Tesettr al balama modelleri

genciza

annesinin sosisi o :)
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2007
4.158
142
41
kızlar heveslendim iki şal aldım bugün.daha önce hiç bağlamadım ama nasıl bağlayabilirim modelleri paylaşırsanız çok sevinirim a.s.

gerçekten paylaşılsa ne güzel olur bende şalı pek beceremiorum bazıları eşarbı bile şal şekline çevirio bilenler bilmeyenlere öğretse iyi olurrr.... :)

cnmm netten buldugum iki resmi ekleyim dedim inş işine yarar..

ay aşkolsun huuu örtülü bayanlar hepiniz benim gibi şal bağlama özürlümüsünüz yavv:kızgın:

merhaba arkadaşlar
şal hem çok pratik hem de yakışanda süper durur..anlatım işini pek beceremem ama bi iki resim fikir verebilir... deneme yanılma yolu ile en rahat ettiğin biçimi bulana kadar uzar bu işsengözlerimebaksanab

ilk fotoda şalın iki ucunu da boynuma doladım doladım yan tarafta bağladım. örtmeden önce genelde iğnelediğim kısmı bi miktar katlarım..2.fotoda da boynumun arkasından sarkıttığım iki ucu bağladım ve bi tarafını dışarı bıraktım ikinci uç pardesümün içinde.. bu 2 şal da yaz için çoook rahatbuyrunnnnnnnnn

28444811.jpg

61029635.jpg

merhaba arkadaşlar
şal hem çok pratik hem de yakışanda süper durur..anlatım işini pek beceremem ama bi iki resim fikir verebilir... deneme yanılma yolu ile en rahat ettiğin biçimi bulana kadar uzar bu işsengözlerimebaksanab

ilk fotoda şalın iki ucunu da boynuma doladım doladım yan tarafta bağladım. örtmeden önce genelde iğnelediğim kısmı bi miktar katlarım..2.fotoda da boynumun arkasından sarkıttığım iki ucu bağladım ve bi tarafını dışarı bıraktım ikinci uç pardesümün içinde.. bu 2 şal da yaz için çoook rahatbuyrunnnnnnnnn

28444811.jpg

61029635.jpg

annamadım maalesef:KK43:(

bu foruma resim nası eklenio biri bana anlatsa ben koyacam bi sürü resim:)))

bunları çok beğendim kızlar

bu manken kıza bayılıyorum ya...
zaten beni çok benzetiyolar bu kıza ikiz gibiyiz:teselli:

1-Şalınızın eni geniş olmalı kızlar.
Enden dar olan şallara dikkat edin başınıza örttüğünüzde arka kısım kapanmaz :)
2-Şalı ister biraz katlayabilirsiniz,ister açık şekilde başınıza örtebilrsiniz
bu size kalmış
3-Şalı ortalayın,uçlar eşit olsun
4-ığneyi takınnaniknanik(ben şal takarken çengel iğne kullanırım)
5-Sağ taraftaki ucu alıp sağdan sola doğru boynunuzun çevresinde dolayın.
Şalınızın kumaşı ince ise daha güzel durur,kalın pashmina tarzı ise daha kaba durur bu yüzden biraz ince sarın boynunuza
6-Doladığınız kısmı giydiğiniz kıyafetin (gömlek,tunik vs)içine sokun
diğer kısmı salabilirsiniz veya ikisinide içe sokabilirsiniz.

Son düzenleme:
biricikkoyduğun resimlerden ilkini hep beğenmişimdirkaydirigubbakcemile5

Ya canim bende aslinda sal baglamasini pek bilmem ama dun bagladim.. biseyler yaptim ve boyle bisi cikti ortaya.. bak bakalim... begenirsen bi sekilde anlatmaya calisirim

08102009299.jpg
[/IMG]

cankıız şal herkese yakışmaz :eek:lmaz:ama sende
çok beğendim çok yakışmış:asigim:

bi kac modelde ben ekliyim dedim umarim begenilir..

:icecream::icecream::icecream::icecream::icecream:

beğenildi bilee ama çok değişik geldi bana pek bi süslüopuyorumnanaktan

ya hani aybike zehranın albumunde bi fotoğrafı var siyah sallı o nasıl yapılıyo anlatabilir misiniz

X