Op.Dr. Jale Gürlüler

şimdi jimeri aradım.............
jale hanım haftaya çarşambadan sonra hasta kabulune başlıyor dediler....
ssk ile anlaşması yokmuş
pembe maviyi aradım rütin idrar kan tahlil sonuçlarım çıktı mı diye..çıkmış..........
ama jale hanım henüz gelmedi 3 gibi gelecek dediler....
yani telaş etmeyelim henüz tam olarak pembe maviden de ayrılmadı

aradım jimeri
şu anda muayeneler özel olarak yapılıyormuş
ilerde sgk kapsamına geçecek dedi kız
çarşambaya kadar bi randevu veremiyolarmış

bende dedim doğuma ne kadar ücret ödücez
doğum sgk üzerinden dedi
yani jale hanım oranın doktoru olduğu için doğuma bir sgklı o hastaneye ne veriyorsa bizde onu vercekmişisz öyle dedi:bbo:

Benim çevremden duyduğum yakınlarımın yaşadıklarından dolayı kafamdan ve cebimden bu konuyu netleştirip rafa kaldırmak için erken dönemlerde konuşmuştuk.
Benim için ödediğim rakam değil önemli olan ilk konuştuğumuz rakamı ve ne olur ne olmaz diye bir miktar fazlasını zaten ayırmıştım doğum ve sonrası için, yer değiştirdiğini farklı şekilllerde öğreniyoruz ve aynı yere giden bir başkalarıyla niye aynı rakamları ödemiyoruz .Benim için belki kalite yükselir diye umut etmek için artık çok geç umarım sizler benim haftama geldiğinizde kalite yükselir ve karşılığını alırsınız

derinzlm bence çok memnun kalacaksın
doğumdan sonra bize haber ver.............
belki de pembe mavide yaparsın 1 hafta daha orda sanırım jale hanım........

şimdi jimeri aradım.............
jale hanım haftaya çarşambadan sonra hasta kabulune başlıyor dediler....
ssk ile anlaşması yokmuş
pembe maviyi aradım rütin idrar kan tahlil sonuçlarım çıktı mı diye..çıkmış..........
ama jale hanım henüz gelmedi 3 gibi gelecek dediler....
yani telaş etmeyelim henüz tam olarak pembe maviden de ayrılmadı

aradım jimeri
şu anda muayeneler özel olarak yapılıyormuş
ilerde sgk kapsamına geçecek dedi kız
çarşambaya kadar bi randevu veremiyolarmış

bende dedim doğuma ne kadar ücret ödücez
doğum sgk üzerinden dedi
yani jale hanım oranın doktoru olduğu için doğuma bir sgklı o hastaneye ne veriyorsa bizde onu vercekmişisz öyle dedi:bbo:
İyice kafam karıştı nasıl yanii benim yarın için randevum var Jimerde Jale hanımda ve dün bana yarından itibaren buradan ayrılıp Jimere geçiyorum dedi
Bnede şimdi aradım bana Jimer sgk anlaşmasından yararlanabilirsinz diyor peki Jale hanım niye yararlanamazsın dedi aklım gitgide daha da karışıyor keşke biraz daha zamanım olsaydııı

merhaba beyaz melek,
seninle ben daha evlenmeden önce yazışmıştık özelden. o zamanlar sorum doğum kontrolüyle ilgiliydi. şimdi ise 7 aylık evliyim ve ben de bebek düşünmeye başladım. ön muayene olacak bir doktor arayışındayım. jale gürlülerin adını çok duydum. jimere de giden arkadaşlar memnun. ama endişem fiyat konusunda. emekli sandığına bağlıyım. yazdıklarınızı okudum ama kafam çok karıştı. özele bakmayacakmıy mış jale hanım, tam anlayamadım. durum netleşince bana da özelden yazar mısınız?haziran gibi hamilelik planlıyorum. bu aralar bir muayene olmak istiyorum.

telefnla olmaz bu iş bak senin çok az zamanın kalmış hatta h,ç kalmamış sen git jimerde bul jaleyi görüş yüzyüze bi sonuç al yani

Saat 3 te pembe mavide olacakmış................
Derinzlm canım saat 3 gibi ara jale hanımı...............
Konuş ve buluşup netleştirin

merhaba beyaz melek,
seninle ben daha evlenmeden önce yazışmıştık özelden. o zamanlar sorum doğum kontrolüyle ilgiliydi. şimdi ise 7 aylık evliyim ve ben de bebek düşünmeye başladım. ön muayene olacak bir doktor arayışındayım. jale gürlülerin adını çok duydum. jimere de giden arkadaşlar memnun. ama endişem fiyat konusunda. emekli sandığına bağlıyım. yazdıklarınızı okudum ama kafam çok karıştı. özele bakmayacakmıy mış jale hanım, tam anlayamadım. durum netleşince bana da özelden yazar mısınız?haziran gibi hamilelik planlıyorum. bu aralar bir muayene olmak istiyorum.

ÖZELDEN YAZDIM TATLIM BEN SANA:1hug:

telefnla olmaz bu iş bak senin çok az zamanın kalmış hatta h,ç kalmamış sen git jimerde bul jaleyi görüş yüzyüze bi sonuç al yani
Jaleyle dün yüzyüze konuştuk .Şimdi siz aradık deyince bende bir arayım dedim .benim artık muayeneler 2 güne düştü zaten her an doğum bekliyoruz .Son günlerin psikolojisi zaten garip yaşayıp göreceksiniz inşallah .Fizksel olarak değil de psikolojik olarak zor bir dönemdi zaten hamileliğim birde bunlar üzerine .Neden bu çifte standart onu hiç anlamıyorum .Yarınki muayeneden sonra gelilmeleri yazarım bugün yada gece stresten doğurmazsam tabii .Yemin ederim para hiç önemli değil allaha şükürler olsun .Ama neden eğitimine yada başka ihtiyaçları için ayırmamayım böyle bir imkan varsa :1no2:

tabiki ya arada 100 tl 200 tl oynamayı milyar oynuyo yani az para değil bu zmanda
bedava yere verilcek para değil

jaleyle dün yüzyüze konuştuk .şimdi siz aradık deyince bende bir arayım dedim .benim artık muayeneler 2 güne düştü zaten her an doğum bekliyoruz .son günlerin psikolojisi zaten garip yaşayıp göreceksiniz inşallah .fizksel olarak değil de psikolojik olarak zor bir dönemdi zaten hamileliğim birde bunlar üzerine .neden bu çifte standart onu hiç anlamıyorum .yarınki muayeneden sonra gelilmeleri yazarım bugün yada gece stresten doğurmazsam tabii .yemin ederim para hiç önemli değil allaha şükürler olsun .ama neden eğitimine yada başka ihtiyaçları için ayırmamayım böyle bir imkan varsa :1no2:

inşallah en uygun imkandan yararlanırsın...........
Sanırım normal doğum olacak...........
Hakkında hayırlısı sağlıkla gelsin bebişimiz...
Kız mı erkek mi

çifte standart olurmu hiç cnm
sana ne derlerse bizede o yanlız
saırım şu an biraz karşık durumlar her kafadan bir ses çıkyo hem
sgk yla anlaşmalı bir hastanede
özel muayene ücreti almak yasal değil

üstelikte doktorun orasının doktoruysa

Ay kızlar valla ne diyeyim şaşırdım .
Evet canım normal doğum düşünüyoruz ama bizimki çok nazlı ısrar ediyor gelmemek için
Kızım olacak benim de Beyaz Melek senin gibi bazen bakıyorum aldıklarına senin çok güzel şirin şeyler ama biraz da body falan al tulumlar bodyler mothercarede hala indirim devam ediyorsa çok uygun ve 7'li paketlerini tavsiye ederim ikinizede .
Bursasu sanırım senindi ayıcıklı oda bayıldım bittim resmen sağlıkla uyusun yavrun içinde çok sade ve şık bir oda seçmişsin .
Birde ben ikea dan alt açma aldım ya okadar güzelki ayılı pratiklerden onuda tavsiye ederim sizlere ve doğum çantası eğer kullanışlı ve şık birşeyler arıyorsanız benim albümde var resim onu tavsiye ederim hele ki sana Beyaz melek sen biraz kokoşsun sannırım bayılırsın kızınla takıp takıştırıp gezmek nasip etsin allah .İnşallah birgün biryerlerde karşılaşırız

Canım hayırlısı ile doğsun güzel kızın..............
Tüm aldıklarını inceledim harika şeyler almışsın...........
Benim daha çok eksiğim var tatkım ama 4,5 ayım var bu süre içinde tamamlarım eksiklerimi............
Inşallah görüşürüz tatlım

Canım hayırlısı ile doğsun güzel kızın..............
Tüm aldıklarını inceledim harika şeyler almışsın...........
Benim daha çok eksiğim var tatkım ama 4,5 ayım var bu süre içinde tamamlarım eksiklerimi............
Inşallah görüşürüz tatlım

Çok teşekkür ederim canım
Benim hala var eksiklerim herşeyleri tam olmasın zaten ihtiyaçlar ve eksikler bitmiyor hergün yeni bir ihtiyaç çıkıyor .Acele etme zaten eğer fiziksel olarak bir sorunun olmazsa ki inşallah olmaz . son gününe kadar gezersin

çok teşekkür ederim canım
benim hala var eksiklerim herşeyleri tam olmasın zaten ihtiyaçlar ve eksikler bitmiyor hergün yeni bir ihtiyaç çıkıyor .acele etme zaten eğer fiziksel olarak bir sorunun olmazsa ki inşallah olmaz . Son gününe kadar gezersin

evet tatlım hem yaza da gelecek çıkarım bol bol alışverişe........
şimdiye kadar genelde kışlık 3-9 ay arası kıyafet aldım............
Yazın temmuzda doğcak nasipse kızım...o yüzden yazlıklar 0-3 olması lazım...1-2 ay sonra çıkar yazlıklar o zaman alacağım yeni doğan kıyafetleri

Şimdiden açıldı aslında yaz sezonu Ben mothercare i çok seviyorum bir yazlıklar çıkmış aman allahım kesin gidin bakın derim etekler bluzlar süper
Bu arada yarın muayene dönüşü yazarım neler olduğunu

şu an bir şokta ben yaşamaktayım.bende jale hanımın hastalarındanım ama dün pembe maviden randevu almak için aradığımda hiç bir şey söylenmedi bana.kafam karıştı yaaaa.yarın kontrolümüz var ne olcak ne yapıcam bilmiyorum afallayıp kaldım. bildiğim tek bir şey varki jale hanımdan başka bir şehrede taşınsa vazgeçmem.çünkü onun yaptıklarını unutamam.3 yıldır hastayım jale hanımın.ve hastane hastane peşinde dolaşır dururum.ama gerçekten şoktayım şu anda madem böle bir durum vardı neden diğer hastaneden bildirilmedi bu durum.anlamış değilim neyse iyi oldu yazmanız çok saol derin sen olmasaydım yarın hastahanede öğrenecektim bu durumu.ki çok daha zor olucaktı benim için. tekrar teşekkürler canım.bu arada Allah yardımcın lsun az kalmış Rab'bim mutlu huzurlu bir hayat nasip etsin bebişinizle.darısı başımıza artık (hoş daha 7 ay var :KK43: )

X