Duşakabin Camı nasıl temizlenir??

haftada 2 falan camsil sıkıp mikrofiber bezle 2dk da siliyorum ayda bir falan da cifleyip su tutup kuruluyorum bence çok ihmal edince kireç olur kaç senelik benim camlar dümdüz buzlu da diik kireç falan yok

be tuz ruhunu beze döküp döküp siliyorum,ondan sonra komple su tutuyorum en sonda kuruluyorum kireçten eser kalmıyor

Her banyodan sonra annem çekçek letiyo camları :KK53:

hmmmmmmmmm bu duşsil hoşuma gitti en kısa zamanda alıyorum
ayrıca sihirli su fayans aralarında ki dezleri temizlemek için
kireç sökücü, cif bunlar temizliyo ama ardından bi duşa gir camlar yine aynı lekeli

bulaşık deterjanı ve bulaşık süngeri :21: bol köpüklü ov sonra durula bı de ustune kagıt havlu ohhhhh misss :) ayda bi iki kez de banyo için olan fısfıslardan kullan .bende ofisteki temizlikciden öğrenmiştim gıcır gıcır oluyo hatta pencere camlarını bıle bulaşık deterjanı ıle sılıyorum
oyyyy boyle anlatınca kalkıp temızlık yapasım geldi:KK55:

arkadaşlar yüzde yüz çözüm bir tane bile su lekesi kalmıyo hangi marka deterjan ile silerseniz silin üstünden bulaşık TELÎ ile ile ovun bakın sünger değil tel ile sonuç müthiş sağolsun kv tavsiye etti

Yavrum duşa kabini bulaşık teli ile mi ovun diyorsun emin misin_?
o cam ne hale gelir_??????????? :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

a 101 de satılan sıhırlı su varrr..mutlaka denemelisinizzz

Sanırım cama göre değişiyor bu çünkü buradaki tavsiyelerin hepsini yaptım benim duşakabinin camdaki su lekeleri çıkmadı.Ta ki bu sihirli suya kadar.Başka bir markette denk geldim.Ucuz diye aldım açıkçası ama hiç kalıntı bırakmadı.Markasını bilmiyorum.Sihirli su yazıyor üstünde.Konu çok eskiymiş ama belki başka biri faydalanır diye yazdım.

Yavrum duşa kabini bulaşık teli ile mi ovun diyorsun emin misin_?
o cam ne hale gelir_??????????? :KK50::KK50::KK50::KK50::KK50::KK50:

:26:canım benim ki cam değil:26: o ayrıntiyi unutmuşum benim ki sağlam bi mika oluyo galiba yani dıştan gören cam der ama dediğim gibi çok memnunum telden

Sanırım cama göre değişiyor bu çünkü buradaki tavsiyelerin hepsini yaptım benim duşakabinin camdaki su lekeleri çıkmadı.Ta ki bu sihirli suya kadar.Başka bir markette denk geldim.Ucuz diye aldım açıkçası ama hiç kalıntı bırakmadı.Markasını bilmiyorum.Sihirli su yazıyor üstünde.Konu çok eskiymiş ama belki başka biri faydalanır diye yazdım.

Tatlım benim bildiğim sihirli su fayans aralarını temizlemek için ayrıca cam temizliği için olanıda mı var_?

Tatlım benim bildiğim sihirli su fayans aralarını temizlemek için ayrıca cam temizliği için olanıda mı var_?

aynı şeydir sanırım.Üzerinde duşakabin camı ve fayans temizliği için yazıyor.Nilemmiş markası buldum

Son düzenleyen: Moderatör:
Duşakabin camı için nanolife diye bi ürün var cama uyguluyosunuz 2 yıl kireç su lekesi tutmuyo sadece 2-3 haftada bir ıslak bezle silmeniz yeterli oluyo valla ben aldım çok memnunum fiyatı da çok uygun 20 lira mıydı neydi

dan aldım ben bu ürünü özellikle duşakabinlerde çok etkili beğendim

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben normalde her dustan cikmadan once kullandigim lifi camlara surerdim.
Haci sakirle kopurtulmus.
Ama krec kopugu keserdi bi kac surdukten snra.
Sonra degisik bi taktik gelistirdim.
Lifimin sekli poset gibi. Icine en ufak haci sakir sabununu koyuyorum ve kopurdukce kopuruyor tabi. Onla camlari silersem dustan cikmadan once tertemiz oluyor tum kreci aliyor. Sicak suyla duruluyrum. Ardindan bide cekecekle siyiriyorum artik su damlalarini. Bana gore care budur. Cok ise yaradi kesfettikten snra.

Bulasik makinasina konulan parlaticiyla guzel oluyormuş cevremden öyle duydum ama benim dusakabinim plastik gibi bişey işe yarayacak mi bilmiyorum deniycem

Mavi renkte silikonlu bir sıvı gördüm markette acaba kullanan varmı duşakabin için

X