Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Gözaltı kapatıcısı

loreal kullanıyorum.(tüpte ve ucu fırçalı olanlardan) ve çok ta memnunum topaklanma yapmıyor 30 ytl civarı idi en son...

şu an piyasadaki en iyi concealer bobbi brown.çok fazla renk alternatifi var.hangi markayı alırsan al,göz altında denemeden kesinlikle alma.eğer çok sarı duruyorsa sana koyu demektir.eğer gri gibi görünüyor ve seni yorgun,fazla makyajlı gösteriyorsa açık demektir.

bende ilk defa kapatıcı kullanıyorum cok arastırdım ve verita aldım süper ya cok begeniyorum herkese tavsiye ederim hiç belli olmuyo dogal görünüyo ama morluklar yok süperrrr
veritaaaaaaaaaaaaaaaaa

merhaba,

pastel kapatıcıyı ben de cok severek kullanıyordum ama ambalajı değiştikten sonra kötüleşti diyenler var. o sebeple tereddütte kaldım biraz tekrar alıp almamak konusunda.. sen hala kullanmaya devam ediyor musun? Boyle bir sorunla karşılaştın mı?

tşkler şimdiden..

son 1 yıldır nivea nın göz altı kapatıcısını kullanıyorum, sıvı olan değil de katı olan daha etkili kapatıyor, nude tonu çok güzel, tavsiye ederim 26 tl idi sanırım en son

arkadaşlar meraba ben göz altlarım için hafif bi kaptıcı arıyorum yani demek istediğim göz altlarımda fazla bişey yok sadece daha aydınlık bir görünüm vericek saatlar snra aynaya gbaktığımda çizgi çizgi olmayan ve açıkçası çok fahiş fiyatı olmayan bi göz altı kapatıcısı arıorum.pastel magic touch isimli bi kapatıcı duydum çok güzel die kullanan varsa fikrini almak isterim ayrıca dediğim gbi kesinle aydınlık görünüm veren sanki beyaz far süreriz ya göz altına(tabi hortlak gibi olacak kadar değil)o görünümü arıorum açıkçası.yurtdışında amazin cosmetics amazing concealer die bi marka duydum kullanan varsa nasıl bi ürün?onada çok güzel diyolar.fiyat olarak en azından bi 50 tl yi geçmesin açıkçası bi kapatıcıya çok fazla para vermek istemiyorum.biraz ısmarlama gibi oldu ama kusura bakmayın sadece en iyi tavsiyeyi almaya çalışıyorum.herkese teşekkürler şimdiden.....

merhaba,

pastel kapatıcıyı ben de cok severek kullanıyordum ama ambalajı değiştikten sonra kötüleşti diyenler var. o sebeple tereddütte kaldım biraz tekrar alıp almamak konusunda.. sen hala kullanmaya devam ediyor musun? Boyle bir sorunla karşılaştın mı?

tşkler şimdiden..

Ben yıllardır kullanıyorum pastelin göz altı kapatıcısını. Extreme diye bir marka vardı bir tek o bundan daha iyiydi ama onun dışında pastelden iyisine rastlamadım. Beyaz tenliyim, morluğumu kapatmak çok daha zor oluyor. Pastel süper bir ürün. 2 numarasını kullanıyorum, 1 numara çok açık morlukları daha çok belirginleştiriyor.

Bobbi brown'ı denemeyi çok istiyorum bi de. Eminim güzeldir o. Çok kaliteli bir marka ama uygun olduğu düşünülen renkleri göz altına uygulayıp bi 2 saat geçirdikten sonra almaya karar vermek lazım. Pahalı ne de olsa. Sürüldüğü an kapatıp kapatmadığını tam anlamıyla algılamak mümkün değil kapatıcılarda.

arkadaşlar meraba ben göz altlarım için hafif bi kaptıcı arıyorum yani demek istediğim göz altlarımda fazla bişey yok sadece daha aydınlık bir görünüm vericek saatlar snra aynaya gbaktığımda çizgi çizgi olmayan ve açıkçası çok fahiş fiyatı olmayan bi göz altı kapatıcısı arıorum.pastel magic touch isimli bi kapatıcı duydum çok güzel die kullanan varsa fikrini almak isterim ayrıca dediğim gbi kesinle aydınlık görünüm veren sanki beyaz far süreriz ya göz altına(tabi hortlak gibi olacak kadar değil)o görünümü arıorum açıkçası.yurtdışında amazin cosmetics amazing concealer die bi marka duydum kullanan varsa nasıl bi ürün?onada çok güzel diyolar.fiyat olarak en azından bi 50 tl yi geçmesin açıkçası bi kapatıcıya çok fazla para vermek istemiyorum.biraz ısmarlama gibi oldu ama kusura bakmayın sadece en iyi tavsiyeyi almaya çalışıyorum.herkese teşekkürler şimdiden.....

Max Factor Master Touch 40lira, Golden Rose likit kapatıcı 12lira. ikisine de bak mutlaka:KK66:

cnm ben garnierin roll on seklındekı kapatıcısını kullanıyorum ama yesıl degıl krem renk olan cok ta memnunum hem serınlık verıyor cokta dogal duruyor bnce stık kapatıcı alma kırısıklık yapıyo lıkıt al cnm :KK49:

ben max factor un stick olanını kullandım baya ivory, kapatıcılığı çok güzel ama tortu gibi bişey bırakıyo benim cildimde, sonra likit olanını oldım max factor un, onu çok beğendim ama 1 ayda bitti o da

ben max factor un stick olanını kullanıyorum. neredeyse hergün kullanıyorum yaklaşık bi yila yakın dayanıyor bana. şimdi rusyadayım Burda acayipp ucuzz. max factor ün tüpte olan kapatıcını aldım 12 tl ye... bnm göz pınarlarımda renk farklılığı var bunları iyi kapatıyor. kızlar bidee 2000 calori rimelleri 15 tl ye görünce bayılcam sandım. ALLAHIM BEN CENNETE Mİ DÜŞTÜM :)))

kızlar maybelline affinıtone kullandım göz altlarımda yağ bezesi yaptı ne yapabilirim::emir_bebek:

bende 2 yıldır deborahı kulanıyorumm likitt 30 tl ifyatı çok menunumm

lancome çizgilenmiyor ama kapatıcılığı yeterli değil, hem kapatıcı hem çizgilere dolmayan ne olabilir

X