuanlarını,bu şampuanların gerek içindeki bitkisel formüller gerekse ph oranları dana iyi sonuç vermekte

gliss veya loreal elseve almak istiyorum. hangisini önerirsiniz?

ikisini de kullandım head&shoulders mentollu de kullandım
h&d kepek yaptı hemen kestim

loreal elseve ve gliss güzel şampuanlar ama yağlanmayı onlar da önlemiyor
suan loreal elseve kullanıyorum.
ve daha da değiştirmicem şampuanımı cünkü pek fayda etmiyor
saçın yapısı neyse o malesef :-)

içinde dimethicone(doru yazdıysm) olan şampuanlar yağlanmayı arttırıyo
tresan iyi gibi ama bnde pek işe yaramadı:KK43: bide saçlarm çok elektriklenmeye başladı aynı kıvırcık saçlılarn olur ya öle oldu ama benm saçlarm düz:'(

mrb arkadaşlar benimde saçım yağlıydı hergün yıkıodum.sebastian mohair die yağlı saçlara için bi şampuan var bulunması biraz zor ama onu buldum ve kullandım.artık saçlarımı 3 günde 1 yıkıorum.tavsiye ederim

eczaneden la roch kerium adlı ürününü alıp içine çam terebentin katıp yıkıyordum ardından gliss saç kremini kullanıyordum yine 2 günde bir ykıyordum ama saçlarımdaki ağırlık kaşıntı vı yağlı görüntü yok olmuştu,şimdi ise yazın düğünüm olacağından saçlarım sağlıklı uzasın diye kuaförün ısrarlarına dayanamayıp aldığım loral matrix şampuan ve saç kremini kullanıyorum hemen yağlandırıyor 2.günde kaşıntıdan duramıyorum bitene kadar devam edeyim diyorum belki saçı besliyordur(!) :KK43:(

ARKADAŞLAR BEN BİR ÇOK ŞAMPUANI DENEDİM. EN SON WATSONS'DAN DOWN UNDER NATURALS'IN NUDE ADLI ŞAMPUANINI ALDIM. ÜSTÜNDE BAMBU RESMİ VAR, İÇİNDE KİL, BAMBU, SİYAH ÇAY VS ÖZLERİ VARMIŞ, İÇERİĞİNİN %98İ BİTKİSELMİŞ. GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL ÇOK MEMNUN KALDIM. BENİM ALDIĞIM HACİMLENDİRİCİ ŞAMPUAN. İNDİRİMDEYDİ. 14,50 GİBİ Bİ FİYATA ALDIM AMA İNANILMAZ GEÇ YAĞLANDIRIYOR, BEN 2 GÜNDE 1 YIKARDIM ŞİMDİ 4-5 GÜNE ÇIKTI. TAVSİYE EDERİM. DOWN UNDER NATURALS AMA BU YENİ VERSİYONU "NUDE" OK? ESKİSİ DEĞİL, KARIŞTIRMAYIN.. a.s.

kızlar benimde tavsiyem kesinlikle çam terebentin hem yağı azaltıyor hem saç uzatıyor ve saç dökülmesini azaltıyor.saçım yattığım günün ertesi gününe dayanmiyordu şimdi 3. günü bile kullanıorum ve kullandığım şampuanda İPEK her markayı kullanmama rağmen bunu çook beğendimm yağlı saçlar için olanı...:sm_cool:
birde arkadaşımında aynı problemi var oda tresanını içine çam terebentin koymuşş oda çoook memnunsırnaşık şey

Saçları yağlı olanlara tavsiyem, lush firmasının big şampuanı var, yağlı saçlar için mükemmel bir ürün. biraz pahalı ama kullanınca ne demek istediğini anlayacaksınız..

ARKADAŞLAR BEN BİR ÇOK ŞAMPUANI DENEDİM. EN SON WATSONS'DAN DOWN UNDER NATURALS'IN NUDE ADLI ŞAMPUANINI ALDIM. ÜSTÜNDE BAMBU RESMİ VAR, İÇİNDE KİL, BAMBU, SİYAH ÇAY VS ÖZLERİ VARMIŞ, İÇERİĞİNİN %98İ BİTKİSELMİŞ. GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL ÇOK MEMNUN KALDIM. BENİM ALDIĞIM HACİMLENDİRİCİ ŞAMPUAN. İNDİRİMDEYDİ. 14,50 GİBİ Bİ FİYATA ALDIM AMA İNANILMAZ GEÇ YAĞLANDIRIYOR, BEN 2 GÜNDE 1 YIKARDIM ŞİMDİ 4-5 GÜNE ÇIKTI. TAVSİYE EDERİM. DOWN UNDER NATURALS AMA BU YENİ VERSİYONU "NUDE" OK? ESKİSİ DEĞİL, KARIŞTIRMAYIN.. a.s.

bu arada sampuan kac ml li ve nereden aldın internet yoluyla mii:1rolleyes:

arkadaşım sen bu şampuanı nerden temin ediyorsun

X