Tüp Bebek Merkezleri Eurofertil Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Yaptıran Var mı?

amin canım sanada allah kolaylık versin işallah 9 ay çokkk rahat hamileligini geçirir saglıkla bebegini kucagına alırsın sende allaha emanet ol öptüm

canım eoro fertili hiç iyi denimiyolar bende şuan araştırmadayım ama seçimim eurofertil değil ve olmayacak

evet canım iki gündür bende girmedim nete eşim hafta sonu evde gezdik dolaştık ama hafta içi girerim ..biz iyiyiz siz ne yaptınız

Ne olsun welike.Bebişle uğraşıyoz işte.Biraz üzüyor beni bu aralar.Mide bulantısı,koku hassasiyeti gibi.Ama bunlar tatlı üzüntüler.Yarın kontrole gidicem,hayırlı haberler alırım inş.Sen ne zaman başlıyorsun tam olarak?

gerçektende bunlar tatlı üzüntüler annesini üzmez işallah bebişin seni canım bende 14 mayısta adetim olunca d. kontrol hapına başlıcam işallah bi aksilik çıkmazsa penses ten bi haber yok bu aralar penses nerdesin tatlım

inş.canım en kısa sürede sende aramıza hamiş olarak katılırsın.penses yok evet,inş kötü bişey yoktur.

canlarım burdayım yaaa bı kaç gündür nete giremedım açılmıyodu net.sonrasında bas ve diş ağrısından öldüm arkadaslar yaa halada devam ediyo.çok zor .beebekler büyüyo teyzesı onlarda bende çok şükür iyiz 13 mayısta kontrol var bakalım hayırlısı umzrım sizlerde iyisinizdir kendınıze çok ii bakın

penses canım çooookkkk geçmiş olsun diş agrısı çok kötü bibigim kadarıyla hamilelikte diş tedavisi yapılmıyor kontrolunden güzel haber alırsın işallah bebişlerin cinsiyeti belli oluyormu kendine ve bebeklere iyi bak allaha emanet olun

selam kızlar benim kardeşim konyada yaşıyor ve jule hanıma gidiyordu kardeşime mikroenjeksiyon yapılması gerektiğini söylemiş ve ankarada bir hastanede bunun yapılacağını iletmiş bende araştırdım eurofertili duydum burayı okuyunca da ümitlendim yalnız kardeşim kilolu tedaviye başlamadan kilo ver diyorum sizce napsın
bu arada hamile arkadaşları da tebrik ediyorum sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

tedavıden once cok fazla kılo alınmıyor... ben 3bucuk kılo almıstım ama daha sonra gebelıgın ılk3 ayında o kıloyuverdım gecıcı bır durum yani ....

selam kızlar benim kardeşim konyada yaşıyor ve jule hanıma gidiyordu kardeşime mikroenjeksiyon yapılması gerektiğini söylemiş ve ankarada bir hastanede bunun yapılacağını iletmiş bende araştırdım eurofertili duydum burayı okuyunca da ümitlendim yalnız kardeşim kilolu tedaviye başlamadan kilo ver diyorum sizce napsın
bu arada hamile arkadaşları da tebrik ediyorum sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

Rehberiniz;eurofertili tavsiye ederim ama kilo promlemini bence kardeşin orda doktorla görüşüp onun istekleri doğrultusunda karar verirse daha iyi olur düşüncesindeyim.

canlarım burdayım yaaa bı kaç gündür nete giremedım açılmıyodu net.sonrasında bas ve diş ağrısından öldüm arkadaslar yaa halada devam ediyo.çok zor .beebekler büyüyo teyzesı onlarda bende çok şükür iyiz 13 mayısta kontrol var bakalım hayırlısı umzrım sizlerde iyisinizdir kendınıze çok ii bakın

Penses merhaba.Geçmiş diliyorum sana.Ya bendede aşırı mide bulantısı başladı.Afedersin ama ne yersem kusuyorum.En son kontrolde bebişlerimin üçüz olduğunu gördük.Çoğul gebelik yani.Çok şaşkınım yaa.

papatyacım üçüzmü bende çok şaşırdım saglıklılar mıymış sana daha önce ikiz mi denmişti ikiz veya üçüz işallah saglıkla kucagına al senin bhcg kaç çıkmıştı tahlilde üçüz oldugunü anlamamışlarmıydı sen kaçıncı ayına girdin

papatyacım üçüzmü bende çok şaşırdım saglıklılar mıymış sana daha önce ikiz mi denmişti ikiz veya üçüz işallah saglıkla kucagına al senin bhcg kaç çıkmıştı tahlilde üçüz oldugunü anlamamışlarmıydı sen kaçıncı ayına girdin

Welike bugün başka bir doktora gidicem nasipse.İlk bhgg 721,14 çıkmıştı.İlk kontrolümde doktor kesenin birisi görünüyor ama ikinci çok ufak,ikiz olabilir belki demişti.İkinci kontrole gittiğimde kesenin üçünüde gördük.Şu an 6.hafta'dayım.Allah herşeyin hayırlısını versin.Belki kesenin biri kaybolabilir dedi.Bakalım bugün ne olacak.

canım hayırlı olur inşallah ama 3üz hamılelık pek sağlıklı gitmiyo demıstı dılek hanım hatta benım ikiz oldugunu gördüğünde de her zaman tek bebek daha sağlıklı oluyo demıştı.3ten 2 ye indirirler herhalde senınkını .bende bundan korkuyodum arkadasım .ya 3de tutarsa diye ve çok dua ettım allahım inşallah en azından 2 tanedır diye günahına girmeyım diyodum.bakalım canım herseyın hayırlısı bizi bilgilendır arkadasım haberlerını beklıyoruz

Penses herkes farklı bişey diyor ama napıcağıma karar veremedim.Elbet bundada vardır bir hayır.Sonuçta verende Allah alanda.Çok zor bir karar ama yapacak bişey yok.Hayırlısı ne ise o olur inş.

bencede arkadasım hayırlısı ne ise o olsun gerci üçüz doğuranlarda var ama tabıkı son karar sizin yınede hayırlısı olsun mutlaka bizi haberdar et canım

Sağol penses'ciğim.ınş. hepimiz hayırlısı ile bebişleri kucağımıza alırız.Senin nasıl gidiyor hamişlik?

benımde çok şükür iyi gidiyor canım da dün biraz moralım bozuldu kahverengi kanamam oldu hemen doktora gittim ultrasonda baktılar bebekler iyi kalp atışlarıda var fakat dinlenmelısın dedi doktor ve progestana devam dedi öyle canım böyle şeyler üzüyo insanı yaaa

X