Cilt Bakımı Ürünleri Imex Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
tesekkurler ins:KK43: tabı bu urunler herkeste farklı etkı yapabılır ama bana yaramadııgı kesınn!!

ben bugün doktorun yaxzdığı isotrexin ve imex merhem aldım. kullanıcam. bakalım. bir de imex sabunuu duymuştum. onu da kendim aldım. deneyeceğim. sonucu yazarım...

yazdırılmıyor. eczacıya sordum, artı dr da dedi. bugün aldım. 12,60 YTL. fiyatı.

saol canım... sanırım kremi yazdırılıyor cunku diğer arkadaslar ole yazmısss o zaman ben de alayım yarınn...pahalıymıs da hee:)

Arkadaşlar arasıra çıkan sivilcelerin üzerine kremini sürsem hemde kapatıcı olarak kullansam olur mu? Yoksa tüm yüze mi sürülmeli?

canım sonucu yazmanı dörtgözle bekliyorum cünkü bıktım su meletleri görmekten herseyide kullanmak istemiyorum korkuyorum birsey olur diye.tavsiyelerini bekliyoruma.s
ben bugün doktorun yaxzdığı isotrexin ve imex merhem aldım. kullanıcam. bakalım. bir de imex sabunuu duymuştum. onu da kendim aldım. deneyeceğim. sonucu yazarım...

bugün imex krem aldım hemen sürdüm 1 hafta boyunca düzenli sürücem ama öncesinden yüzüme biraz bepanthen sürücem

Imex sabunu yarın bende alıp deniycem.ben vichy normaderm serisini kullandim.faydasını gördüm biraz pahalı ama..sengözlerimebaksanab

İMEX SABUN 9.80 YTL İDİ.BEN ISOTREXİN DE YAZDIRDIM HASTANEDKİ DR.LER CİLTİ YENILYOR DEMİŞERDİ..sengözlerimebaksanab

imex sabunu ben de almıştım 2 defa üstelik.ama kremine göre kıyaslayacaksam kremine 5 basarım.yani sabundan hiç bir fayda görmedim diyebilirim.özellilke sabunu almanıza gerek yok derim.ama kremini mutlaka kullanın derim.

İMEX SABUN 9.80 YTL İDİ.BEN ISOTREXİN DE YAZDIRDIM HASTANEDKİ DR.LER CİLTİ YENILYOR DEMİŞERDİ..sengözlerimebaksanab

ben imexin kremini kullanmıştım ama sabunu kullanmadım eczanelerde reçetesiz satılıyor mu??

MERHABA EVET IMEX SABUN RECETESİZ OLARAK ECZANELERDE SATILIYOR.9.80 YTLYE 1 HAFDA ÖNCE ALDIM..şakkıdı

MERHABA BEN SABUN KULLANMADAN HERGÜN SİLİNEN ÖZEL SUDAN YAPTIRDIM 2 AYA YAKIN KULLANDIM..BENDE KURUMA VE SİVİLCELERDE ETKİLİ OLMADI..senağlama..ŞUAN YAPTIGIN HEMEN HEMEN 1 HAFDADIR YÜZÜMÜ İMEX SABUNLA YIKADIM SONRA ÜSTÜNE İSOTREXİN SÜRDÜM 20 DK BEKLEDİM SONRA YIKADIM ..ÜSTÜNE İMEX KREMİ SÜRDÜM.YÜZÜMDE SOYULMA TARZI HAFİF HAFİF KURUMA BAŞLADI.:emir_bebek:

bende imexin kremini aldım bugün fondoten gibi bişi bu umarım işe yarar

bende imex sabun kullanıcılarındanım.Bugünden itibaren kremine de başlıycam gelişmeleri bildiririm

bende imex sabunu 1. aydan itibaren kullaniyorum.ilk 2 ay acayip faydasini gördüm daha sonra hic fayda etmemeye basladi.simdi diger temizleyicilerle dönüsümlü olarak kullaniyorum.ama yinede vazgecemiyorum.sivilce ve akne icin kullaniyorsaniz pek uzun vadeli faydali degil benim tavsiyem eger sivilce derdiniz varsa bunlarla hic zaman kaybetmeyin ve <isotrexin< jel kullanin derim.inanilmaz etkili.sadece 3 gün oldu inanilmaz faydasini gördüm.paylasmak istedim.

X