Dabbe Bİr Cin Çarpması!

kubradnz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Kasım 2012
321
4
30
Arkadaşlar biliyosunuz hasan karacadağnın dabbe ve serisi baya tutuluyor el cin , bir cin vakası, son olrakda bir cin çarpmasına gittim gerçekten insanı derinden etkiliyor korkutuyor valla ben bügun nasıl uyucam bilmiyorum gerçekten büyü cin musallat olması varmı bir cin insanın ruhunu ele geçirip öldürür mü ? film bitince zaten gerçek bir olaydan alınmıştr diyor ne kadar doğru bilmiyorum ama korkamk isitiyosanız gerçekten çok korkunç filmler.

Arkadaşlar biliyosunuz hasan karacadağnın dabbe ve serisi baya tutuluyor el cin , bir cin vakası, son olrakda bir cin çarpmasına gittim gerçekten insanı derinden etkiliyor korkutuyor valla ben bügun nasıl uyucam bilmiyorum gerçekten büyü cin musallat olması varmı bir cin insanın ruhunu ele geçirip öldürür mü ? film bitince zaten gerçek bir olaydan alınmıştr diyor ne kadar doğru bilmiyorum ama korkamk isitiyosanız gerçekten çok korkunç filmler.

gerçek hayattan alıntı olduğu doğru diye biliyorum bende duydum öyle bişey.
Dabbe1 güzeldi
Dabbe 2 berbat saçma sapan bişeydi
Dabbe3:Bir Cin vakası bunu çok beğendim
Semum harikaydı
El-Cin de çok saçma geldi bana
Musallat1 ve 2 bunlarıda çok begendim
Bu pazar Dabbe4 : Bir cin çarpmasına gitcem bakalım nasıl ?
Umarım umduğum gibi çıkar kamerayı fazla sallamaları midemi bulandırıyo filmi anlamıyorum bile el-cin öyleydi hiç beğenmedim umarım güzel çıkar.Korkma canım sen büyü gibi şeylerle ugrasmazsan hiçbir şey olmaz.Dua nı oku ve uyu Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz canım benim.

Hasan abi bu sefer yapmış..
Etkilendiğim ilk ve tek(şuanlık) Türk korku filmidir..
Hiç gülmedim, hemde hiç, normalde gülerdim.
Filmde çok fena ters köşe olduğumu da itiraf etmeliyim, gerisi spoilere girer..

gerçek hayattan alıntı olduğu doğru diye biliyorum bende duydum öyle bişey.
Dabbe1 güzeldi
Dabbe 2 berbat saçma sapan bişeydi
Dabbe3:Bir Cin vakası bunu çok beğendim
Semum harikaydı
El-Cin de çok saçma geldi bana
Musallat1 ve 2 bunlarıda çok begendim
Bu pazar Dabbe4 : Bir cin çarpmasına gitcem bakalım nasıl ?
Umarım umduğum gibi çıkar kamerayı fazla sallamaları midemi bulandırıyo filmi anlamıyorum bile el-cin öyleydi hiç beğenmedim umarım güzel çıkar.Korkma canım sen büyü gibi şeylerle ugrasmazsan hiçbir şey olmaz.Dua nı oku ve uyu Allah'ın izniyle hiçbir şey olmaz canım benim.

ben dün izledim gerçekten çok etkilendim dün sabah ezanından önce uyuyamadım kalbımın atışından artık annemle uyucaktım o derece korktum ama korku duası korku duası derken uyudum ya tövbe bida izlemem :)

Hasan abi bu sefer yapmış..
Etkilendiğim ilk ve tek(şuanlık) Türk korku filmidir..
Hiç gülmedim, hemde hiç, normalde gülerdim.
Filmde çok fena ters köşe olduğumu da itiraf etmeliyim, gerisi spoilere girer..

ayy ben çok korktum özellikle gece :KK43:

Ay sorma canım..
Rüyamda bebek cini gördüm ben.. Hani cinle evli olan adamın evinde vardı ya, hocanın konuştuğu, öyle bi kalktım ki, kardeşim de saf saf bakıyor bana ne yapıyor bu manyak diye.. :KK1:

aynen ya o nasıl bi bebekti gerçekten öylemi doğmuş ama hocada ne korkusuz ya :KK70:

cin çarpması ve bir cin vakası cidden güzel filmlerdi. musallat da öyle. anca el cin berbat ötesiydi.

bana sizlerden biri şu tuvaletten çıkan şeylerden sonrasını anlatabilir mi :) Çünkü çok korkup çıkmıştık ben çok korkmuştum seanstan devamına bakıcamda korkuyorum ama merakta ediyorum ama korkuyoruyorumda ama merakta ediyorum asdasdasdaasdaf :KK70:

konu açıcaktım baktım bu konu var açmadım :KK70: şimdiden teşekkür ederiim

ben bu filmi hiç beğenmedim yok adamla cinin bebekleri varmış bilmem neymiş evet filmdeki bazı şeyler doğru fakat bazı şeyler fazlasıyla abartılmış

bana sizlerden biri şu tuvaletten çıkan şeylerden sonrasını anlatabilir mi :) Çünkü çok korkup çıkmıştık ben çok korkmuştum seanstan devamına bakıcamda korkuyorum ama merakta ediyorum ama korkuyoruyorumda ama merakta ediyorum asdasdasdaasdaf :KK70:

konu açıcaktım baktım bu konu var açmadım :KK70: şimdiden teşekkür ederiim

ohooo çok erken çıkmışsınız valla, sonrasında tonla olay oluyor, nete düşerse izleyin bence :KK9:

yorumlara bakılırsa korkunç ve güzel :KK70:D bende komedi filmlerini sevmem korku filmleri özelliklede cinli minli şeyler dikkatimi çekiyo haftasonu gidip izliyeceğim:)

ohooo çok erken çıkmışsınız valla, sonrasında tonla olay oluyor, nete düşerse izleyin bence :KK9:

faket izleyince korkicek gibiyim :) okuyunca korkmam belki ama diye şeyettiğim için şeyettimdi ben

:)

ben tek başıma korku filmi izleyemem ama yanımda birisi varsa ilk tercihim korku filmi oluyo :KK9: keyfi bambaşka :KK30::KK31:

Benim yanımdada arkadaşım vardı. ama ı ı birazcık şey oldum :KK43:
evdede tek başıma kalıyorum sonra ben yusuf yusuf valla :KK43:

Anlatır mısın bana sonunu :KK43:

Canım sonunda bütün hepsi öldü Ceyda hariç,kendi kızını falan da öldürdü ,meğer cin oymuş,ölümsüz mü ney olmuş off çok fenaydı yaa:KK53::KK53::KK53: O evdeki temizlikçi kadın falan büyüleri yapmış

amaniiiiiin!!!!!

Teşekkür ederim sana çooook çook :)

X