Bebeği Renkli Gözlü Olan Anneler!!!

kızım dogdugunda lacıverttı sımdı cok guzel bır mavı oldu degısecek dıye uzuluyorduk ama degısmedı bu aydan sonrada degısmez sanırım

ilk kızım doğduğunda maviydi, sonra yeşil oldu, sonra ela oldu en sonunda bal rengi oldu ve öyle kaldı.
ikinci kızım doğduğunda gözleri lacivert görünüyordu, siyahada benziyor, şu andada hangi renk anlamış değilim hala.

arkadaşlar benim kızım 2 aylık ama gözleri koyu yeşil doğduğundan beri hep yeşil tonlarındaydı zaten.babamız babannemiz dedelerimiz yeşil gözlü bir tek benim kahverengi oğlumunki koyu lacivertti kahverengi oldu.acaba kızımın ki babasının gibi açık yeşil olurmu keşke şu andaki gibi kalsa o kadar güzel bir koyu yeşil ki!

benim ikizlerin de lacivertti simdi mavi oldu.babalarınınki mavi demek ki öyle oluyorkmus ama en önemlisi saglıkla bakabilmesi.en cok buna seviniyorum:emir_bebek::emir_bebek:

benim olasılık mavide %13,kahverengide %72 çıktı..hakkatende kahve olcak..erkek genleri daha ağır basıyo heralde göz renginde..

benim kızımda hem mavi hem yeşil oluyıor gözleri giydiği kıyafete göre babasının renk tonları ile aynı doğdu doğalı böyle.aman gözleri sağlıkla görsünde renkleri önemli değil bence

benim oglum dogdugunda boncuk mavisiydi gözleri hala daha öyle (oglum 5.5 yasinda)
bu arada ne benim sülelemde ne esimin sülalesinde mavi göz yok çok arast1rd1m ama yok herkes kahverengli göz bizim için büyük süpriz oldu ikimci bebegimide heycanla bekledim acaba gözü ne renk olcak diye ama onun gözü kahverengi oldu

benım gozum yesıl babasının ela oglumun ılk dogdugunda koyu mavıydı yesıle doner dedık ama suan 9 aylık mavı ve yesıl karısık gıydıgıne gore ısıga gore degısıyo ıns degısmez doktorumuz degısmez en kotu yesıl olur dedı

benım gozum yesıl babasının ela oglumun ılk dogdugunda koyu mavıydı yesıle doner dedık ama suan 9 aylık mavı ve yesıl karısık gıydıgıne gore ısıga gore degısıyo ıns degısmez doktorumuz degısmez en kotu yesıl olur dedı[/QUOTE bizim doktorumuz göz rengi ile ilgili hiçbirşey söylemedi kızım 2 aylık gözleri koyu yeşil acaba ne reke döner fikri yada daha önceki bebişlerden tecrübeniz varsa lütfen paylaşın a.s.

benim kızımda 2 aylık ve gözleri mavi
babası da ben de kahverengi gözlüyüz kayınvalideme çekmiş olacak onun gözleri mavi

Benim gözlerim koyu yeşil eşimin açık yeşil. Kızım 2,5 yaşında gözleri mavi. Oğlum 2,5 aylık onunda gözleri mavi. Ailede başka mavi gözlü yok. Ben de anlamadım ama hiç şikayetim yok.

eşimin gözleri kahve,benim gözlerim yeşil renkli oğlum bana benzedi oğlumun göz rengide yeşil....

Benim ela abimin ela ablamın mavi annemin ela babamın yeşi dedelerim mavi halalarım yeşil...benim taraf hep renkli ve sarısın..eşimin kahve ve tüm ailesi kahve ve esmer...acaba ne renk olur kızımın göz rengi ten rengi..şuan 30 haftalık hamişim..tabiki en basta saglıklı olması ama gönlüm renkli gözden yana...ve sarısın beyaz tenden yana..allahım saglıklı ve hayırlı bir evlat nasip eyle bana ve herkese eli ayagı düzgün nur topu gibi.....allahım sen gönlüme göre ver yarabbim...

benim kızmın gözleri koyu yeşil içinde ince bir kahve halke var acaba elamı oluyor gözleri söylermisiniz acaba.eşimin yeşil benim kahve eşim tarafı renkli benim sadece annemin kahve babamın falan ela ne dersiniz kızımın ki elmı şimdi

arkadaşlar herkez yazmış ne güzel ama net cevap yazılamıyor çünki belli olmuyor bu göz rengi olayı benim kızımda doğduğunda çok koyu bir renkti ama kesinlikle lacivert değildi sonra yeşil kahve arası birşey oldu şu an çukulata kahvesi eşimin ela benim çok açık mavi yeşil gözlerim,kızımızınki ne renk olur sizce yorum yapın arkadaşlar NOT: Anane yeşil babane ela dedeler kahve teyzeler yeşil sizce ne olur:)
yorumları bekliyorum deneyimli annelerden

bende ilk doğdumda gözlerim lacivertmiş babamın gözleri mavi mavi olacak diye beklemişler ama sonradan koyulaşmış şimdi gayet kahverengi gözlerim var ancak benim kzıım babası da bende kkoyu gözlü olmamıza ragmen dedesine benzedi mavi gözlü:1rolleyes:

canım kızın şu an kaç aylık acaba kahve açılmazz deniliyor ama belki ela olur bizimkide doğduğundan beri koyu yeşildi şimdi yeni yeni içinde çizgi şeklinde kahvelik var ama ışğa baktığında koyu yeşil bilmiyorum elamı olur kahvemi banada kimse cevap vermiyor cevaplarınızı bekliyorum sevgiler:)))

arkadaşlar herkez yazmış ne güzel ama net cevap yazılamıyor çünki belli olmuyor bu göz rengi olayı benim kızımda doğduğunda çok koyu bir renkti ama kesinlikle lacivert değildi sonra yeşil kahve arası birşey oldu şu an çukulata kahvesi eşimin ela benim çok açık mavi yeşil gözlerim,kızımızınki ne renk olur sizce yorum yapın arkadaşlar NOT: Anane yeşil babane ela dedeler kahve teyzeler yeşil sizce ne olur:)
yorumları bekliyorum deneyimli annelerden

canım kızın şu an kaç aylık acaba kahve açılmazz deniliyor ama belki ela olur bizimkide doğduğundan beri koyu yeşildi şimdi yeni yeni içinde çizgi şeklinde kahvelik var ama ışğa baktığında koyu yeşil bilmiyorum elamı olur kahvemi banada kimse cevap vermiyor cevaplarınızı bekliyorum sevgiler:)))
:kahve:

X