Progestan kullananlar

Canım ben hala hastalanmadım ve test aldım, birazdan yapıcam,sonucu yazarım sana. SAT dan itibaren bugün 37. gün ve ilacım biteli de 9. gün, doktorum ilaç bittikten sonra 7-8 güne hastalanırsın demişti. Sonucu sana yazarım canım :)))

hadi bakalım inşallah güzel haberler verirsin.

hihoyyythihoyyyt

Test sonucu negatif, bir dahaki sefere artık :)[/QUOTsaplık olsun canımm. üzülmee. bir dahaki sefeere inşallah olucakkk :emir_bebek: adetinn başlar canımm sıkıntı stres yapmaa. zamanla ilaca vücudun tepki vermeye başlıycaktırr. benimde bugün klomende 3 günümm. yumurtalar büyüyoo sanıırmm. hareketlenme var kasıklarımdaaa. bu ay sıkı bi çalışma içerisine giricezz sanırımm kaydirigubbakcemile3

kızlarrrr ...preseed geldiii heyooo :emir_bebek: hem de normal posta ile....geçen hafta sipariş etmiştim daha yupppiii kaydirigubbakcemile5 alkisalkisalkis

Test sonucu negatif, bir dahaki sefere artık :)[/QUOTsaplık olsun canımm. üzülmee. bir dahaki sefeere inşallah olucakkk :emir_bebek: adetinn başlar canımm sıkıntı stres yapmaa. zamanla ilaca vücudun tepki vermeye başlıycaktırr. benimde bugün klomende 3 günümm. yumurtalar büyüyoo sanıırmm. hareketlenme var kasıklarımdaaa. bu ay sıkı bi çalışma içerisine giricezz sanırımm kaydirigubbakcemile3

Sağol canım, hamile olduğum için değilde hastalanamadığım için sinirim bozuldu. Bugün doktorumu aradım daha hastalanmadığımı söyledim, hemen gel dedi, bugün 17.30 da gidicem, bakalım ne diycek.

kızlarrrr ...preseed geldiii heyooo :emir_bebek: hem de normal posta ile....geçen hafta sipariş etmiştim daha yupppiii kaydirigubbakcemile5 alkisalkisalkis

canımm preseed ne işee yarıyoo yanii faydasıı oluyomuuuu bebk içinn. yardımcı olursan sevinirim.

merhaba kızlar benim progestan biteli 5 gün oldu halen adet olmadım 2 gündür göğüslerimde aşırı acı var sürekli hissediyorum 24 saat eçmiyor ve acayip bi şekilde ağırlaştı bunlar ilacın belitisi olabilir mi sizde de olmuşmuydu

merhaba kızlar benim progestan biteli 5 gün oldu halen adet olmadım 2 gündür göğüslerimde aşırı acı var sürekli hissediyorum 24 saat eçmiyor ve acayip bi şekilde ağırlaştı bunlar ilacın belitisi olabilir mi sizde de olmuşmuydu

canımm adetin yaklaşıyoo sanırımm. her an olabilirsinn. bendede aynısı olmuştuu ilk kullanışımdıı gecen ay progestanı ve bendede ilk defa okadar çok göğüslerim ağrıdıı ve uçlarıı çok acımıştıı. ilacın bitiminden 7 gün sonrada adet oldumm zatennn. sanıırm senin vücudunda ilaca tepki vermişşş canımmm. hakkında hayırlısıı olsunnn.

Dün doktoruma gittim.Polikistik over varmış bende yani yumurtlama bozukluğu, adetim o yüzden düzensizmiş. 2 tane tahlil verdi, tahlilillerimi yaptırıp hastalığımın 3. günü gidicem. Yumurta takibi yapıcak ilk 6 ay , olmazsa rahim filmi çektiricek sonrasında film temiz çıkarsa aşılama olmazsa tüp bebek. Normal yolla hamile kalman çok zor dedi. Şanslıysam yumurta takibi sırasında hamile kalırmışım, benim gibi olanların %65 i 6 aylık yumurta takibinde hamilelik elde ediyormuş. Biraz moralim bozuldu ama en azından önümde 3 tane süreç var, birinden birinde olumlu sonuç alırım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canımm adetin yaklaşıyoo sanırımm. her an olabilirsinn. bendede aynısı olmuştuu ilk kullanışımdıı gecen ay progestanı ve bendede ilk defa okadar çok göğüslerim ağrıdıı ve uçlarıı çok acımıştıı. ilacın bitiminden 7 gün sonrada adet oldumm zatennn. sanıırm senin vücudunda ilaca tepki vermişşş canımmm. hakkında hayırlısıı olsunnn.

saol canım teşekkür ederim inşalaah hayırlısı olur

merhaba arkadaşlar benim gibi adet olmayı bekleyenler için bilgi vermek istiyorum progestanı 16. gün kullanmaya başladım bıraktıktan sonra 7. gün adet oldum

Dün doktoruma gittim.Polikistik over varmış bende yani yumurtlama bozukluğu, adetim o yüzden düzensizmiş. 2 tane tahlil verdi, tahlilillerimi yaptırıp hastalığımın 3. günü gidicem. Yumurta takibi yapıcak ilk 6 ay , olmazsa rahim filmi çektiricek sonrasında film temiz çıkarsa aşılama olmazsa tüp bebek. Normal yolla hamile kalman çok zor dedi. Şanslıysam yumurta takibi sırasında hamile kalırmışım, benim gibi olanların %65 i 6 aylık yumurta takibinde hamilelik elde ediyormuş. Biraz moralim bozuldu ama en azından önümde 3 tane süreç var, birinden birinde olumlu sonuç alırım inşallah. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

canımmm ümitsiz olma bir başka doktora git bakalımm oda aynı şeyi söyleyecekmiiii. ne alemdesinn adet oldunmu canımmm....hbrlerini bekliyorumm

canımmm ümitsiz olma bir başka doktora git bakalımm oda aynı şeyi söyleyecekmiiii. ne alemdesinn adet oldunmu canımmm....hbrlerini bekliyorumm

Canım evet adet oldum geçtiğimiz pazar. Doktorumun verdiği tahlilleri yaptırdım adetimin 2. günü FSH = 6,5 ; PRL = 18,8 çıktı. Sonuçlar gayet iyiymiş. Dünde adetimin 3. günü doktoruma gittim, tedaviye başladık. Bugün Klomene başladım, 5 gün günde bir tane almamı söyledi, 24 eylülde kontrole çağırdı eğer yumurtalıklar yeterli büyüklüğe ulaşırsa yumurta çatlatma iğnesi vurucak. Klomene düşük dozajda başlayalım bu ay yumurtalar gelişmezse önümüzdeki ay dozaşı yükseltiriz en fazla bir ay kaybımız olur dedi. Yani şimdilik 24 eylülü bekliyorum canım ve içim kıpır kıpır sanki hemen hamile kalıcam da sanki zaten doktorum da dedi çok ümitlenme yoksa hayal kırıklığı yaşarsın diye. İşte böyle canım senin tedavinde de doktorun yumurta çatlatma iğnesi vuruyormu? Senin tedavin hangi aşamada? ve iğne vurulduktan kaç gün sonra hamile kalıp kalmadığımıza dair test yapabiliyoruz biliyormusun? çok soru sordum galiba :))) Kendine iyi bak canım.

arkadaşlar ilacı vajinadan aldıktan sonra kesinlikle en az 20 dk yatmanız gerekiyo bu şekilde bi sorun yaşanmıyo bende 7 haftalık gebeyim ve düşük tehlikesi oldugu için kullanıyorum. şimdilik bi sorun yaşamadım. birazda ileri itilmesi gerekiyo. herkeze bol şanslar

canım korkma banada aynısını dediler bende rahim filmi cektirdim. rahim filminden sonra yumurtlama için bi ilac verdi doktorum. aşılamaya gerek kalmadan gebe kaldım bebegim 7 haftalık inşallah sende biran önce gebe kalırsın. eger ankaradaysan sana tek tavsiyem hş.kilinik rümeysa ocak doktorumun adı tek kelimeyle mükemmel bi doktor. Allah yardımcın olsun.

merhaba kızlar üç aydır progestan kullanıyorum hep bir hafta içinde oldum ama bu ay tam gününde çok çok az geldi bugün 3. gün yine bir iki damla geldi sanki biterken gelen kahverengi leke gibi. sizde böyle az olan var mı

merhaba kızlar üç aydır progestan kullanıyorum hep bir hafta içinde oldum ama bu ay tam gününde çok çok az geldi bugün 3. gün yine bir iki damla geldi sanki biterken gelen kahverengi leke gibi. sizde böyle az olan var mı

Canım tam gününde derken ilacın bittiği günü mü kastediyorsun. Seni umutlandırmak istemem ama kahverengi lekeler bazen bebeğin rahme yerleşmeye çalışırken kılcal damarı çatlatması sonucunda oluyormuş yani bir ihtimal hamile olabilirsin canım.

Canım tam gününde derken ilacın bittiği günü mü kastediyorsun. Seni umutlandırmak istemem ama kahverengi lekeler bazen bebeğin rahme yerleşmeye çalışırken kılcal damarı çatlatması sonucunda oluyormuş yani bir ihtimal hamile olabilirsin canım.

yok canım tam adet günü oldu ama halen olamadım günde bir iki damla geldi hep ben de düşük tehlikesinden korktum gerçi çoğalmadı halen

kıslar merhaba,

dr bana da progesdan verdi nasıl bir ilaç olduğunuda bilmiyorum henüz. ta 21 ekimde kullanmaya başlayacaksın dedi. eğer gebelik oluşursa sağlıklı bir gebelik olsun diye veriyorum dedi...

bugün alacam bakalım

X