bulaşk makinesi giderleri nasıl temizlenir

akillibidikk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2011
1.425
11
bulaşık makinesinin giderleri için ayda bir makine temzileyici ile temizlemek gerekiyormuş deterjan ambalajlarında öyle yazıyor ama fiyatları 12-14 tl arasında değişiyor her ay bu kadar parayı buna vermek yerine daha faydalı şeylere harcayabiliriz ama yokmu bunun daha ekonomik ve pratik bir yolu makinenin içini boruları tmamen temzileyip makinemize zarar vermeyen bir çare yolu bulan var mııııı
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:

pervaneleri söküp,bide içindeki süzgeçini iyice yıkıyorum sonra bi tane tabletle makineyi boş çalıştırıyorum...azcıkta domestos ..bence kafi geliyor.onları bende pahalı ve gereksiz buluyorum..:KK34:

pervaneleri söküp,bide içindeki süzgeçini iyice yıkıyorum sonra bi tane tabletle makineyi boş çalıştırıyorum...azcıkta domestos ..bence kafi geliyor.onları bende pahalı ve gereksiz buluyorum..:KK34:

aynısını yapıyorum ama tabaklar lekeli çıkıyor yıkamadan önce sudan geçirmeme rağmen ve sürekli su lekesi oluyor tencerelerimde bazen bulaşık artıkları

X