haziran 2013' te tüp bebek yaptıracak anne adaylarımızzzzz

Destina canım çok çok teşekkür ederim Amin Amin şu an çok şaşkınım devamı gelmez umarım kanamanın....Allah sana da
tüm bekleyenlere de sağlıklı evlatlarnasip etsin

Hayırlı olsun canım Allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bendede yerleşme kanaması olmuştu hatta test günü sabahıda devam etti yanlız benim kahverengiydi, Coraspin kanamayı arttırıyormuş doktorumla konuştum o da coraspini bırakmamı söyledi sonra kanamam kesildi. Eğer coraspin kullanıyorsan Sen de doktorunla konuş istersen belki sana da aynısını söyler o günden sonra benim bir daha kanamam olmadı.

Merak etme canım benimde 6 tane vardı. 5 tanesi döllendi, 2 tanesi çook güzel oldu 1. kalite, 5. güne kadar gitti inşallah seninde öyle olur. Bol bol dua et.

ayy bunları duymak ne güzel :KK16::KK16:

embriyolog odaya gelip yumurtalara mikroenjeksiyon yapılacağını söyledi, acaba sayıları az diye mi öyle yapacaklar?? bildiğimiz kadarıyla eşimde sorun yoktu ama... hayırlısı bakalım

Ayy teste gidiyorsun sanirim.hadi inşallah Rabbim hayirlisiyla guzel haberler vermeni nasib etsin.dualarim seninle cnm.

bu gün test yptıracak arkadaşlarım inşallah hepiniz burada HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMMMMMMM diye haykırırsınız.Allah ım nasip etsin inşallah...güzel bebişli haberleri bekliyoruz:KK9::KK9::KK9::KK3::KK3::KK3::KK3::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Yüce rabbim hayirlisiyla versin bebislerini insallah. güzel haberlerini bekliyoruz. :KK54:

C.tesi yaptırdığım sonuç 0,85 yani negatif:KK43:(((((((((((((((((((((( bugün normalde test günümdü. Verdim merkezde kanı ama oda negatif artık belli birşey :KK43:((((((((((
canım geçmiş olsun üzülme desemde üzüleceksin biliyorum çünkü bende defalarca bunu yaşadım....
biraz toparlanıp yeniden başlarsın .....
meleğim kusum benim merakla senden gelecek müjdeli haberi bekliyom hatta yalnız ben değil annem ve eşimde :KK19::KK19::KK19::KK19:

maşallah evlilik yıldönümün kutlu olsun allahım ömür boyu mutlu etsin inşallah bide bebiş eklenir canım :KK16::KK16::KK16::KK16:

canım ne kadar üzüldüğünü sadece tahmin edebilirim ama bugünlerde geçecek allahın izniyle :26::26:
sağolun kızlar:KK48::KK48::KK48::KK48::KK48: kan verdim şimdi sıra sonuç beklemede:18::18: inş sonucu alınca sevinirm....tüm sonuç alacak arkadaşlar pozitif sonuçlar alsınlar inş......

Hayırlı olsun canım Allahım kucağına almayı nasip etsin inşallah. Bendede yerleşme kanaması olmuştu hatta test günü sabahıda devam etti yanlız benim kahverengiydi, Coraspin kanamayı arttırıyormuş doktorumla konuştum o da coraspini bırakmamı söyledi sonra kanamam kesildi. Eğer coraspin kullanıyorsan Sen de doktorunla konuş istersen belki sana da aynısını söyler o günden sonra benim bir daha kanamam olmadı.

Papatyacım çok sağol canım sağlıkla tamamına ereriz inşallah. Bemim de dün kırmızıydı bugün kahverengi kesilir inşallah bugün. Senin 2 gün mü sürdü bu durumda miktarı neydi

Son düzenleme:
inşallah güzel haberlerle geleceksin meleekkkk:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:bekliyoruz:nazar::nazar::nazar:
inş canım sağol:KK48::KK48:
canım aklım sende heyecanda ölcem tam arayım diyodum ne zaman alıcan sonucu :18::18::18::18:
kanımı verdim canım bekliyorum öğlen 2 gibi falan çıkacak hastanelerin acilene gittim orda hemen çıkacaktı ama yapmak istemediler........
bende çok heyecanlıyım sabah 6.30 da uyanmışım

Son düzenleme:
canımsın üzntünü tabiki yaşa emek ve canını koydun ortaya sabır gösterdin bekledin dua ettin..rabbim nasip etmediyse vardır bir bildiği kısa sürede toparlan ve yeni tedavine odaklan canım...yeni tedavi yeni umut yeni heyecan...listede sanırım yoksun yaşın ve şikayetini göremedim,belkide gittiğin hastane yada doktorunda değildir belki çözümün..bir konuşalım rahatla bir araştıralım...bak geçen tedavimde 7 kez düşük yapan arkadaşım hamile kaldı doğumu çok yakın...inşallah hepimizin yüzü gülecek cnm doğru doktor ve tedaviyle cnm,rabbim vermeyeceği şeyin hayalini kurdurmazmış

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. şuanda sadece sizlerle konuşuyorum. telefonlara çıkmıyorum. çünkü hiçkimseyle konuşmak isstemiyourm iyiki sizler varsınız.
ben 25 yaşındayım 3 senedir olmuyo dr lara gittim yanlış yönlendirildim bekledim en son tüp bebek merkezine gittik iyice araştırdılar çok şükür bende sorun yok eşimde morfoloji sorunu var morfoloji %1 geçen ay aşılamam oldu negatif. hemen tüp bebeğe geçtik 19 yumurtam toplandı 1 tanesi boş çıkmış 18 i dölendi fakat 5. güne 3 tane geldi 1 transferim oldu 2 tanesini dondurmuştuk. inş. Allah nasip eder.

teşekkür eederim arkadaşlar tabiki çok üzgünüm çok ağlıyorum ama napım Allah nasip etmedi. korktuğum başıma geldi 3 senedir her ay umudum söndüğü gibi bu da bitti. onu okadar sabırsızlıkla heyecanla umutla bekliyorumki Allahım bana ve tüm isteyen arkadaşlarıma nasip et çok zor bi durum. şuanda içimde fırtınar kopuyoo içim yanıyo resmen ama yinede şükürler olsun vardır rABBİMİN bi bildiği. diplerderdeyim kendimi nasıl toparlıyacağım bilmiyorum insan istemiyorum etrafımda kendi kendime kalım kendi kendime yazım kendi kendimi teselli edim:KK43:(((((((((((

ben 3 düşük 1 erken doğumla kızımı kaybettim toplamda toprağa verdiğim 6 meleğim var ve okadar çok sordumki bu soruyu kendime

"hamile kalamamakmı zor, hamile kalıp kaybetmekmi" inan kaybetmek daha zor her yavrum gözümün önünde tarihler beynimde kazılı rabbim bana böle ağır bir sınav vermiş ama ben isyan etmedim bazen eşimle bile karşı karşıya geldim ama hep umut ettim yıkıldım yıkıldım tekrar toparladım ben vazgeçmedim tüp bebek deneme sayım 8 sadece 5 tanesinde hamile kaldım negatifler kimyasallarda yaşadım ama çok şükür 8.denemede bu haftalara geldim sana bunları anlatıyorum çünkü pes etme inancını yitirme elinden gelen çabayı harca bu yolda mutlaka rabbim mükafatını vericektir.

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar. şuanda sadece sizlerle konuşuyorum. telefonlara çıkmıyorum. çünkü hiçkimseyle konuşmak isstemiyourm iyiki sizler varsınız.
ben 25 yaşındayım 3 senedir olmuyo dr lara gittim yanlış yönlendirildim bekledim en son tüp bebek merkezine gittik iyice araştırdılar çok şükür bende sorun yok eşimde morfoloji sorunu var morfoloji %1 geçen ay aşılamam oldu negatif. hemen tüp bebeğe geçtik 19 yumurtam toplandı 1 tanesi boş çıkmış 18 i dölendi fakat 5. güne 3 tane geldi 1 transferim oldu 2 tanesini dondurmuştuk. inş. Allah nasip eder.
gayet başarılı...5.güne gitmiş embriyolar..ancak niçin 1 adet transfer edildi???sizin tercihinizmiydi??allerjin filan varmı cnm bildiğin sistemik??cilt kuruluğun kaşıntın filan olurmu???

ben 3 düşük 1 erken doğumla kızımı kaybettim toplamda toprağa verdiğim 6 meleğim var ve okadar çok sordumki bu soruyu kendime

"hamile kalamamakmı zor, hamile kalıp kaybetmekmi" inan kaybetmek daha zor her yavrum gözümün önünde tarihler beynimde kazılı rabbim bana böle ağır bir sınav vermiş ama ben isyan etmedim bazen eşimle bile karşı karşıya geldim ama hep umut ettim yıkıldım yıkıldım tekrar toparladım ben vazgeçmedim tüp bebek deneme sayım 8 sadece 5 tanesinde hamile kaldım negatifler kimyasallarda yaşadım ama çok şükür 8.denemede bu haftalara geldim sana bunları anlatıyorum çünkü pes etme inancını yitirme elinden gelen çabayı harca bu yolda mutlaka rabbim mükafatını vericektir.

ewet doğru söylüyosun çok şükür sonuca ulaşmışın Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. ama insanın elinde değil bunuda atlatıcam Allah banada nasip etcek buna inanıyorum inanmak istiyorum.

X