Şampuan ve Saç Kremleri Hangi şampuan kullanmalym diyenlerin... Paylaşım Alanı

kızlar ben pantene kullanıyodum uzun zamandır, baya bi döktü saçımı arkadaşlardan da aynı etkisinden şikayetçi olanları duyunca bıraktım..buarada pek çok şampunanı tek kullanımlık alıp denedim ama uzun süreli kullanamadıım için de bi karar veremedim. sizlerin tavsiye ettiğiniz bi şampuan var mı ????

kızlar ben pantene kullanıyodum uzun zamandır, baya bi döktü saçımı arkadaşlardan da aynı etkisinden şikayetçi olanları duyunca bıraktım..buarada pek çok şampunanı tek kullanımlık alıp denedim ama uzun süreli kullanamadıım için de bi karar veremedim. sizlerin tavsiye ettiğiniz bi şampuan var mı ????

canım,

ben şu anda tresan kullanıyorum.
ara ara da johnson bebe şampuanı. bir de gliss fena değil.
ama tresan en güzeli tavsiye ederim.

DFN Şampuan kullanıyorum saç dökülmelerine etkili aktarlarda bulabilirsiniz...

Schuma kullanıyorum. Şampuana asla fazla para vermem.
Saçlarım gayet sağlıklı, parlak ve güçlüdür.şakkıdı

kızlar tresanın kuru saçlar için olan ısırgan otu şampuanını deneyen var mı saçı daha mı az kurutuyor alex sen onu mu kullanıyorsun?bir de tresan ın saç kremini almayı düşünüyorum da memnun musunuz?son sorum:) tresan sizin de saçlarınızı tel tel yapıyor mu?sanki daha elektriklendiriyor acaba kremsiz kullanıyorum diye mi?sağolun arkadaşlar

ben eskiden elidor kullanıyordum ve çok iyi geliyodu saçlarıma ama son bikaç yıldır kalitesinimi düşürdü nedir saçlarımı mahvetti.Saçlarım dökülüyodu elidor sayesinde dahada çok dökülmeye başladı şimdi blendax ısırgan otlu kullanıyorm saç dökülmem durdu ve çok kolay taranıyor saçlarım harika tek kelimeyle blendax kesinlikle tavsiye ederim

ben de yıllarca elidor kullandım ama özellikle son dönemlerde saçlarım çok dökülmeye başladı o yüzden elidoru bıraktım 2 aydır da bıoxcın kullanıyorum saç dökülmelerim önemli ölçüde azaldı

valla bu zamana kadar pek çok şampuan denedim. head & shoulders'ta kaldım. süper bence. kepeği ilk yıkamada kesiyor. yağlı saç için olanı kullanıyorum. yağlanmayı geziktiriyor. ben artık vazgeçmemmmmm......

arkadaslar icinde dimethicone (malum dimethicone saclari doktugu icin) bulunmayan ve saclari yumusacik yapan bildiginiz en iyi sampuan hangisi? CADIARZU

sweetcim senin yazında dimethicone'un zararlı olduunu okuduktan sora hep bu maddeyi arıyorum şampuan içeriğinde varsa almıyorum, saol valla :)) en son bi şampuan beğendim içinde dimethyl PABA diye bişi vardı aynı şey mi bilmiyorm tereddüt ettim :sm_confused:fisfisfis:uhm:

rejoıce 'nın mentollüsünü kullanıyorum...Sevıyorum kokusunuda saç diplerimi ferahlatmasınıa hemde yumuşacık yapıyor.

Piyasadaki bilindik şampuanların çoğunu kullandım ama hiç birinden memnun kalmadım.Bir de şu var hep aynı markayı kullanmak saçı alıştırıyor olsa gerek sönükleştiriyor.Ben o yüzden şampuan markasını değiştiririm.Blendax, Pantene, Rejoice, Clear,Dove,Elidor,Elseve,Tresan bunlar hatırladıklarım.Geçen gün annemin şampuanı vardı onu kullandım, hem saçlarımı yumuşacık yaptı hem de canlandırdı.Öyle tararken falan da kolayca tarandı.Şampuanı Hacı Şakir'in yağlı saçlar için olanıydı, limon özlüydü sanırım.Baktım bir kaç yere ama bulamadım.Onu kullanmaya başlayacağım.

illaki katkı madeeleri var şampuanlarda. kızlar tresan ısırganotu şampuanı kullanan varmı.nasıl memnunmusunuz.almayı düşünüyorum ama.otacı yada bilgi verirseniz sevinirim.

illaki katkı madeeleri var şampuanlarda. kızlar tresan ısırganotu şampuanı kullanan varmı.nasıl memnunmusunuz.almayı düşünüyorum ama.otacı yada bilgi verirseniz sevinirim.

ben tresanın şampuanını ve saç kremini kullanıyorum çok memnun kaldım otacı denicektim ama onda da silikon var maalesef tresan dene derimyerimseniben

revigen şampuan kullanıyorum. dermokozmetik bir ürün eczanellerde satılıyor. tavsiye ederim. bir de bakım yağı var. saçların uzamasını hızlandırıyor.

X