Pendik Bölge Hastanesi, Banu Ergül

DEGul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2010
13
0
Selamlar,

Pendik Bölge hastanesinde sezeryan olan arkadaşlar var mı? Doktorum Banu Hanım, Banu Hn'a sezeryan yaptıran var mı? Bilgisi olanlar acil cevap yazabilirse çok memnun kalacağım. Teşekkürler

canım ben banu hanımın hastasıydım medical parkta iken. normal doğum yaptım ama çok memnunum. başak doktor olsa benle uğraşmaz direk sezeryana alırdı. sezeryanı hakkında bir bilgim yok.

Cevabınız için teşekkürler. Doktor hakkında iyi tavsiyeler aldım ancak hastanenin yeni olması konusunda bazı tereddütlerim var.

bu başlığı açan arkadaşa teşekkür ediyorum. tam aradığım konu. bölge hastanesi gibi çok yeni ve güzl bir hastaneye yakın otururken başka bir yere gitmek istemiyorum ama kadın foğum doktorları hakkında bir bilgim yok. bir kaç bölümüne gittim inanılmaz güzel ilgileniyorlar.

bu arada muayene ücreti almıyolardı sadece 12tl sgk payı alıyorlardı.değişmediyse eğer.

banu hanımın başka hastaları yok mu? muayanelrde ilgisi nasıl güleryüzlü mü?

Merhabalar, benim için önemli olan güler yüzlü olması değil. Herkesin beklentisi farklı olabiliyor. Pek güleryüzlü görünmüyor ancak muayene konusunda yeterince bilgili görünüyor. Ameliyat konusunda başka bir forumda birisi tavsiye etti. Fiyatları SGK için normal doğum 500, sezeryan 700 , epidural+100ekleniyor. Süit odada kalmak istenirse 170 TL gecelik fark ödeniyor. Odaları temiz görünüyor. Ancak anestezi doktoru epidural uygulamıyormuş sanırım. Muayene SGK'lıla 12 TL, sadece SGK payı alıyorlar. Erkek çocuk için 350 TL yenidoğan sünneti.

ben bugun gıttım cok guzel bır hastane ama drlarını tanımıyorum

Ben de geçen hafta ilk defa gittim. 6 aylık hamileyim hastane değiştirmek istedim. Pendik bölge hastanesini deneyim dedim. Banu Ergüle gittim. İlgisi güzeldi memnun kaldım. Ben normal doğum istiyorum o yüzden mesai saatleri dışında sancım tutsa doğuma geliyormusun diye sordum. Hastane de olursa geliyormuş. Onun dışında gelmiyormuş ama sürekli uzman bir kadın doğum uzmanı 7X24 hastanede bulunuyor bir sıkıntı olmaz dedi. Kafam bu takıldı.

Bir de hastanenin yeni olması bazı şeylerin oturmuş olmayacağı gibi sorular takıldı kafama. Hastane görevlileri gayet sıcak kanlı. Ben halka ilişkilerde berna hanımla görüştüm bu kafama takılanları anlattım bana gerekli açıklamaları yaptı. İkna oldum gibi:) Odaları felan hastaneyi gezdirdi bilgi verdi.

Bu hastanede doğum yapan arkadaşlar bizimle yaşadıklarını paylaşırsa ben de çok memnum olucam. Tereddütlerim var:KK43:(

evet yeni bir hastane bana da çok yakın..

hiç gitmedim ama bilgilerinizden faydalanırım inş..

Merhaba arkadaşlar...Ben de Bölge Hastanesine gidiyorum. Ocak ayında açılmış bir hastane. Benim doğumum haziran ayının sonunda olacak. Hastanenin odalarını gezdim ve çok beyendim. 24 saat kadın doğum doktorunun bulunduğunu söylediler bana da. ben muayenelerim için Murat Mengüllüoğlu'na gidiyorum. İlgili ve yeterli bir doktor, tavsiye ederim. Diğer doktorları denemedim ama iyi olduklarını duydum. Doğumda takip edilen doktor bulunmayabiliyormuş. O anda hastanede nöbette hangi doktor varsa doğumu o yaptırıyor. Benim doktorum epidural anestezi ile normal doğumu önerdi. Hastanede uygulandığını söyledi. epidural anestezi yöntemi hakkında paylaşımlarınız olursa sevinirim. herkese hayırlı ve kolay doğumlar...

epudiralle kesınlıkle yapırın ben şifa hastnesınde dogum yaptım cokta memnun kaldım 2bebegımdede epudiral yaptırırım inşallah ıkıncı bebgımde bende bolge hast gıtmeyı dusunuryorum tuzlada oturuyorum bıraz sorun ulasım konusunda olabılır

Arkadaşlar bende doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. banu hanım medical park ta iken muayene olmuştum pek güleryüzlü sayılmaz ama bu benim için hiç önemli değil çünkü güleryüzlü olup hiçbi halt bilmeyen doktorla da karşılaştım.ama bilgili bir doktora benziyor.

Banu hanım daha sonra o hastaneden ayrıldığı için devam edemedim..pendik yakın sayılır bana güzel bir hastaneye de benziyor. bu hafta içi muayeneye gidicem, devam edip etmiyeceğime karar vermem gerek...

özellikle banu hanıma doğum yaptıran varsa lütfen olumlu veya olumsuz bilgilerini paylaşırsa gerçekten çok sevinirim..

ben de artık doğum yaklaştı ama hala hastane arayışındayım maalesefohaoldumsmile
bu cuma banu hanıma randevu aldım.
bakalım yorumlarımı yazarım..

arkadaşlar bende iyi dr ve iyi bir hastane arıyorum ayrıca normal doğum yaptıracak sezeryana gerekmedikçe yaptırmayan
bende 6 ayın içindeyim ve 3kere dr değiştirdim
şuanda nenehatuna gidiyorum ama sezeryan taraftarı orası ve olmadık testler çıkartıyor insanı çok üzüyorlar
bide ssk kalı nkadar fiyat veririmisiniz

canım ben dün randevu için aradım; muayene ssklı 12 liraymış.
doğum ücretini muhasebeye sormanız gerek dedi.
cuma gidince hem odaları gezmek istiyorum hem de doğum ücretlerini öğrenmek.
gelince yazarım inşallah:ecrin_bebek:

tamam 12 tl iyiymiş ama özen göstermeleri önemli ben neparalar verdim ama ilgide görmedim

en önemlisi doğumda yardımcı olmaları ilgilenmeleri

kızlar ben de bugün gittim çok ii bi dk tavsiye ederiimopuyorumnanaktan

bende gecen cuma gittim; temiz bi hastane; dr da oldukça iyi ama bana burda olursam ancak o şekilde giriyorum doğuma dedi.
yani geceye yada mesai saatine denk gelirse kim olursa nöbetçi o yapar doğumu deyince kafam karıştı.

ya kızlar aklıma bişey takıldı doktor vajinal muayene yaptı bebişime bişey olmaz di immafoldumben

X