Saç Şekillendiriciler Saçımı kıvırcık yapmak istiyorum olmuyor yardım

melissa7

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Mayıs 2009
418
19

MRB arkadaşlar

Ben 15 gün önce saçımı açtırtıp saçıma açık renge boyattım. İlk defa saçımı açtırttım.
Keşke yapmasaydım saçlarım çok kötü oldu.
Uzun zamandır saç düzleştirici kullanıyordum açma işleminden sonra düzleştirdiğim zaman çok kötü duruyor sanki yolunmuş gibi bende işe giderken her gün mecburen düzleştiriyorum.

Son 1 haftadır düzleştirmiyorum jöleyle kıvırcık yapmaya çalışıyorum çok kötü oluyor sanki süpürge (aşırı tüleriyor) gibi duruyor daha öncede yapıyordum boyalı saçıma çok hoş duruyordu.

Acaba sizin önerebileceğiniz jöle, köpük, saç kremi v.s. ürünleri varmı
saçımı kıvırcık yapdığım zaman güzel dursun istiyorum

MRB arkadaşlar

Ben 15 gün önce saçımı açtırtıp saçıma açık renge boyattım. İlk defa saçımı açtırttım.
Keşke yapmasaydım saçlarım çok kötü oldu.
Uzun zamandır saç düzleştirici kullanıyordum açma işleminden sonra düzleştirdiğim zaman çok kötü duruyor sanki yolunmuş gibi bende işe giderken her gün mecburen düzleştiriyorum.

Son 1 haftadır düzleştirmiyorum jöleyle kıvırcık yapmaya çalışıyorum çok kötü oluyor sanki süpürge (aşırı tüleriyor) gibi duruyor daha öncede yapıyordum boyalı saçıma çok hoş duruyordu.

Acaba sizin önerebileceğiniz jöle, köpük, saç kremi v.s. ürünleri varmı
saçımı kıvırcık yapdığım zaman güzel dursun istiyorum

selam saçlarının orjinal halimi kıvırcık ?

benim saçlarım orjinal kıvırcık ve şuan röfleli maalesef saçlar bu işlemlerden sonra inanılmaz yıpranıyor.benim de aynı anlattığın gibi artık kıvırcık olmuyor evde şekil veremiyorum anca kuaföre gitmem gerek. işlemi yeni yaptırdıysan normal şu aralar sadece bakım yap saçlarına biraz toparlansın. bütçeni açmıcaksan eğer mutlaka kerastas ürünü kullan derim ben.

SAÇLARIMIN DOĞAL HALı DÜZ AMA KABARIK hiçbir şekle girmediği için bende düzleştiriyorum ama artık düzleştirmek istemiyorum düzleştirme saçı daha fazla kırıyor

önceden jöleyle kıvırcık yapardım ama şimdi olmuyor yolunmuş saç gibi duruyor

Cnm saçların zaten yıpranmış belli ki o yüzden fazla jöle ve ısı kullanmadan en güzel kıvırcıklaştırma yöntemi bigudi.Benimde saçlarım çok çabuk iniyordu maşa yaptığım zaman ya da jölelediğimde de heryeri eşit dalgalı olmuyordu bigudiyi keşfettim şimdi vazgeçemiyorum.Saçların çok düzse küçük boy sünger bigudilere saçlarını neredeyse tamamen kuruttuktan sonra sar 3 saat kadar beklet.Bigudileri çıkardıktan sonra dalgaları ellerinle aç ve sprey sık inan asla inmezler ve saçının her yeri eşit kıvırcıklıkta olur.Hem jöle ile saçı mıncıklamaktan daha sağlıklı bir yöntem emin ol :)

canim benden sana tavsiye düzlestiriciden ne kadar uzak durursan o kadar iyi saclarin icin.. hic hic saglikli degil saclarinin renginide acmissin mahv edersin..bigudi kullanmani tavsiye ederim zararsiz hemde pratik..

aslında bende bugidi kullanmak istiyorum ama yapamıyorum.
akşamda jöleleyip kardeşime sardırıyorum sabahleyin güzel durmuyor kendimde sadece ön tarafları sarabiliyorum.

çalışmasam saçıma hiç bir işlem yapmayacam ama işe de porsuk saçlada gidilmez ki
en iyisi saçı kel etmek :teytey::teytey:

aynen ya benimde saclarim öyle malesef.. benim sac düzletirmem biraz hastalik boyutunda oyüzden saclarim dalgasini kaybetti simdi cok hafif dalgali hatta bazi yerler düz ve kabarik saclarim.. jöle kullanirdim önceden cok güzel olurdu ama simdi olmuyor masayida tutmuyor artik saclarim, bende bigudi denicem :)

bende saçlarımla çok oynayan biriyim. gerek rengini değiştirmede gerekse boyuna düzleştirip kııvırcıklandırma hepsini yaptım... saçlarım kıvırcık. ama bunları yaptığım için sönüktü.kafama yapışıyordu ve üstleri düzleşmeye başlamıştı. bende haftada bir bakım yapmaya başladım. 1 ay sonra verimini aldım. sonra elidorum kremi var kıvırcık saçlar için ıslakken onu sürüp kurumasını bekledim. o öyle hoş bir görünüm veriyor ki ben ellemiyorum. ama siz daha kıvırcık isterseniz tepelere maşa atıp 5 dk bekledikten sonra kıvırcıkları elinizle açın. sonra biraz mıncıklayın :KK70: ve sprey veya köpük sürün. hem hiç inmez hemde kıvırcıklar hoş durur.

X