Gelinlik Modelleri sizce gelinliğim nasıl??

Gelinlikçiye giderken ablamın makinasını alıcam detaylı fotolarını çekerim.
ya bende aynı çelişkiye düşmüştüm kına için de dantelden bi elbise diktiriyorum.
Resimleri bu topikte
http://www.kadinlarkulubu.com/gelin...ina-icin-sunu-diktirsem-cokmu-abest-olur.html

canım görmüştüm senin bu fotolarını ve dedim aynı ben ...benimde içimde kaldı böyle bişey demiştim.ama konunun sana ait olduğuna dikkat etmemiştim:) ben kınada da gelinlik giycem yoksa kınalık olsaydı kesin senin kına elbisen gibi diktirirdim..uzak olduğu için kınada da gelinlik giycekmişim.
neyse artık az kaldı..senin düğün ne zaman bu arada?
ayrıca herkese iyi bayramlar...

artık son gün
çok kafam karışık kızlar ya..çok da sıkıldım..sizi de sıktım...
hepinize teşekkür ediyorum yardımlarınız için

canım bencede hoş bir gelinlik yalnız neşeli45 arkadasa katılıyorum bencede askılarında öyle bir değişiklik gelinligin modeline daha farklı bir hava verecektir.şimdiden mutluluklar

Tatlı duruyor üst kısım ama parlayan pullar alt kısımda olmasa daha hoş olur bence..elbise misali oluyor çünki yukardan aşağıya..

bence harika ama arkadaşlarında dedeği gibi askısı düşük olsa sanki daha hoş olacak,,,Allah ağız tadıyla giymeyi nasip etsin...

canım gelinlik hoş fena değildeeee....bu modeller çok zayıf hatunlarda daha güzel duruyor...robadan olduğu için biraz kilolu gösteriyor..madem kuzeninin nişanlısıda bunu beğenmiş boşver o alsın.bir dolu model var.moralini bozmaya gerek yok.vaktin var madem başka model taraftarıyım....ve şimdiden mutluluklar:nazar:

X