Cilt Bakımı Ürünleri sir ağdayla yüzünü aldıranlar bakarmısınız?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

gamzeli08

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2008
635
0
40
kılar 1 yıl önce yüzümdeki sihah tüylere iğneli epilasyon yaptırdım bitmişti, şimdi tek tük siyahlar var ve sarı tüyler var sir ağda yaptırsam sarı tüyler siyah olur diye korkuyorum yada çoğalır diye yaptıran varsa nasıl çıkıyo yazarmısınız

canım ben iki yıldır yüzümdeki tüyleri alıyorum bazen sirle bazen epilatörle zamanla tüylerim kalınlaştı her alışımda yüzüm acaip tahriş oluyo ve sivilce çıkıyo ben tavsiye etmiyorum bence hiç dokunma ya da kesin sonuçlar ara a.s.

sağol canım bende pek dokunmak istemiyorum ağda çoğaltmaz dediler fikir almak istedim teşekkürler

Bence de hiç ağdayla veya iple yüzünü aldırma, inan seni çok daha fazla uğraştırır..
Baktın rahatsızsın, iğneli epilasyona gidersin, zaten fazla değilse kısa zamanda işin biter...

bende bir kac defa sir agda ile aldirttim, tüylerde cogalma ve kalinlasma olmadi..ama cildin hassasa aldirma hic derim,alinan yerlerde iz birakabiliyor...

sir ağda yada ağda işte sarkıtır uzun vadede kızlar etrafımda çok pişman olan gördüm...sıkı sıkı tembihlemişlerdir beni....ben yıllardır sarı olmasına rağmen aldırıyorum tüylerimi...bugüne kadar sadece iple aldırdım ne çoğaldı nede koyulaştı tanıdığım çocu kadında öyle yapıyo şikayeti olan yok yani...

Ben uzun zamandır gidip ağda ile aldırıyorum sarılarda hala sarı..3ayda bir gidiyorum ki bu da çoğaltmadığının göstergesi bence..(bu arada farkettimde en son Eylül ayında gitmiştim ve şubat olmasına rağmen hala aldırmamışım :) )

Son düzenleyen: Moderatör:
X