Bernardo Kahvaltı Takımları

bende çok beğeniyorum bernardoyu....fincan takımları çok şık....

3.sıradaki pembe kahvaltı takımında çok gözüm vardı ama vazgeçtim karacadan alıcam onun modelleri çok daha farklı ve güzel....

ben kirmizi-siyah kahve takimlarini gunluk kullanmaya almak istiyorum ya..Kasikli olan fincanindan 6 kisilik aldim ama yetmez o da..

ben de kahvaltı takımımı bernardodoan almıştım canım. Ama aynı zamanda çay seti olarak da kullanabiliyorsun.

ben kirmizi-siyah kahve takimlarini gunluk kullanmaya almak istiyorum ya..Kasikli olan fincanindan 6 kisilik aldim ama yetmez o da..

bende onlardan almayı düşünüyorum çok şık gözüküyorlar bide yerinden bakıcam yakından görmek lazım sempatiksalakcinni 6 kişilik ytmez tabi ama çeşit çeşit de lamak laızm çok çeşit var ve ben bardak hastasıyımm opuyorumnanaktan

bende onlardan almayı düşünüyorum çok şık gözüküyorlar bide yerinden bakıcam yakından görmek lazım sempatiksalakcinni 6 kişilik ytmez tabi ama çeşit çeşit de lamak laızm çok çeşit var ve ben bardak hastasıyımm opuyorumnanaktan
cok guzeller o fincanlar, aynisini mudoda da satmaya baslamislar..Gecen gun gittim almaya ama yoktu malesef bernardoda..:1no2:

X