Göz Makyajı Seyrek Kaş İçin Önerisi Olan Var Mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
effect kaş ve kirpik bakım yağı var eczanelerde. gerçekten güçlendiriyor ve dökülmesini önlüyor. sürümü de kolay. rimel gibi tasarlanmış iki taraflı.alkisalkisalkis

kesin cözüm badem yagı:) annem kullandı cok ise yarıyor baya arkadasımda denedi...ve yüzüne cok fazla kozmetik kullanma en güzel temizleyici ph dengeli bi sabun en iyi tonik gül suyu...kullandıgın kimyasal kremleri de kaslarına sürmemeye özen göster:teytey:

yaa benmde kaslar nasl gürdü şimdi hem azaldı hem küstü ya sepseyrek kaldı o bas kısımlar önceden cok gürdü yaa of bi kac gündür badem yagı dürüom bakalım ne oacak asagıdaki resimde görebilirsiniz ahh ahh

kaşların seyrek ama güzel bi şekilde seyrelmiş ben çok daha kötü durumdayım canım
kaşımın ortası koptu mu döküldü mü zorladım mı bilmiyorum... :KK43: çok kötü gözüküyorum yardım edin .....

badem yağı kullandım besliyo ama yeni kaş çıkarmıyor:KK50: kaş çıksın istiyosanız mecburen sarımsak yağı:92: denenmiştir..

Doğuştan seyrek ve düzensiz kaşlarınız varsa kalem gibi olması imkansız...Tıpkı kıvırcık saçlı olanlarınızın asla yapay yontemler dısında düz saçlara sahip olamayacağı gibi...Öncelikle kaşlarınızın dağınık oldugunu kabul edin,fakat onların da guzel bır sekilde gorunmesını sağlayabilrsiniz...Mesela Beren Saat..Kaşları seyrek dağınık ama hoş gozukuyor ve guzel bır hava katıyor...Ama tabı bazı yontemler var kaşın küsmüş yerlerini çoğaltan,sarımsak ve badem yağı etkili olan doğal yöıntemler...Kullanan arkadaşlara katılıyorum gerçekten etkili hem de doğal yan etkisi yok,bıraz sabırlı olmak gerek sadece.sarımsağın kokusu ıcınde bırazcık katlanmak gerek, kaşlarımız için değer dıye dusunuyorum,gece kullanın:)) ama bazılarınız kaşlarını jiletliyormuş,asla denemeyın cok bilinçsizce bırsey oldugunu dusunuyorum.Kaşlarımız, yuzumuze ıfade katıyor.Kafamıza gore davranmayalım jıletleme konusunda özellikle:)

ben hint yağı kullandım arkadaşlar işime yaradı ama kirpiklerimde kaşıma etki ettiği kadar etti diyemem

bende saçlarım için aldığım özel sac bakım yağını kaşlarıma ve kirpiklerimede sürüyorum.saclarımda faydasını gördüm bakalım kaşlarda işe yarıycakmı.aktardan aldım .
içindekiler:
susam yağı
tatlı badem yağı
menekşe yağı
yasemin yağı
zeytinyağı
çörek otu yağı
defne yağı
kayısı yağı
çam yağı
fındık yağı
jojaba yağı
hint yağı

bukadar :82:

bende saçlarım için aldığım özel sac bakım yağını kaşlarıma ve kirpiklerimede sürüyorum.saclarımda faydasını gördüm bakalım kaşlarda işe yarıycakmı.aktardan aldım .
içindekiler:
susam yağı
tatlı badem yağı
menekşe yağı
yasemin yağı
zeytinyağı
çörek otu yağı
defne yağı
kayısı yağı
çam yağı
fındık yağı
jojaba yağı
hint yağı

bukadar :82:

ürünün adı ne ? :KK1:

bence bi kaş seyrekse çoğaltılamaz çunku belırlı bi kök sayısı vardır bu yagları surup kök olusacak hali yok sadece önceden gür olup küsen kaşlar duzeltılebılır bu yontemlerle yada kaşın uzamasına yardımcı olabılırler ben boyle dusunuyorum yanı eger kaşınız ve kırpığınız genetık olarak seyrekse kendınız yormayın kızlar

geceleri yatmadan önce kaşlarınıza badem yağı sürerek uyuyunuz ve sabah kalktığınızda bol
suyla yıkayarak temizleyin. bunu her gece 2-3 ay boyunca uygulayın kesin çözüm alacaksınızdır.
(eğer biyolojik ilaç tedavisi gerektirecek bir durumunuz-hastalığınız yoksa) benimde bir ara
kaşlarım dökülmüş hatta yarıs kaybolmuş gibi incecik bir görünümdeydi şuan eskisi gibi gür ve bolcalar :)

Valla kokusuna falan bakmayıp süreceksiniz kaşınıza sarımsağı. Ama gerçekten çok işe yarıyor emin olun kızlar. 1 hafta boyunca her akşam düzenli sürüp yattım, küsen kaşlarımın yarısı geri geldi. Şu an 2. haftasonundayım gün geçtikçe uzuyor ve çıkmayan yerlerde çıkıyor. Yeni başladım ve sonuçları bildirmek istedim, sizde yararlanın bu sarımsak adlı bitkisel mucizeden. Sarımsak yağını tavsiye etmiyorum, hem etki etmiyor hem de yastığa falan bulaşıyor. Doğal sarımsak hemen kuruduğundan bir bulaşma olmuyor. Zaten aktarcıdan aldığım sarımsak yağı 3 liraydı. Sarımsağın kilosu 5 lira zaten. 1 kilo sarımsaktan bir küçük şişe yağ çıkmaz ki. Veriyorlar çiçekyağını (karıştırılmış sarımsak özüyle), satıyorlar sarımsak yağı diye. Doğalı tercih edin arkadaşlar. Size en iyi tavsiyem budur.

ben sarımsak kokusuna çözüm bulduum:)sarımsak sürmek çok zor geliyordu kokusundan dolayı eşimin saçları için kullandığı sarımsaklı hazır şampuanla parmağımın ucuna alarak kaşlarıma sürüyorum 2 3 dk bekletip yıkıyorum sabah akşam işe yarıyor saçtan daha çabuk çıkar nette araştırdım olurmuş böyle.bide seyrek olanlar hint kınası ile boyayın gür görünüyor kaşlar

ben sarımsak kokusuna çözüm bulduum:)sarımsak sürmek çok zor geliyordu kokusundan dolayı eşimin saçları için kullandığı sarımsaklı hazır şampuanla parmağımın ucuna alarak kaşlarıma sürüyorum 2 3 dk bekletip yıkıyorum sabah akşam işe yarıyor saçtan daha çabuk çıkar nette araştırdım olurmuş böyle.bide seyrek olanlar hint kınası ile boyayın gür görünüyor kaşlar

Baya uzun zaman geçmiş ama arkadaşın dediği gibi iki üç dakika fayda eder mi gece sürüp yatmaktan bahşedilmiş de:S

X