Kürtaj sonrası hamilelik

G

gulsun37

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi gulsun37
slm kızlar nasılsınız ben aralık 12 kurtaj oldum bebegımın kalbı durması sonucu ocak 2 tekrar adet oldum tekrar adet tarıhım ocak 29 olması gerektı hesabıma göre çunku düzenliydı adetım kurtaj öncesine kadar ayın 1 hala adet olmadım 5 gün gecmıs olacak gunum hamile olma olasıgım olabılırımı sızce hafıf bel agrısıda var gıbı bekliyorum adet olurum dıye test falan yapmadım tsk ettim sevgiler......bu türbirşey yasayan varmı.

• Konu Sahibi gulsun37
slm kızlar nasılsınız ben aralık 12 kurtaj oldum bebegımın kalbı durması sonucu ocak 2 tekrar adet oldum tekrar adet tarıhım ocak 29 olması gerektı hesabıma göre çunku düzenliydı adetım kurtaj öncesine kadar ayın 1 hala adet olmadım 5 gün gecmıs olacak gunum hamile olma olasıgım olabılırımı sızce hafıf bel agrısıda var gıbı bekliyorum adet olurum dıye test falan yapmadım tsk ettim sevgiler......bu türbirşey yasayan varmı.

merhaba gülsün,bende senin gibi kürtaj oldum,temmuzda 11 haftalıktı,kalbi durdu.benim adetlerim çok düzenliydi ama kürtajdan sonra tamamen bozuldu düzenim.doktorlar kürtajdan sonra 40güne kadar adet olmanın normal olduğunu söylüyolar.
sen bi kaç gün daha bekle istersen sonra doktorunla görüş.iiçini ferah tut.bu arada doktıorun korunma süresi vermedimi canım sana?

• Konu Sahibi gulsun37
canım çok tsk ettim oldum adet hemde çok siddetli 2.3 ay korunabılırısn dedı dr. ama ben zaten hemen ısteyınce hamıle kalamıyorum zor hamıle kalmsıtım inş.simdi ısteyınce hemen kalırım hoşçakal...

• Konu Sahibi gulsun37
Kızlar bende 25 aralıkta kürtaj oldum bebeğimin kalp atışları yoktu ve ilk adetimi olamadım rahimde yapışıklık olmuş kan içeriye birikmiş çok ağrım vardı sonra orayı açtı doktor ve 2.adetimi bekliyorum hala olmadım eğer düzensiz veya azsa kanamalarınız böle bir durum olmuş olabilir.Biz bir de emin olabilmek için rahim filmi çektireceğiz..

• Konu Sahibi gulsun37
meraba arkadaşlar ben iki defa kürtaj oldum çok aşırı derecede ağrıyla başladı vedaha sonra kanama başladı ama sabaha kadar kürtaja almadılar çektiğim ağrıyı hiç unutamam

• Konu Sahibi gulsun37
Düşükmü oldu canım o mu başladı ağrıyla???

• Konu Sahibi gulsun37
Kürtaj sonrası ilk birkaç ay adet düzensizliği olabilir kızlar

• Konu Sahibi gulsun37
bnde 12 haziran cumartesi günü düşük yaptım şimdiden bakıyorumm acım herşeyden büyük oldu bn karnımda 3 hafta ölü taşıdım kontrole gittim medıcal parka doktorum bana kalbinin durduğunu söyledi çok az bi kanamam oldu şimdi ne yapacam ne zaman kendim isteyerek hamile kalıcam bilmioyrum tek bildiğim bebişimi çok seviyodum alışamadım bi daha olursa ölür korkusu bunun hakkında bilgisi olan varsa eğer lütfen aynısını yaşayan tekrar hamile kalan varsa ne olur içime soğuk su serpin bi daha çocuğum olur mu

• Konu Sahibi gulsun37
arkadaslar benim 4 kürtajım var şimdi bebek istiorum, sizce mümkün mü

slm kızlar ben aranıza yeni katıldım.ben 25 nisanda iki aylık hamileyken bebegim karnımda öldü ve kürtaj olmak zorunda kaldım..10 aylık ewliyim.araştırdık ama sonuç alamadık.ve hiç ara vermedim tekrar anne olmak istiyorum.çalışmalara dewam:) bu ayın sonunu bekliyorum işte..inş benimde anne olmak isteyen herkesinde en kısa zamanda dileği kabul olur:CüvCüv:

mrb tpol tabi mümkün neden olmasın ki.kötü şeyler düşünme hiç.hoşçakal...

arkadaslar mrb.bende 09.07.2009 persembe gunu kurtaj oldum ne zaman adet gorurum merak edıyorum yardımcı olurmusunuz.6 haftalıkmıs bebegım ama ılac kullandıgım ıcın doktorum kurtaj olmammı ıstedı mecburen aldırdım.

adet düzensizliği yapma ihtimali varmış sanırım kürtajın

ben geçen yıl bu ay kürtaj olmuştum 7 haftalık bebeğimi... ama kürtajdan sonra ilk ayda adet gördüm ve adetlerim düzenle devam etti. 7 aydır da bebek istiyoruz bakalım kısmet ne zaman... hayırlısı

ArkadaŞlar ılk ÇocuĞunu aldıranın bır daha ÇocuĞu olurmu olmaz mı?? Cevap yazarmısınız.... Yoksa benım ÇocuĞum olmucak mı :KK43:

merhaba ben 3 kez düşük yaptım ama sadece bir tanesinde kürtaj oldum
14 haftalık bebek anne karında ölmüştü bundan dolayı normal doğum yaptırdılar ondan sonra içimde kalan parcaları temizlemek için kürtaj yaptılar kürtajdan sonra adet düzeni fark edebiliyor ya 4 gün önce oluyorsun yada 4-5 gün sonra

bnde 12 haziran cumartesi günü düşük yaptım şimdiden bakıyorumm acım herşeyden büyük oldu bn karnımda 3 hafta ölü taşıdım kontrole gittim medıcal parka doktorum bana kalbinin durduğunu söyledi çok az bi kanamam oldu şimdi ne yapacam ne zaman kendim isteyerek hamile kalıcam bilmioyrum tek bildiğim bebişimi çok seviyodum alışamadım bi daha olursa ölür korkusu bunun hakkında bilgisi olan varsa eğer lütfen aynısını yaşayan tekrar hamile kalan varsa ne olur içime soğuk su serpin bi daha çocuğum olur mu

mervecım agustos ayında bende 8haftalık bebegımı kalp durması nedenıyle aldırmak zorunda kalmıştım bende 3hafta bılmeden karnımda taşımışım üzülerek paylaşmıştım burda
hihoyyytbeş ay geçtı ve bugün test yaptım iki çizgiyi tekrar görmek kısmet oldu çok şükür rabbime çok mutlu ve umutluyum rabbım herkese saglıklı evlatlar nasıp etsın çok geçmiş olsun

mervecim benimde 9 haftalıkken bebeğimin kalbi durmuş 11. haftada farkettik ve kürtaj oldum.iki ay korunduk 3. ay tekrar hamile kaldım şimdi kızım 17 aylık :) hiç moralini bozma kısa süre sonra hamileyim haberini verirsin inşallah.

ArkadaŞlar İlk ÇocuĞunu aldıranın bİr daha ÇocuĞu olurmu olmaz mı?? Cevap yazarmısınız.... Yoksa benİm ÇocuĞum olmucak mı :KK43:

ya benım gıbı dusunen bırı.bende aynı seyı dusunup ağlıyorum hep.bana hp olmıcak gıbı gelıyo

kötü düşünmeyin arkadaşlar..Allah istedikten sonra herşey olur

X