izmir'de yardım dernekleri

kuzularinannesi

A new day, A new start...
Pro Üye
16 Aralık 2008
42.755
11.636
herkese merhaba. bu hafta sonu taşındık ve dün yatak odasındaki eşyalarımızı yerleştirirken farkettim ki giymediğimiz (belki bir kere bile giymediğimiz) o kadar çok kıyafet var ki.bende onları ihtiyaç sahiplerine yardım eden bir dernek vs. bir yer aracılığıyla birilerine ulaştırmak istiyorum. çalıştığım yerdeki insanlarla konuşup onlardan da yardımcı olmalarını isteyebilirim.
izmir'de bildiğiniz bir yer var mı acaba? yardımcı olursanız sevinirim.

canım bizim apartmanın kapıcısı var.eşi yatalak 4 çocuklu bayan kapıcılık görevini üstlenmiş hayat mücadelesi veriyor.ben kulannmadığım ne varsa onlara veriyorum.ben manisada oturuyorum istersen bana yollayabilirsin bende ailemize ulaştırırım canım.inan yardımın tam yerine ve doğru kişilere ulaşacaktır. teşekkürler.

MERHABA.FORUMA YENı ÜYE OLDUM VE AÇIKÇASI AKTıVıTELERı GÖRÜNCE ÇOK MEMNUN KALDIM.ıLK MESAJIMA BURADAKı KONUDAN BAŞLAMAK ıSTEMEZDıM AMA,ÇOK ZOR DURUMDA OLAN BıR BAYAN ARKADAŞIMDAN HABER VERMEYı ıNSANI BıR GÖREV OLARAK GÖRÜYORUM.KENDıSı ıÇıN YAPILACAK HER TÜRLÜ MADDı YARDIM ONUN ıÇıN EMıNıM HAYATA TUTUNACAĞI BıR ADIM OLACAK.ıLGı VE ALAKANIZA ŞıMDıDEN TEŞEKKÜR EDıYORUM.SAYGILAR. (irtibat kurmak isterseniz özel mesaj ile ulaşabilirsiniz bana.)

X